2022.09.26., hétfő  •  Jusztina napja

Sport

Férfi kosárlabda NB I - Egyenlített a Kecskemét az elődöntőben
Kecskemét hazai pályán legyőzte a Körmendet szombaton a férfi kosárlabda NB I elődöntőjében, ezzel 1-1-re kiegyenlített az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.
Halmosi Zoltán Megyei Magyar Kupa: a Király SE nyerte a döntőt
A bronzmeccset és a döntőt rendezték meg a Halmosi Zoltán Megyei Magyar Kupában csütörtökön. A győztes a Király SE lett, a második helyen Körmend VSE végzett.
Megyei II. osztály, északi csoport: továbbra is lendületben a Sé és a Mersevát, idegenben nyert a Söpte
A listavezető Csepreg is nyerni tudott, így őrzi előnyét a Söptével szemben. Az Újperint hosszú idő után tudott újra három pontot szerezni, de a Bozsok és az Alsóújlak is győztesen hagyta el a pályát.
Falco: előny az elődöntőben, tízpontos siker az Alba ellen
A szombathelyiek 88-78-ra legyőzték a székesfehérváriakat.
Haladás-Viktória: vereség az MTK ellen és negyedik hely a bajnokságban
A fővárosiak tíz perc leforgása alatt háromgólos előnyre tettek szert, innen pedig már nem tudott felállni a vasi gárda.
Érmekkel tértek haza a fiatal kick-boxosok a magyar bajnokságról
A szombathelyi Agrobio Classic Kick-box és Box Club utánpótlás korú sportolói 2022. május 28-án az Utánpótlás Magyar Bajnokságon vettek részt.
Futsal: újabb parádés siker, a döntő második mérkőzését is behúzta a Haladás
A találkozón már az első félidőben kialakult a 2-3-as végeredmény, a szombathelyiek egy lépésre kerültek a címvédéstől.
Westside TSE: éremeső a világbajnokságon
Porecben, a horvátországi kisvárosban találkoztak a világ legjobb táncosai, ahol az ESDU Dancestar World Final világbajnokságát rendezték, május 25-e és 29-e között. A Westside Táncsport Egyesület szombathelyi és kőszegi táncosai több éremmel tértek haza a világversenyről: voltak, akik világbajnokként, de ezüst- és bronzérmet is ünnepelhettek, emellett több értékes helyezést is elértek.
Haladás-Viktória: hajrában szerzett góllal nyert az MTK a bronzcsata első felvonásán
A szombathelyiek számára az egyenlítés lesz a tét a szerdai, hazai mérkőzésen.
Kosárlabda: megyei bajnok a 9700.hu csapata
Szombaton a döntővel véget ért a 2021/22-es megyei kosárlabda-bajnokság, írja a Vas Megyei Kosárlabda Szövetség honlapja. A kiírást 9700.hu Ingatlaniroda csapata nyerte meg, miután a  bajnoki döntőben 59-45-re legyőzték a SZOESE csapatát.
Megyei I. osztály: sok gólzáporos mérkőzést hozott az utolsó forduló
A Vép, valamint a Sárvár idegenbeli győzelemmel zárta az idényt, a Szentgotthárd és a CVSE viszont otthon tartotta a pontokat. A Király SE, a Vasvár, valamint az Egyházasrádóc egyaránt döntetlent játszott.
A testvérek, akiknek a jég az otthonuk
A Mathias Corvinus Collegium szervezésében Liu Shaolin Sándor, valamint Liu Shaoang olimpiai bajnok gyorskorcsolyázók látogattak el a szombathelyi MMIK-ba, akik örömmel meséltek pályafutásuk kezdetéről, sikerekről, nehézségekről, motivációról, de a köztük lévő szoros kapocsról is.
Diákolimpia: megnyerte az országos döntőt a Nagy Lajos leánycsapata
A múlt hétvégén Szombathelyen rendezték meg labdarúgó V-VI. korcsoportos leány diákolimpia országos döntőjét. Tizenhét csapat – köztük a Nagy Lajos és Herman Ottó együttese – indult, a versenyt végül a Nagy Lajos csapata nyerte meg, tájékoztatta lapunkat Pálóczi László szakmai menedzser.
Megyei I. osztály: győzelemmel zárta az idényt a Bük
Marton Róbert együttese 4-1-es sikert aratott a Répcelak ellen, így a hetedik helyen zárta az idényt.
Váradi vezérletével hosszabbításos Falco-siker Szegeden, ott van a legjobb négy között a címvédő
A szombathelyiek 79-87-re diadalmaskodtak és készülhetnek az Alba Fehérvár elleni elődöntőre.
Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupa: nem lesz címvédés, Király SE - Körmend döntőt rendeznek
A bronzmérkőzésen a Sárvár és a Söpte együttese találkozik majd.
Futsal: remek mérkőzésen Haladás-siker a döntő első felvonásán
A szombathelyiek 3-1-re múlták felül a Berettyóújfalut, így előnnyel utazhatnak hétfőn a Hajdúságba.
Megyei II. osztály, északi csoport: a Söpte nyerte a forduló rangadóját és elvette a listavezető Csepreg veretlenségét
A Sé, valamint a Mersevát idegenben folytatta jó sorozatát, de a Bozsok, valamint a Kemenesalja is vendégként gyűjtötte be a három pontot. A Pecöl és az Alsóújlak is hátrányból tudott nyerni.
Ezúttal nem volt kérdés, magabiztosan nyert a Falco és újra előnybe került a negyeddöntőben
A vasiak végig vezetve 96-74-es sikert arattak a Szeged ellen.
Első alkalommal rendezett a város Takács József emlékére versenyt
Május 21-én tartották a Takács József Tenisz Emlékversenyt a Késmárk utcai teniszpályán, melyen Szombathely Megyei Jogú Városa képviseletében dr. László Győző, sportért is felelős alpolgármester vett részt és köszöntötte a résztvevőket. A torna első alkalommal, de hagyományteremtő céllal került megrendezésre Szombathely Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala, Sport és Ifjúsági Iroda szervezésében, olvasható a város honlapján.
programajánló
1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240 >>>