Sport

A Real Madrid 20 millió euróért eladná Gareth Bale-t
A Real Madrid még a nyári átigazolási időszakban túl akar adni walesi labdarúgóján, Gareth Bale-en, aki iránt a Manchester United érdeklődik, bár hivatalos ajánlatot még nem tett érte.
Bravúros győzelmet aratott az SZKKA a NEKA otthonában
Rendkívül fordulatos és kiélezett mérkőzésen tudtak nyerni a szombathelyi lányok, ezzel megszerezték első győzelmüket a bajnokságban. Szerdán már újabb mérkőzés vár a csapatra, méghozzá az ötszörös BL-győztes Győri ETO ellen hazai környezetben.
Egy pontot hozott el a HVSE futsalcsapata a Nyírgyulaj otthonából
A küzdős és rendkívül fordulatos mérkőzést mindkét csapat a maga javára fordíthatta volna, a vége azonban pontosztozkodás lett. A Haladás őrzi veretlenségét a bajnokságban, a Nyírgyulaj pedig győzelemmel felérő döntetlent könyvelhetett el a Magyar Kupa címvédője ellen.
Október 3-án idegenben kezdi a bajnokságot a Falco, az első vasi klasszikus időpontja is ismert
A csapatokra szerda-szombat ritmusú ősz vár, a Bajnokok Ligája miatt azonban még mindig nem teljesen végleges a menetrend. Jászberényi túrával kezd a Falco, az első Körmend elleni összecsapásra november 7-én kerül sor.
Hengerelt a Falco a Kecskemét ellen a Horváth Zoltán emléktorna első mérkőzésén
A Falco hosszú idő után először játszhatott mérkőzést szurkolói előtt, ezt pedig remek játékkal és szépségdíjas pontokkal tette emlékezetessé. A sárga-feketék győzelme egy percig sem forgott veszélyben, a fiatalok, valamint az újonnan érkező légiósok is kiváló teljesítménnyel mutatkoztak be a drukkereknek.
Meghosszabbították a Magyar Paralimpiai Bizottság elnökségének mandátumát
Meghosszabbították a Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) elnökségének mandátumát a szervezet évi rendes közgyűlésén, pénteken.
Sorsoltak a Magyar Kupában - ők lesznek a vasi csapatok ellenfelei
A Sárvár és a Szarvaskend NB II-es ellenfelet kapott, míg a Király SE és a Haladás NB III-as csapattal játszik a legjobb 64-be kerülésért. A párharcok a szeptember 18-20-ai hétvégén kerülnek megrendezésre
Magyarország pályázik a 2023-as műkorcsolya vb-re és Eb-re
Magyarország pályázik a 2023-as műkorcsolya világ- és Európa-bajnokság megrendezésére is.
Tokió 2020: Bach szerint a tesztelés és a vakcina nem csodafegyver
A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elnöke szerint a tesztelés és a koronavírus elleni vakcina nem csodafegyver a jövőre halasztott nyári játékok megrendezését illetően.
Egy félidőig kiválóan tartotta magát az SZKKA az EHF-kupa győztes ellen
A szombathelyiek az első játékrészben igencsak megizzasztották ellenfelüket, a második félidőben azonban kijött a két csapat közti különbség, és végül tíz góllal jobbnak bizonyult a Siófok.
Ott lehetnek a szurkolók a Horváth Zoltán emléktornán, bizonytalan őszi menetrend a Falconál
A torna az aulában egy megemlékezéssel kezdődik, majd 19 órától a Falco-Kecskemét lesz az első mérkőzés. Szombaton Kecskemét-Paks találkozó lesz, míg a zárónapon a Falco-Paks összecsapásra kerül sor.
Tokió 2020: megnyitnak két versenyhelyszínt
Újabb két versenyhelyszínt megnyitnak közösségi használatra a jövő évre halasztott olimpiai és paralimpiai játékok helyszínén, Tokióban.
Fegyelmi eljárás miatt nem Marosán György irányítja az SZKKA-t a holnapi, Siófok elleni találkozón
A tréner ellen a múlt heti, DKKA elleni találkozó utáni nyilatkozata miatt indított fegyelmi eljárást a Magyar Kézilabda Szövetség, a csapat így kénytelen lesz nélkülözni a soron következő, Siófok elleni mérkőzésen.
Koronavírus miatt lezárják a veszprémi városi stadiont
Koronavírusos esetek miatt az üzemeltető bezárja a veszprémi városi stadiont.
Megyei II. osztály, déli csoport - potyogtak a gólok a negyedik forduló találkozóin
A Viszák tizenegy gólos mérkőzésen verte a Bajánsenyét, de a Tanakajd és a Gyöngyöshermán is ötig jutott. A hibátlan Táplánt a nyeretlen Őriszentpéter verte. A Nádasd továbbra is kapott gól nélkül és veretlenül menetel.
Megyei II. osztály, északi csoport - élre állt a Bozsok, feljövőben a Gérce
Győzelmével a tabella élére ugrott a Bozsok, de a Zanati KSE - HVSE is győzni a Szeleste ellen, így szorosan követik őket a tabellán. A sitkeiek először gyűjtötték be a három pontot.
Futsal: Hátrányból fordított, és második mérkőzését is megnyerte a HVSE
A zöld-fehér együttes végig fölényben futballozott és ráerőltette akaratát a Dunaferr csapatára. A vendégek góljára rögtön a második félidő elején jött a válasz, majd a fordítást követően Simic gólja döntötte el végleg a találkozó sorsát.
Koronavírus a Fradi BL-ellenfelénél
A Dinamo Zagreb egyik játékosának pozitív lett a koronavírustesztje.
Budapesti Szuperkupa: elindult a jegyértékesítés
Hétfőn elindult a jegyértékesítés a labdarúgó európai Szuperkupa-mérkőzésre, amelyet szeptember 24-én rendeznek Budapesten. 10 ezer semleges szurkolói jegy elérhető.
Megyei I. osztály - gólgazdag mérkőzésekkel zárult a 4. forduló
A Kőszeg a kiváló formában játszó Szolyák Tibor vezérletével fölényes győzelmet aratott a Szarvaskend otthonában, csakúgy, mint a Halmosi Péterrel felálló Király SE Vasváron. A Rábapaty kétgólos hátrányból fordított a második félidőben, a Szentgotthárd pedig a Rum ellen fordította meg a mérkőzés állását és nyert 1-2-re.
Megszüntetik az Ausztriába ingázók 30 kilométeres és 24 órás korlátozását
Az osztrák belügyminisztérium tájékoztatása szerint Magyarország megszünteti az Ausztriába ingázók 30 kilométeres és 24 órás korlátozását. A hír péntek délelőtt az osztrák Belügyminisztérium honlapján jelent meg.
Határzárás: hétfőn lesz hivatalos bejelentés arról, milyen szabályok vonatkoznak az Ausztriába ingázó magyar munkavállalókra (Frissítés: megjelent a rendelet)
A szeptember 1-re tervezett magyar határzárról közölt cikket a kurier.at. Az Ausztriában dolgozó magyar ingázók ügyében már történt egyeztetés, hivatalos bejelentés hétfőn várható.
Gulyás Gergely: szeptember 1-től zárjuk a határokat
A koronavírusjárvány-helyzet alakulása miatt a járvány első hulláma idején alkalmazott határvédelmi szabályokhoz való visszatérésről döntött a kormány - jelentette be Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter pénteki budapesti sajtótájékoztatóján.
Ausztriai magyar ingázók: órákkal a határzárás előtt még nagy a bizonytalanság
Csak találgatni tudnak az Ausztriába ingázó magyar munkavállalók, hogy a szeptember 1-én életbe lépő, a határzárról szóló kormányrendelet intézkedései nyomán mi vár rájuk.
Orbán Viktor: szigorú határvédelmi intézkedéseket rendeltünk el
Szigorú határvédelmi intézkedések technikai részleteit tekintette át az operatív törzs határellenőrzési akciócsoportja szombat reggeli ülésén - közölte Orbán Viktor miniszterelnök az akciócsoport ülése után Facebook-videójában.
programajánló
1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240 >>>