2022.08.11., csütörtök  •  Zsuzsanna, Tiborc napja

Sport

Remek játékkal legyőzte a Körmendet az ötödik mérkőzésen, a tavalyi esztendő után ismét bajnok a Falco! - nyilatkozattal frissítve
A szombathelyiek ellenállhatatlanul kosárlabdáztak, végig az ő akaratuk érvényesült, végül 99-70-re diadalmaskodtak a mindent eldöntő mérkőzésen.
Vizes vb 2022: magyar ezüstérem a nyíltvízi úszók csapatversenyében
A magyar válogatott ezüstérmet nyert a nyíltvízi úszók csapatversenyében a Lupa-tavon zajló világbajnokság vasárnapi nyitónapján.
Szerződést hosszabbított kulcsjátékosával az SZKKA
A csapatkapitány, Pődör Rebeka ezután is szeretné segíteni nevelőklubját, és célja, hogy a fiatalok példaképévé váljon.
A harmadik negyedben hengerelt a Falco, az ötödik mérkőzésen dől el az aranyérem sorsa
A szombathelyiek a harmadik etapot 22-7-re nyerték, végül 62-77-re diadalmaskodtak.
SZKKA: A cél jövőre újra az NB I
Az élvonalbeli búcsú ellenére marad a klubmodell, azaz elsősorban helyi fiatalokra építi a jövő csapatát az SZKKA. A csarnoképítéssel kapcsolatban is remek hírek láttak napvilágot. Pődör Zoltán ügyvezető optimistán nyilatkozott a jövővel kapcsolatban.
Falco: ismét a hajrára maradt a döntés, nyerni tudott a Körmend Szombathelyen
Fordulatos, kiélezett mérkőzésen 78-81-es győzelmet aratott Antonis Konstantinides együttese.
Bemutatta új játékosait a Haladás
Nyolc játékos szerződtetését jelentette be hétfőn délelőtt a Szombathelyi Haladás. Visszatért Mursits Roland, Nyíri Vince és Bolla Gergő is, számolt be róla a haladas.hu.
Falco: elképesztő végjátékban tudott nyerni a Körmend hazai pályán, egyenlő a párharc állása
A fordulatos, kiélezett mérkőzésen Ferencz Csaba hármasa döntött, a 69-68-as vereség után kedden az Aréna Savariában kerülhet ismét lépéselőnybe a Falco.
Megyei II. osztály, északi csoport: a Söpte és az Uraiújfalu is gólzáporos idegenbeli győzelemmel zárta a szezont
A bajnok Csepreg, valamint az Alsóújlak összecsapása is hozott hat találatot, a dobogó harmadik fokán végző Bozsok pedig hazai győzelemmel búcsúztatta az idényt, csakúgy, mint a Spari, a Mersevát, valamint az Újperint.
Megyei II. osztály, déli csoport: hatalmas küzdelemben dőlt el az első hely, végül a Körmend örülhetett a bajnoki címnek
A Csákánydoroszló épp a Rába-partiaktól szenvedett vereséget, a Szarvaskend pedig sikerének köszönhetően előzni tudott, és a második helyen végzett. A Rum, a Vasszécseny, valamint a Nádasd is gólzáporos mérkőzésen tartotta otthon a három pontot, a Gyöngyöshermán-Szentkirály pedig idegenben győzte le a Felsőcsatár gárdáját.
Hét éremmel tértek haza a szombathelyi klub versenyzői a kick-box világkupáról
A szombathelyi Agrobio Classic Kick-box és Box Club versenyzői, edzői 2022. június 2-5. között Budapestre utaztak, hogy részt vegyenek a 27. Magyar Kick-box Világkupán, olvasható az egyesület közleményében.
Óriási mérkőzésen, a hosszabbításban nyert a Falco Fehérváron és ott van a bajnoki döntőben!
A szombathelyiek kis túlzással a sírból hozták vissza a mérkőzést az utolsó másodpercekben, a ráadásban pedig Perl Zoltán kosara döntött, aki kialakította a 98-100-as végeredményt.
Megyei II. osztály, északi csoport: idegenbeli sikerével bajnok a Csepreg
Az ezüstérmes Söpte nyolc gólt szerezve tartotta otthon a három pontot, de a Gencsapáti és a Gérce is hazai környezetben tudott nyerni. A Bozsok az Alsóújlak, a Sé a Pecöl otthonában aratott győzelmet, nem esett gól az Újperint uraiújfalui vendégjátékán.
Megyei II. osztály, déli csoport: kilencgólos rangadót nyert meg a Körmend, a Gyöngyöshermán-Szentkirály, a Szarvaskend és a Rábatótfalu is hétig jutott
A Telekes hazai környezetben győzte le a Tanakajdot, az Őriszentpéter pedig megosztozott a pontokon a Szentpéterfával.
Elképesztő izgalmak után Székesfehérváron is nyerni tudott a Falco, egy lépésre a döntőtől a sárga-feketék
A szombathelyiek 74-72-es győzelmüknek köszönhetően összesítésben 2-0-ra vezetnek a három sikerig tartó párharcban.
Férfi kosárlabda NB I - Egyenlített a Kecskemét az elődöntőben
Kecskemét hazai pályán legyőzte a Körmendet szombaton a férfi kosárlabda NB I elődöntőjében, ezzel 1-1-re kiegyenlített az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.
Halmosi Zoltán Megyei Magyar Kupa: a Király SE nyerte a döntőt
A bronzmeccset és a döntőt rendezték meg a Halmosi Zoltán Megyei Magyar Kupában csütörtökön. A győztes a Király SE lett, a második helyen Körmend VSE végzett.
Megyei II. osztály, északi csoport: továbbra is lendületben a Sé és a Mersevát, idegenben nyert a Söpte
A listavezető Csepreg is nyerni tudott, így őrzi előnyét a Söptével szemben. Az Újperint hosszú idő után tudott újra három pontot szerezni, de a Bozsok és az Alsóújlak is győztesen hagyta el a pályát.
Falco: előny az elődöntőben, tízpontos siker az Alba ellen
A szombathelyiek 88-78-ra legyőzték a székesfehérváriakat.
Haladás-Viktória: vereség az MTK ellen és negyedik hely a bajnokságban
A fővárosiak tíz perc leforgása alatt háromgólos előnyre tettek szert, innen pedig már nem tudott felállni a vasi gárda.
programajánló
1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240 >>>