Sport

Megnyitják a nézők előtt a Monacói Nagydíjat
A koronavírus-járvány ellenére nézők előtt rendezik idén a Forma-1-es Monacói Nagydíjat.
Megyei I. osztály: a jó formában lévő Bük a Vépet is megtréfálta
A Király SE, valamint a Sárvár is nyerni tudott, de a Celldömölk is elhozta a három pontot Körmendről. A Jánosháza már az első félidőben eldöntötte saját mérkőzése sorsát, a Lukácsháza pedig hosszú idő után örülhetett újra győzelemnek.
Eb: Budapest teltházas meccseket rendezne
A házigazda európai városok közül egyedül Budapest vállal be csurig töltött lelátósorokat.
Visszavágott a Szolnoknak, és bejutott a Magyar Kupa döntőjébe a Falco
A születésnapos Gasper Okorn csapata igazi erődemonstrációt tartott a Szolnok ellen.
Szexuális zaklatás vádja miatt szerződést bont egy sztárjával a NIKE
A Nike felfüggeszti Deshaun Watson, a tengerentúli amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Houston Texans szexuális zaklatással vádolt irányítójának támogatását.
Verpecz büntetőt védett, de vereséget szenvedett a Haladás Győrben
A szombathelyiek több, mint fél órát emberhátrányban kellett, hogy futballozzanak, ami rányomta a bélyegét a találkozó végkimenetelére.
Magabiztos győzelmével elődöntős a Falco a Magyar Kupában
A szombathelyiek nem sok kérdést hagytak azt illetően, hogy ki lesz a Szolnoki Olajbányász ellenfele a fináléba kerülésért.
Megyei II. osztály, déli csoport: gólgazdag mérkőzéseket hozott a 18. forduló
A Nádasd szállította az egyetlen hazai sikert, így továbbra is szorosan ott van az egy mérkőzéssel többet játszó Táplán nyomában, amely ezúttal Szentpéterfán tudott nyerni. A Bajánsenye, valamint a Csákánydoroszló is magabiztos győzelmet aratott, a Rábatótfalu a Gyöngyöshermán-SZSE ellen tudott fordítani. Nem bírt egymással a Tanakajd és a Körmend.
Megyei II. osztály, északi csoport: győzelmének köszönhetően lépéselőnybe került a Zanati KSE-HVSE
A Spari, a Mersevát, illetve a Gencsapáti is ötször vette be ellenfele kapuját, de a Pecöl is eljutott négy találatig. A Sé, valamint az Alsóújlak egyaránt hazai környezetben tudott győzni, de a Gérce is otthon tudta tartani az egyik pontot a Söpte ellen.
Megyei I.osztály: a Bük, valamint a Szentgotthárd is négy gólt szerezve nyert
Mindkét együttes folytatta jó sorozatát, és győzelemmel zárta a húsvéti dupla fordulót.
Szerződést hosszabbított vezetőedzőjével az SZKKA
Liliia Gorilska után Marosán György is marad a szombathelyieknél.
Jól kezdett, de vereséget szenvedett a Haladás-Viktória az Astra vendégeként
Főleg az első félidei játék képe alapján egy pontra mindenképpen rászolgált a szombathelyi együttes.
Megyei I. osztály: A Rumé a játéknap egyetlen hazai győzelme
A Vép botlott, a Király SE viszont nyert, így a két csapat helyet cserélt a tabellán. A Répcelak, valamint a Sárvár is a hajrában kaparintotta meg a győzelmet, a Körmend Egyházasrádócról hozta el a három pontot.
Gól nélküli döntetlent játszott a Haladás a Nyíregyházával
A győzelemhez a szombathelyiek álltak közelebb, végül be kellett érniük az egy ponttal.
Izrael és Németország közösen rendezne olimpiát
Két német sportdiplomata szerint Berlinnek és Tel-Avivnak közösen kellene megpályáznia a 2036-os olimpia megrendezését.
Megyei I. osztály: gólzáporos mérkőzést hozott a forduló rangadója
A Vasvár egyedüli vendégcsapatként tudott győzelmet aratni, miután már a félidőben háromgólos előnyre tett szert. A Répcelak, a Bük, valamint a Sárvár otthon diadalmaskodott, a többi találkozón viszont nem bírtak egymással a csapatok.
Gyász: elhunyt Váradiné Szarka Ildikó tanár, kosárlabdaedző
Hosszan tartó, méltósággal viselt betegsége után elhunyt Váradiné Szarka Ildikó, testnevelő tanár, kosárlabdaedző.
A karantén mellett nagyobb a doppingolás veszélye
A németek világbajnok súlylökője beszélt erről.
Bíróság elé fog kerülni Benzema
Októberben áll bíróság elé a korábbi, szexvideós zsarolás miatt Karim Benzema, a Real Madrid francia labdarúgója. A versailles-i ügyészség keddi bejelentése szerint a csatárnak október 20. és 22. között kell megjelennie a törvényszék előtt, négy másik vádlottal együtt.
Az első félidőben hengerelt a Győr, a másodikban viszont egyenrangú ellenfél volt az SZKKA
Marosán György együttesének több jó periódusa is volt a találkozón, de a világklasszisoktól hemzsegó győriek nem adtak esélyt.
Kisbabájával a kezében kért segítséget a balesetet szenvedett nő Szombathely határában
Csütörtökön történt személyi sérüléses közlekedési baleset Szombathely és Gyöngyösfalu között, a 87-es főúton. Álló Volvóba rohant egy Suzuki, az okozó elvesztette az eszméletét.
Frissen kinevezett óvodavezetőket köszöntött a polgármester
Óvodavezetői kinevezéseikről szóló okiratot adott át irodájában július 28-án dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere Ganzerné Dávid Gabriellának, Halász Imrénének, Kovács-Fodor Viktóriának, valamint Pajor Andrásnénak, olvasható a város honlapján.
Gyújtsatok ma egy gyertyát Rozikámért! – Egy édesanya kérése
Pontosan egy éve történt az elmúlt évek talán legmegrázóbb közlekedési balesete Vas megyében, idézi fel a 112press.
Továbbra is keresi a rendőrség az andrásfai Bödei Istvánt
A Vasvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya 2020 novemberében indított körözési eljárást Bödei István, 64 éves, andrásfai lakos eltűnése miatt, áll a rendőrség közleményében.
Orbán: a negyedik hullám elkezdődött Nyugat-Európában, és Magyarország is része lesz
Az emberek 55 százaléka túl van két oltáson, így ma Európa egyik legbiztonságosabb országa járványügyi szempontból Magyarország. De a negyedik hullám elkezdődött Nyugat-Európában, és Magyarország is része lesz - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
programajánló
<<< 81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240   241-260   261-280   281-300   301-320 >>>