Sport

Hiába vezetett a Haladás, kikapott a Siófok vendégeként
A találkozót a korábban Szombathelyen is megforduló Szakály Attila találata döntötte el.
Megyei I. osztály: a Király, a Rábapaty, valamint a Vép is hibátlan maradt
A Söpte a Bük ellen tudott nyerni hazai környezetben, a Szentgotthárd és a Szarvaskend pedig egyaránt egy ponttal gazdagodott.
Futsal: Haladás-vereség a Veszprém otthonában
A bakonyiak a szünet után vitték döntésre a dolgot és 7-3-as győzelmüknek köszönhetően otthon tartották a három pontot.
Halász Bence: az egyéni csúcstól még édesebb a siker
Hatalmas egyéni csúccsal, 80 méter 90 centivel ezüstérmes lett Halász Bence a müncheni Európa-bajnokságon. A szombathelyi Dobó SE kalapácsvetője a harmadik sorozatban érte el élete legjobbját, és egy darabig vezetett is a döntőben, amit mostoha körülmények között, esőben rendeztek meg. Az Európa-bajnoki címet végül a lengyel Nowicki szerezte meg.
Megyei I. osztály: egy hazai, valamint egy vendég siker született a második forduló pénteki mérkőzésein
A Haladás VSE-Zanati SE fölényes győzelmet aratott a Sárvár ellen, a Répcelak pedig idegenben tört borsot a Celldömölki VSE orra alá.
Fantasztikus eredmény: Halász Bence óriási egyéni csúccsal ezüstérmes a müncheni atlétikai Európa-bajnokságon!
A szombathelyi kalapácsvető 80.92-es eredménnyel zárt és élete legnagyobb eredményét érte el.
Elszenvedte első vereségét a szezonban a Haladás, hajrában szerzett góllal nyert a Szeged Szombathelyen
A mérkőzést a korábban a zöld-fehéreknél is megforduló Gajdos Zsolt döntötte el a 84. percben.
Megyei II. osztály, északi csoport: több csapatnál is kiszakadt a gólzsák az első fordulóban
A Bozsok kilenc, az Uraiújfalu fél tucat találatig jutott, a Lukácsháza és a Sé is ötször vette be ellenfele kapuját. Idegenben nyert az Alsóújlak, valamint az Újperint, a Spari pedig 1-1-es döntetlent játszott a Gércével.
Futsal: kétgólos hátrányból felállva játszott döntetlent a Haladás a Kecskemét elleni nyitányon
A két csapat megismételte a második egymás elleni felkészülési mérkőzés 4-4-es végeredményét.
Vasi győzelem a zöld-fehér rangadón, 14 év után nyert a Haladás hazai környezetben a Győr ellen
A szombathelyiek mérlege így három fordulót követően két győzelem, valamint egy döntetlen.
Megyei I. osztály: a Vasváré a nap egyetlen hazai győzelme
A Rábapaty a Csepreg, a Király SE a Táplánszentkereszt, míg a Szentgotthárd a Bük otthonából távozott három ponttal.
Megyei I. osztály: magabiztos győzelemmel rajtolt a Körmend, idegenben nyert a Vép és a Répcelak
A Celldömölk és a Haladás-Zanat hatgólos mérkőzésen osztozott meg a pontokon.
Kapus, edző, példakép: felavatták Szarka Zoltán emléktábláját
Emléktáblát állítottak a Haladás és a magyar olimpiai válogatott egykori kapusának, Szarka Zoltánnak a Haladás Sportkomplexumnál. Az avatást pénteken tartották a 2016-ban elhunyt kiváló sportoló 80. születésnapján.
Második alkalommal rendezik meg a Király Ferenc emléktornát
A nívós, nemzetközi megmérettetésen itt lesz többek között a Dinamo Zagreb, a Sturm Graz, valamint a Budapest Honvéd is.
Kupamérkőzésekkel vette kezdetét a 2022/2023-as megyei idény
Öt vasi együttes a MOL Magyar Kupa országos főtábláján volt érdekelt, de a Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupában is megrendezték az első fordulót.
Három pont a keleti túrán, legyőzte a Nyíregyházát a Haladás
A szombathelyiek találatát Molnár Rajmund szerezte az első játékrész hosszabbításában.
Lengyelországból érkező amerikai légiós a Falco legújabb szerzeménye
Raymond Cowels a Legia Warszawa gárdájától teszi át székhelyét Szombathelyre.
Haladás: a hosszabbításban mentett pontot Lencse László, döntetlen a Csákvár elleni nyitányon
A szombathelyiek a csereként beálló támadó góljával tartották Szombathelyen az egyik pontot.
Két érkezőt, köztük egy visszatérőt jelentett be a Falco
Krivacevic Márkó Körmendről tér vissza a sárga-feketékhez, az amerikai Matthew Tiby pedig a Telenet Giants Antwerp gárdájától teszi át székhelyét Szombathelyre.
Falco: távozik Váradi Benedek, ismerős litván együttesnél folytatja a csapatkapitány
A szombathelyiek saját nevelésű játékosa a Rytas Vilnius gárdájához szerződött.
programajánló
1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240 >>>