Sport

Csak saját felelősségre lehet indulni az olimpián
Az ötkarikás játékok sportolóinak alá kell írniuk, hogy akár meg is halhatnak.
Legyőzte az Alba Fehérvárt, és megőrizte NB I-es tagságát az SZKKA
A szombathelyiek utolsó három mérkőzésüket egyaránt megnyerték, ezzel pedig kiharcolták az élvonalban maradást.
Megyei I. osztály: lezajlottak az utolsó forduló mérkőzései
A Szentgotthárd a Kőszeg, a Répcelak a Bük vendégeként tudta begyűjteni a három pontot. A Körmend a listavezetőt verte, a Celldömölk a Jánosháza, a Rábapaty pedig a Lukácsháza ellen hagyta el győztesen a pályát. A három bentmaradásért küzdő csapat közül az Egyházasrádóc a Rum ellen tudott nyerni, a Vasvár a Szarvaskendet múlta felül, a Csepreg viszont hiába vezetett már bő negyed órát követően két góllal, mégis pont nélkül maradt a Vép otthonában.
Futsal: parádézott a második félidőben, és elvette a Berettyóújfalu pályaelőnyét a Haladás
A hajdúságiak két góllal is vezettek, a fordulás után azonban állva hagyták őket a szombathelyiek, és nagyon magabiztos győzelmet arattak a bajnoki döntő első összecsapásán.
Újra hosszabbítják a tokiói veszélyhelyzetet
Egyre nőnek az aggodalmak az olimpia megrendezéséről, miután a várakozások szerint a japán kormány meghosszabbította a vészhelyzetet Tokióban Oszakában és további hét prefektúrában, csupán egy hónappal a játékok kezdete előtt, írta a Guardian.
Különleges akcióval készül az SZKKA az Alba Fehérvár elleni mindent eldöntő meccsre
A szombathelyi kéziseknek ezúttal talán még az eddigieknél is nagyobb szüksége lesz a szurkolók támogatására.
Az Aréna Savariában ünnepelt szurkolóival a Falco
Igazi fiesztahangulatban köszöntötték az immár háromszoros magyar bajnokot.
Távozik Zidane a Real Madridtól
A Real Madrid a hivatalos honlapján megerősítette a sajtóértesüléseket: Zinédine Zidane saját elhatározásából nem folytatja a munkát a klub vezetőedzőjeként.
Közös ünneplésre várja a szurkolókat a Falco
Csütörtök este az Aréna Savariában közösen emelheti fel a bajnoki kupát a csapattal a sárga-fekete tábor.
Legyőzte a Szolnokot, és története során harmadszor bajnok a Falco
A szombathelyiek parádéztak a mérkőzés második felében, onnantól kezdve pedig kétség sem fért győzelmükhöz.
A Békéscsaba után az Érdet is legyőzte az SZKKA
A szombathelyiek ezzel továbbra is életben tartották a bentmaradási reményeket.
Tízmillió dolláros büntetést fizetett ki a bokszszövetség
Adósságának egy jelentős részét kiegyenlítette, 10 millió dollárt fizetett ki a Nemzetközi Ökölvívó Szövetség (AIBA), amely azért küzd, hogy visszaállítsa rendes tagságát a Nemzetközi Olimpiai Bizottságnál (NOB).
Megyei II. osztály, északi csoport: kiszakította a gólzsákot a Gencs és Zanati KSE-HVSE is
A Söpte gólzáporos mérkőzésen tudott nyerni az Uraiújfalu ellen, de a Spari is magabiztosan tartotta otthon a három pontot. A Bozsok, valamint az Alsóújlak egyaránt idegenben diadalmaskodott, a Gérce és a Mersevát pedig döntetlent játszott.
Alig lesznek nézők a BL-döntőn
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) legfeljebb 16 500 nézőt enged be szombaton a Bajnokok Ligája portói döntőjére.
Bravúros utolsó negyedének köszönhetően győzött a Falco és kiharcolta a mindent eldöntő mérkőzést
Remek meccsen, hatalmasat küzdve tudott viszajönni a szombathelyi alakulat, aminek újabb hazai győzelem lett a gyümölcse.
A japánoknak enyhén szólva sem tetszik a NOB hajthatatlansága
Thomas Bach NOB-elnök nyilatkozatai borzolják a szigetország lakosainak kedélyét.
Megyei I. osztály: idegenben nyert a Celldömölk és a Körmend is
A Sárvár már bajnokként fogadta a Bük együttesét és gyűjtötte be a három pontot. A Király SE a Lukácsházától, a Vép pedig a Szentgotthárdtól szenvedett vereséget. A Jánosháza, valamint a Répcelak is hazai környezetben diadalmaskodott, a Rum pedig megosztozott a pontokon a Vasvárral.
Verstappen győzött Monacóban
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte a Forma-1-es Monacói Nagydíjat vasárnap, ezzel az összetettben is átvette a vezetést a címvédő és hétszeres világbajnok brit Lewis Hamiltontól, aki hetedikként ért célba Monte-Carlóban.
Megyei I. osztály: győzelmének köszönhetően bajnok lett a Sárvár
A dobogósok közül a Király SE a Répcelakkal játszott döntetlent, a Vép pedig egy egészen elképesztő forgatókönyvet hozó találkozón osztozott meg a pontokon a Kőszeggel. A Celldömölk értékes győzelmet aratott a Szentgotthárd ellen, a Körmend pedig a Rumot múlta felül hazai környezetben. A Bük is otthon tudott nyerni, a Jánosháza viszont az utolsó pillanatokban elhozta a pontokat a Vasvártól. Az Egyházasrádóc és a Csepreg összecsapásán nem bírtak egymással a csapatok.
Óriási izgalmak után nagyon fontos győzelmet aratott az SZKKA a Békéscsaba ellen
Hatalmas szívvel játszott Marosán György együttese és nagy lépést tett a bentmaradás felé vezető úton.
Kisbabájával a kezében kért segítséget a balesetet szenvedett nő Szombathely határában
Csütörtökön történt személyi sérüléses közlekedési baleset Szombathely és Gyöngyösfalu között, a 87-es főúton. Álló Volvóba rohant egy Suzuki, az okozó elvesztette az eszméletét.
Frissen kinevezett óvodavezetőket köszöntött a polgármester
Óvodavezetői kinevezéseikről szóló okiratot adott át irodájában július 28-án dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere Ganzerné Dávid Gabriellának, Halász Imrénének, Kovács-Fodor Viktóriának, valamint Pajor Andrásnénak, olvasható a város honlapján.
Gyújtsatok ma egy gyertyát Rozikámért! – Egy édesanya kérése
Pontosan egy éve történt az elmúlt évek talán legmegrázóbb közlekedési balesete Vas megyében, idézi fel a 112press.
Továbbra is keresi a rendőrség az andrásfai Bödei Istvánt
A Vasvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya 2020 novemberében indított körözési eljárást Bödei István, 64 éves, andrásfai lakos eltűnése miatt, áll a rendőrség közleményében.
Orbán: a negyedik hullám elkezdődött Nyugat-Európában, és Magyarország is része lesz
Az emberek 55 százaléka túl van két oltáson, így ma Európa egyik legbiztonságosabb országa járványügyi szempontból Magyarország. De a negyedik hullám elkezdődött Nyugat-Európában, és Magyarország is része lesz - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
programajánló
1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240 >>>