2021.07.30., péntek  •  Judit, Xénia napja

Sport

Nagy csatában egyenlíteni tudott a Szeged a Falco ellen az elődöntőben
A rendkívül fordulatos, magas színvonalú találkozón a hajrából a hazaiak jöttek ki jobban, ennek köszönhetően pedig négy ponttal megnyerték az összecsapást.
Felborzolta kedélyeket az tokiói szervezők legújabb kérése
Plusz ápolókat kérnek az ötkarikás játékok felelősei.
Csütörtökön hirdetik ki a magyar válogatott Eb-keretét
A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi csütörtökön hirdeti ki a nyári, részben Magyarországon rendezendő Európa-bajnokságra készülő bő keretét.
Megyei II. osztály, északi csoport: csak a Pecöl tudott idegenben nyerni
Továbbra is megállíthatatlan a Zanati KSE-HVSE, amit ezúttal az Uraiújfalu csapata bánt. A Kemenesalja, a Sé, valamint a Gérce is fölényes győzelmet aratott, a Sitke pedig hosszú idő után örülhetett újra három pontnak. Az Alsóújlak és a Söpte nem bírt egymással, a Bozsok viszont nagy csatában legyűrte a Gencsapátit.
Futsal: hajtós meccsen a Veszprémet is legyőzte a Haladás
Kétgólos hátrányból még fel tudott állni a Veszprém, Henrique találatára azonban már nem volt válasza a hazaiaknak.
Megyei I. osztály: győzelmével élre állt a Király SE
A szomszédvári rangadón döntetlent játszott egymással a Csepreg és a Bük, a Lukácsháza viszont visszatalált önmagához, és ezúttal is begyűjtötte a három pontot a Szarvaskend ellen. A dobogósok sem botlottak: a Vép az Egyházasrádóc ellen tudott nyerni, a Király SE pedig a Rum legyőzésével átvette a vezetést a tabellán.
Korán kétgólos hátrányba került, de egy pontot megmentett a Haladás a DEAC ellen
A szombathelyiek a második félidőben jobban futballoztak ellenfelüknél, a végén azonban meg kellett elégedniük az egy ponttal.
Kézilabda: nem sok hiányzott az SZKKA-bravúrhoz a Vác otthonában
A szombathelyiek nagyot küzdöttek, és az utolsó pillanatig megvolt az esélyük, hogy pontot szerezzenek.
Megyei I. osztály: emberhátrányban verte a Répcelak a listavezetőt, gólzáporos mérkőzésen nyert a Rábapaty
A Szentgotthárd a Körmenddel, a Kőszeg a Vasvárral osztozott meg a pontokon. A Jánosházának nem fért bele a szünetig összeszedett háromgólos hátrány, a Sárvár pedig a Répcelak ellen szenvedett vereséget.
Legyőzte a Szedeákot a Falco és előnybe került az elődöntőben
A szombathelyiek immár szurkolóik előtt léphettek pályára és harcolhatták ki a nagyon fontos győzelmet a fináléba jutás szempontjából.
Futsal: győzelmet ért a jó kezdés a Haladásnak a DEAC ellen
A zöld-fehérek már a 3. percben 2-0-ás előnyre tettek szert, és bár egyenlíteni tudott a vendég együttes, Henrique és Dróth szépségdíjas megoldásai eldöntötték a találkozót.
Derekasan helytállt a Haladás-Viktória a bajnoki címvédő FTC ellen
A zöld-fehér összecsapáson Vanessa Marques találatával gyűjtötte be a három pontot a fővárosi alakulat.
Kialakult a legjobb négy mezőnye a Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupában
A Körmend és Táplánszentkereszt kilencgólos mérkőzést játszott egymással, a Zanati KSE pedig tíz találatig jutott a Csákánydoroszló ellen. Az egyetlen elsőosztályú csapat, a Sárvár a Nádasdot búcsúztatta, a Tanakajd pedig a Pecölt múlta felül.
Pozitív koronavírus-teszt miatt maradt el a Felsőcsatár Táplánszentkereszt elleni mérkőzése
A vendégek hivatalos honlapjukon adtak ki közleményt az eredetileg vasárnap délután megrendezésre kerülő mérkőzéssel kapcsolatban.
Naponta tesztelik majd a versenyzőket az olimpián
Minden olimpikont és a közvetlen környezetében dolgozó szakembert naponta tesztelik majd a koronavírusra a július 23. és augusztus 8. között sorra kerülő tokiói olimpián.
Nem tudott pontot szerezni a Szentlőrinc ellen a Haladás
Az első félidő inkább a szombathelyieké volt, a másodikban azonban feljavultak a hazaiak és Mervó Bence góljával begyűjtötték a három pontot.
Megyei II. osztály, déli csoport: nem hibáztak az esélyesek
A Gyöngyöshermán-Szentkirály SE kétgólos hátrány után kilenc találatot szerzett, de a Körmend, valamint a Nádasd is fél tucatig jutott. A Tanakajd a Viszákot, a Vasszécseny a Rábatótfalut verte.
Megyei II. osztály, északi csoport: gólzáporos mérkőzésen nyert a Sé és a Pecöl, erődemonstrációt tartott a Zanati KSE-HVSE
Az Alsóújlak is nyerni tudott, ezzel előzött a tabellán, a Söpte pedig a Kemenesalja elleni sikerrel tért vissza a győztes útra. A Mersevát és az Uraiújfalu is döntetlent játszott, a Szeleste viszont begyűjtötte a három pontot az Ölbő ellen.
Ausztrália ráhajtott a 2032-es olimpia rendezésére
Ausztrália elküldte a Nemzetközi Olimpiai Bizottságnak (NOB) azokat a dokumentumokat, amelyekben kormánygaranciát vállalt a 2032-es játékok brisbane-i megrendezésére.
Futsal: fordulatos mérkőzésen kétgólos hátrányból fordítva tudott nyerni a Haladás Kecskeméten
A szombathelyiek több kulcsemberüket nélkülözve hozták el a három pontot a kiskunságiaktól.
Kisbabájával a kezében kért segítséget a balesetet szenvedett nő Szombathely határában
Csütörtökön történt személyi sérüléses közlekedési baleset Szombathely és Gyöngyösfalu között, a 87-es főúton. Álló Volvóba rohant egy Suzuki, az okozó elvesztette az eszméletét.
Frissen kinevezett óvodavezetőket köszöntött a polgármester
Óvodavezetői kinevezéseikről szóló okiratot adott át irodájában július 28-án dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere Ganzerné Dávid Gabriellának, Halász Imrénének, Kovács-Fodor Viktóriának, valamint Pajor Andrásnénak, olvasható a város honlapján.
Gyújtsatok ma egy gyertyát Rozikámért! – Egy édesanya kérése
Pontosan egy éve történt az elmúlt évek talán legmegrázóbb közlekedési balesete Vas megyében, idézi fel a 112press.
Továbbra is keresi a rendőrség az andrásfai Bödei Istvánt
A Vasvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya 2020 novemberében indított körözési eljárást Bödei István, 64 éves, andrásfai lakos eltűnése miatt, áll a rendőrség közleményében.
Orbán: a negyedik hullám elkezdődött Nyugat-Európában, és Magyarország is része lesz
Az emberek 55 százaléka túl van két oltáson, így ma Európa egyik legbiztonságosabb országa járványügyi szempontból Magyarország. De a negyedik hullám elkezdődött Nyugat-Európában, és Magyarország is része lesz - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
programajánló
<<< 21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240   241-260 >>>