2022.09.28., szerda  •  Vencel napja

Sport

Diákolimpia: megnyerte az országos döntőt a Nagy Lajos leánycsapata
A múlt hétvégén Szombathelyen rendezték meg labdarúgó V-VI. korcsoportos leány diákolimpia országos döntőjét. Tizenhét csapat – köztük a Nagy Lajos és Herman Ottó együttese – indult, a versenyt végül a Nagy Lajos csapata nyerte meg, tájékoztatta lapunkat Pálóczi László szakmai menedzser.
Megyei I. osztály: győzelemmel zárta az idényt a Bük
Marton Róbert együttese 4-1-es sikert aratott a Répcelak ellen, így a hetedik helyen zárta az idényt.
Váradi vezérletével hosszabbításos Falco-siker Szegeden, ott van a legjobb négy között a címvédő
A szombathelyiek 79-87-re diadalmaskodtak és készülhetnek az Alba Fehérvár elleni elődöntőre.
Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupa: nem lesz címvédés, Király SE - Körmend döntőt rendeznek
A bronzmérkőzésen a Sárvár és a Söpte együttese találkozik majd.
Futsal: remek mérkőzésen Haladás-siker a döntő első felvonásán
A szombathelyiek 3-1-re múlták felül a Berettyóújfalut, így előnnyel utazhatnak hétfőn a Hajdúságba.
Megyei II. osztály, északi csoport: a Söpte nyerte a forduló rangadóját és elvette a listavezető Csepreg veretlenségét
A Sé, valamint a Mersevát idegenben folytatta jó sorozatát, de a Bozsok, valamint a Kemenesalja is vendégként gyűjtötte be a három pontot. A Pecöl és az Alsóújlak is hátrányból tudott nyerni.
Ezúttal nem volt kérdés, magabiztosan nyert a Falco és újra előnybe került a negyeddöntőben
A vasiak végig vezetve 96-74-es sikert arattak a Szeged ellen.
Első alkalommal rendezett a város Takács József emlékére versenyt
Május 21-én tartották a Takács József Tenisz Emlékversenyt a Késmárk utcai teniszpályán, melyen Szombathely Megyei Jogú Városa képviseletében dr. László Győző, sportért is felelős alpolgármester vett részt és köszöntötte a résztvevőket. A torna első alkalommal, de hagyományteremtő céllal került megrendezésre Szombathely Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala, Sport és Ifjúsági Iroda szervezésében, olvasható a város honlapján.
Kiss Norbert újra nyert, az összetett élén érkezik a Hungaroringre
Megnyerte a gyorsasági kamion Európa-bajnokság idénynyitó misanói versenyhétvégéjének vasárnap kora délután rendezett harmadik futamát az Eb-címvédő Kiss Norbert, a Révész Racing Team versenyzője, aki így az élen áll az összetettben a sorozat második, Hungaroringen sorra kerülő fordulója előtt.
Haladás-Viktória: döntetlen a Puskás Akadémia otthonában az alapszakasz utolsó mérkőzésén
A szombathelyiek 1-1-es pontosztozkodással hangoltak az MTK elleni bronzcsatára.
Megyei I. osztály: mindkét vasárnapi mérkőzésen döntetlen született
A Vép pontvesztésével biztossá vált a Celldömölk harmadik helye, a Bük nehéz helyzetből mentett pontot a Táplán otthonában.
SZKKA: szép győzelem az MTK ellen a szezon zárásaként
A szombathelyiek 35-26-ra győzték le fővárosi ellenfelüket.
Falco: vereség a negyeddöntő második mérkőzésén, egyenlíteni tudott hazai pályán a Szeged
A Tisza-partiak 80-74 arányban tudtak nyerni, így mindenképpen lesz negyedik felvonás.
Megyei I. osztály: magabiztosan nyert és bajnok lett a Sárvár
Hat találkozóból négyen gólképtelenek maradtak a hazai csapatok, a Sárváron kívül a Haladás-Zanat tudta otthon tartani mindhárom bajnoki pontot.
Tóth Veronikán az extrém magaslatok, helyzetek sem fognak ki
Mászott már az egri vár falán, de az Aggteleki Cseppkőbarlang felett tornyosuló sziklára is felkapaszkodott, pedig még csak 14 esztendős. Tóth Veronika hét évvel ezelőtt szeretett bele a falmászásba, azóta pedig egyre szebb sikereket ér el, tavaly például Magyar Kupa-győztes lett nehézségi mászásban a serdülők között. A fiatal tehetségre már a MOL Alapítvány is felfigyelt, mi pedig a kezdetekről, motivációról, célokról beszélgettünk vele.
Megyei II. osztály, északi csoport: potyogtak a gólok a 26. fordulóban
A Mersevát tízszer, a Csepreg hétszer, míg az Uraiújfalu hatszor vette be ellenfele kapuját, de a Gencsapáti is gólzáporos mérkőzésen győzte le a Kemenesalját. A Gérce, valamint a Sé is otthon tartotta a három pontot, a Bozsok pedig a Söpte ellen nyert rangadót.
Száz pont fölé jutott a Falco és magabiztosan nyert a negyeddöntő első mérkőzésén
A szombathelyiek 105-86-ra verték a Szegedet a négy közé jutásért zajló párharc első felvonásán.
Futsal: Haladás-vereség Debrecenben a rájátszás zárásaként
A két csapat a Magyar Kupa-döntőhöz hasonlóan gólzáporos mérkőzést játszott egymással, melynek végén ezúttal a hajdúságiak örülhettek, akik 5-4 arányban tudtak nyerni.
Megyei II. osztály déli csoport: a Csákánydoroszló nyolcig, a Körmend és a Telekes hétig jutott, a Tanakajdé az egyetlen hazai győzelem
Az Őriszentpéter a Gyöngyöshermán-Szentkirállyal, míg a Szentpéterfa a Rábatótfaluval osztozott meg a pontokon.
A hétvégén Szombathelyen rendezték meg labdarúgó V-VI. korcsoportos leány diákolimpia országos döntőjét. Tizenhét csapat - köztük a Nagy Lajos és Herman Ottó együttese - a versenyt végül a nagylajosos lányok nyerték meg, tájékoztatta lapunkat Pálóczi László szakmai menedzser.
programajánló
<<< 21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240   241-260 >>>