2021.10.22., péntek  •  Előd napja

Sport

Tokió 2020: Nagy Péter első lett a B csoportban
Nagy Péter első lett a férfi súlyemelők plusz 109 kilogrammos kategóriájának B csoportjában, szerdán, a tokiói olimpián. Végső helyezésére az A csoport délutáni küzdelmeinek zárultával derül fény.
Tokió 2020: nyolcból nyolc a szerdai magyar mérleg a kajak-kenu pályán
A szerdán vízre szállt mind a nyolc magyar egység bejutott a középfutamba a tokiói olimpia kajak-kenu versenyén. Ezeknek a számoknak a középdöntőit és fináléit csütörtökön rendezik.
Tokió 2020: Lőrincz Tamás is a aranyérmes
A kötöttfogásúak 77 kilogrammos súlycsoportjában Lőrincz Tamás a döntőben győzött.
Tokió 2020: ezüstérmes a magyar vitorlázó
Berecz Zsombor a keddi versenynap negyedik magyar érmét szerezte meg.
Tokió 2020: magyar éremesővel indult a nap
Egy arany, egy ezüst és egy bronzérem eddig a keddi olimpiai játéknap mérlege.
Győztes bajnoki rajt, nyerni tudott Pécsett a Haladás
Az előszezonban is remek formában futballozó Tóth Milán döntötte el a mérkőzést az első félidő hajrájában a szombathelyiek javára.
Tokió 2020: magyar éremesőt ígér a kedd
A birkózó Lőrincz Tamás révén egy arany- vagy ezüstérem már biztos, de a finndingis Berecz Zsombortól és a kajakosoktól is várható kiemelkedő, dobogót érő eredmény kedden a tokiói olimpián.
Tokió 2020: Lőrincz Tamás London után ismét döntős
Lőrincz Tamás döntőbe jutott a kötöttfogású birkózók 77 kilogrammos kategóriájában a tokiói olimpia hétfői versenynapján.
Tokió 2020: Lőrincz Tamás gond nélkül az elődöntőben
Lőrincz Tamás első mérkőzését megnyerve máris az elődöntőbe jutott a kötöttfogású birkózók 77 kilogrammos kategóriájában a tokiói olimpián, ahol így kedden már biztosan éremért birkózhat.
Tokió 2020 - A Kozák, Bodonyi és a Csipes, Medveczky duó is győzelemmel kezdett 500-on
A Kozák Danuta, Bodonyi Dóra és a Csipes Tamara, Medveczky Erika kajak kettes is bejutott a középfutamba 500 méteren a tokiói olimpia kajak-kenu versenyén.
Tokió 2020: a kalapácsvető Halász Bence nem jutott döntőbe
A kalapácsvető Halász Bence nem jutott be a döntőbe hétfőn a tokiói olimpián.
Magyar Nagydíj - Hamilton indulhat az élről Mogyoródon
A címvédő és hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a 36. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését a Hungaroringen, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az első helyről.
Tokió 2020 - Férfi vízilabda: háromgólos győzelem az amerikaiak ellen
Az Európa-bajnok magyar válogatott 11-8-ra legyőzte az Egyesült Államok csapatát a tokiói olimpia férfi vízilabdatornájának negyedik fordulójában, szombaton, ezzel már biztosan negyeddöntős.
Tokió 2020: Milák Európa-csúccsal ezüstérmes 100 méter pillangón
Milák Kristóf Európa-csúccsal ezüstérmet nyert szombaton 100 méter pillangón a tokiói olimpián.
Válogatott magasember a Falco legfrissebb igazolása
Golomán György Belgiumból érkezik a háromszoros magyar bajnok szombathelyiekhez.
Cseh László: Mindenkinek ilyen szép befejezést kívánok
Bár az időeredményével elégedetlen volt, mégis megnyugodva zárta le pályafutását Cseh László, aki utolsó versenyén hetedik lett 200 méter vegyesen a tokiói olimpia úszóversenyének pénteki napján.
Tokió 2020: Burián továbbjutott, Hosszú 20. 200 méter háton
Burián Katalin bejutott az elődöntőbe, Hosszú Katinka pedig a 20. helyen fejezte be szereplését 200 méter háton csütörtökön a tokiói olimpia úszóversenyén.
Tokió 2020: Milák és Szabó is elődöntős 100 méter pillangón
A 200-on aranyérmes Milák Kristóf, valamint Szabó Szebasztián is bejutott az elődöntőbe 100 méter pillangón csütörtökön a tokiói olimpia úszóversenyén.
Cseh László továbbjutott 200 méter vegyesen, Kós Hubert kiesett
Cseh László elődöntőbe jutott 200 méter vegyesúszásban, míg Kós Hubert ugyanebben a számban kiesett a tokiói olimpián.
Tokió 2020: a cselgáncsozó Tóth Krisztián bronzérmes
Tóth Krisztián bronzérmet nyert a 90 kilogrammosok között szerdán a tokiói olimpia cselgáncstornáján.
Megyei I. osztály: A Vép nyerte forduló rangadóját, helycsere történt az élen
Tovább menetel a Haladás VSE-Zanati SE, az újoncot csupán három pont választja el a dobogós helyektől. A Kőszeg tíz emberrel dolgozta le kétgólos hátrányát, a Jánosháza pedig az utolsó percekben csikarta ki a győzelmet Szentgotthárdon. A Sárvár és a Király is magabiztosan nyert, amivel utóbbi a tabella élére ugrott. A Bük és az Egyházasrádóc összecsapása gól nélküli döntetlent hozott.
Márki-Zay Péter: „Még Dobrev Klárának is rám kell szavaznia, hogyha kormányzati pozíciót szeretne jövőre”
A miniszterelnök-jelölt sajtótájékoztatót tartott Szombathelyen.
Ruha nélkül vezetett a kamion elé hajtó sofőr, halottat találtak a férfi lakóhelyén
Egyelőre nem tudni, van-e összefüggés egy délelőtt felfedezett Veszprém megyei haláleset és a reggeli, nemeskeresztúri halálos közlekedési baleset között, de az eset furcsaságai miatt valószínűsíthető, hogy nem véletlen egybeesésről van szó.
Szeptemberi közgyűlés: ingatlanügyek és orvosi ügyelet
Módosítják az idei költségvetést, döntenek az önkormányzati tulajdonú gazdasági társaságok aktuális ügyeiről, és több rendeletet módosítanak a képviselők a ma 9 órakor kezdődő közgyűlésen. 15 napirendi pontot nyilvánosan, kettőt zárt ülésen tárgyalnak.
Dübörög az előválasztás második fordulója
Hétfőn majdnem 85 ezren, kedden 97 ezren tették le a voksukat Dobrev Klárára vagy Márki-Zay Péterre.
programajánló
<<< 41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240   241-260   261-280 >>>