2021.07.30., péntek  •  Judit, Xénia napja

Sport

Óriási izgalmak után nagyon fontos győzelmet aratott az SZKKA a Békéscsaba ellen
Hatalmas szívvel játszott Marosán György együttese és nagy lépést tett a bentmaradás felé vezető úton.
Megvannak a döntősök a Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupában
A Sárvár Tanakajdon tudott nyerni, a Zanati KSE-Haladás VSE pedig a Körmendet búcsúztatta nagy csatában, így ez a két csapat küzd majd meg a fináléban.
Hosszabbításos mérkőzésen szenvedett vereséget a Falco a Szolnok otthonában a döntő harmadik mérkőzésén
A hajrában Perl ezúttal is egyenlíteni tudott, a ráadás azonban a Tisza-partiaknak sikerült jobban.
SZKKA: Pődör Zoltán és családja elhagyhatta a kórházat
A szombathelyi kézilabdacsapat ügyvezető-elnöke hétőn a reggeli órákban szenvedett autóbalesetet feleségével, valamint kisebbik lányukkal.
Elhunyt Puhl Sándor játékvezető
Hatvanöt éves korában elhunyt Puhl Sándor futballbíró, az 1994-es labdarúgó-világbajnokság döntőjének a játékvezetője.
Eb-re készülők: Kiss Norbert elvitte pár körre Marco Rossit versenykamionjával
Nem mindennapi élményben volt része az Európa-bajnokságra készülő magyar válogatott szövetségi kapitányának, Marco Rossinak. Az olasz szakember köztudottan a sebesség és a száguldás szerelmese, ezért nem kellett sokat győzködni, hogy beüljön a kétszeres Európa-bajnok, szombathelyi születésű kamionversenyző, Kiss Norbert versenykamionjába.
Megyei II. osztály, déli csoport: meg sem állt kilencig a Rábatótfalu és a Szentpéterfa
A Táplán, a Nádasd, valamint a Csákánydoroszló is nagyon magabiztos győzelmet aratott, a Körmend pedig a Felsőcsatár együttesét verte nagy csatában.
Parádés játékkal állva hagyta a Szolnokot és egyenlített a Falco a bajnoki döntőben
A szombathelyiek minden mutatóban extrát nyújtottak és esélyt sem adtak a Tisza-partiaknak, akik csupán másfél negyedig tudták tartani magukat.
A tokiói orvosok is az olimpia lemondását kérik
Az egyik legnagyobb tokiói orvosszövetség az idei évre halasztott nyári olimpia lemondására szólította fel Szuga Josihide japán miniszterelnököt, írta a Reuters.
Kalmár Alíz, a szombathelyi sportiskola válogatottja is rajthoz áll a vizes Eb-n
A vizes Európa-bajnokságon az első héten a szinkronúszók, a műugrók és a nyíltvízi úszók küzdelmeit bonyolítják le, majd május 17-től következnek az úszók. Egy vasi résztvevőnek szurkolhatunk, Kalmár Alíz, a Szombathelyi Sportiskola válogatottja mindhárom mellúszószámban megméretteti magát.
Megyei II. osztály, északi csoport: a Gérce és a Szeleste is fél tucat gólt szerzett
A Bozsok öt, az Alsóújlak pedig négy találatot szerezve tartotta otthon mindhárom pontot. A Pecöl fordulatos meccsen tudott nyerni a Kemenesalja ellen, ezzel pedig megszilárdította második helyét a tabellán. A Gencs, valamint a Mersevát szintén idegenben győzött, a forduló rangadója pedig pontosztozkodást hozott.
Futsal: vereséget szenvedett a Haladás, a Berettyóújfalué lesz a pályaelőny a fináléban
A hajdúsági együttes gólgazdag mérkőzésen tudott nyerni az alapszakasz-győztes szombathelyiek ellen.
A japánok 80 százaléka nem akar olimpiát
Egyre nagyobb veszélyben az ötkarikás játékok pótlásának lehetősége.
Remek győzelmet aratott a Haladás-Viktória a szezonzárón
A szombathelyiek Szil, Herczeg, valamint Fördős góljaival nyertek a rivális Szeged ellen.
Vereséggel zárta a szezont a Haladás a Nagyerdei Stadionban
Gólzáporos mérkőzésen tudott nyerni a Debrecen, ami hajdúságiak bajnoki címét és feljutását jelentette.
Zidane távozhat a Real Madridtól
Sajtóhírek szerint a a játékosaival már közölte, hogy a következő szezonban nem ő irányítja a gárdát.
Őrült csatában kapott ki a Falco a Szolnoktól a bajnoki döntő első mérkőzésén
A végletekig kiélezett összecsapáson Badzim utolsó másodperces triplája döntött a hazaiak javára.
Megyei I. osztály: a Sárvár nyerte a forduló rangadóját
A Körmend ezúttal is erődemonstrációt tartott, de a Szentgotthárd is magabiztosan tartotta otthon a három pontot. A Répcelak gólgazdag mérkőzésen tudott nyerni a Lukácsháza ellen, a Kőszeg pedig a Celldömölk gárdáját múlta felül.
Sporttörténelmet írt a magyar bringás
Valter Attila átvette a vezetést az összetettben a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny hatodik, csütörtöki szakaszán.
Doppingolhatott a 14-szeres paralimpiai bajnok
Nagy-Britannia legeredményesebb paralimpiai bajnokát, a 14-szeres aranyérmes Sarah Storeyt azzal vádolják, hogy visszaélt az engedélyezett asztmagyógyszer használatával, vagyis doppingolt.
Kisbabájával a kezében kért segítséget a balesetet szenvedett nő Szombathely határában
Csütörtökön történt személyi sérüléses közlekedési baleset Szombathely és Gyöngyösfalu között, a 87-es főúton. Álló Volvóba rohant egy Suzuki, az okozó elvesztette az eszméletét.
Frissen kinevezett óvodavezetőket köszöntött a polgármester
Óvodavezetői kinevezéseikről szóló okiratot adott át irodájában július 28-án dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere Ganzerné Dávid Gabriellának, Halász Imrénének, Kovács-Fodor Viktóriának, valamint Pajor Andrásnénak, olvasható a város honlapján.
Gyújtsatok ma egy gyertyát Rozikámért! – Egy édesanya kérése
Pontosan egy éve történt az elmúlt évek talán legmegrázóbb közlekedési balesete Vas megyében, idézi fel a 112press.
Továbbra is keresi a rendőrség az andrásfai Bödei Istvánt
A Vasvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya 2020 novemberében indított körözési eljárást Bödei István, 64 éves, andrásfai lakos eltűnése miatt, áll a rendőrség közleményében.
Orbán: a negyedik hullám elkezdődött Nyugat-Európában, és Magyarország is része lesz
Az emberek 55 százaléka túl van két oltáson, így ma Európa egyik legbiztonságosabb országa járványügyi szempontból Magyarország. De a negyedik hullám elkezdődött Nyugat-Európában, és Magyarország is része lesz - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
programajánló
1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240 >>>