2022.01.27., csütörtök  •  Angelika napja

Sport

Nagyott küzdött a Haladás-Viktória, de elvitte az MTK a három pontot
A szombathelyiek remekül helytálltak és a mérkőzés nagy részében partiban tudtak lenni a fővárosiakkal.
Újabb Falco-győzelem, az Oroszlány sem tudta megállítani a sárga-feketéket
A bajnoki címvédő sikerrel hangolt a szerdai, olasz Treviso elleni BL csoportrangadóra.
Futsal: a svéd Hammarby ellen is győzött a Haladás és hibátlan mérleggel jutott az elitkörbe
A szombathelyiek tovább folytatták parádés szereplésüket a nemzetközi porondon is.
Megyei I. oszály: nagy csatában nyert a Sárvár, kihasználva ezzel a Celldömölk és a Király pontosztozkodását
A Haladás-Zanat vezetni is tudott a címvédő ellen, a Sárvár azonban a második félidőben fordítani tudott. A Répcelak, valamint a Táplán is idegenben tudta begyűjteni a három pontot, míg a Bük és Vasvár hazai környezetben diadalmaskodott.
Futsal Bajnokok Ligája: lengyel riválisát is legyőzte a Haladás, ezzel nagy lépést tett a továbbjutás felé - frissítve
A második félidőben három perc leforgása alatt háromszor is betaláltak a zöld-fehérek, innen pedig már nem tudott visszakapaszkodni a Bielsko-Biala.
Tizenegyesekkel búcsúzott a Haladás a MOL Magyar Kupától
A szombathelyiek Gyirmót elleni összecsapásán 0-0-ás 120 perc után büntetők döntöttek a vendégek javára.
Futsal: parádés győzelem, a máltai BL-minitornát is sikerrel indította a Haladás
A szombathelyiek gólzáporos mérkőzésen nyertek a házigazda ellen, Dróth Zoltán, Luiggi Longo és Henrique Diniz is duplázni tudott.
Megyei II. osztály, déli csoport: tízgólos meccsen nyert a Gyöngyöshermán-Szentkirály, idegenben győzte le a Körmendet a Felsőcsatár
A Csákánydoroszló is gólzáporos mérkőzésen szerezte meg a három pontot a Vasszécseny ellen, a Nádasd a Tanakajdot győzte le. A Rábatótfalu-Szentpéterfa összecsapáson egy gól döntött, míg a Telekes és a Bajánsenye megosztozott a pontokon.
Másfél millió dollárért kelt el Jordan cipője
Ezzel újabb rekordot állított be az NBA-szupersztár.
Megyei II. osztály, északi csoport: felszállóágban a Mersevát, a Söpte nyerte a dobogósok csatáját
A Szeleste hosszú idő után ismét győzelemnek örülhetett, de az Uraiújfalu, valamint az Újperint is otthon tartotta a három pontot. A Kemenesalja a Gencsapáti otthonában diadalmaskodott, a Csepreg pedig szintén idegenben nyert, a Pecöl sem tudta megállítani a listavezetőt.
Haladás: győzelmet hozott az emberelőny
2-1-re nyert vasárnap este a Szombathelyi Haladás az Ajka ellen. A zöld-fehérek a hajrában vitték be a győztes találatot.
Óriási csatában, hosszabbításos mérkőzésen nyert a Falco a szomszédvári rangadón
A Konakov-legénység a ZTE otthonában is megőrizte veretlenségét.
Megyei I. osztály: a Sárvár nyerte a Vép elleni rangadót, hetet rúgott a Haladás-Zanat
A Celldömölk Egyházasrádócról hozta el a három pontot, a Király SE, a Jánosháza, valamint a Táplán pedig hazai környezetben aratott győzelmet. A Kőszeg a Vasvárral, a Répcelak a Rábapaty gárdájával játszott 1-1-es döntetlent.
Kick-box világbajnok lett Csejtey Gábor
Október 15-e és 24-e között rendezik meg a WAKO kick-box világbajnokságot felnőtt és master kategóriákban, tájékoztatta lapunkat az Agrobio Classic Kick-box Club. Ezen a világbajnokságon Csejtey Gábor versenyzőjük képviselte az egyesületet, aki világbajnok lett.
Futsal: tovább menetel a Haladás, a TFSE ellen is begyűjtötte a három pontot
A Juanra-legénység fokozatosan őrölte fel ellenfelét, a második félidei rohamra pedig nem tudtak reagálni a fővárosiak.
Érvényesült a papírforma, vereséget szenvedett Győrben az SZKKA
A szombathelyiek becsülettel helytálltak, de kijött a két csapat közti különbség.
Újabb BL-meccs, újabb parádés siker: ezúttal a Rigát verte a Falco
A szombathelyiek egy küzdős, harcos mérkőzést húztak be, ezzel pedig továbbra is hibátlanok a nemzetközi porondon is.
Bajnokok Ligáját is megjárt orosz szélsővel erősített az SZKKA
Ekaterina Lubianaia mindent elkövet, hogy segítse újdonsült csapatát a célok elérésében.
Megyei II. osztály, északi csoport: nyert a Spari, idegenben tudott győzni a Gencsapáti és a Söpte
A Csepreg továbbra is megállíthatatlan, ezúttal az Uraiújfalu volt a szenvedő fél. Az Alsóújlak zsinórban harmadik győzelmét aratta, a Bozsok-Pecöl, valamint a Mersevát-Újperint összecsapás döntetlennel végződött.
Súlyemelés: junior országos bajnok lett Boros Viktória
A versenyzők kitettek magukért a szombathelyi viadalon, ahol tizennégy országos csúcs született.
Gyász: elhunyt Csollány Szilveszter
Ötvenegy esztendős korában elhunyt Csollány Szilveszter olimpiai, világ- és Európa-bajnok tornász.
Alma és szalma – a szerbek karácsonya
Milos Konakov már több éve a szombathelyi kosárlabda meghatározó alakja, az idei szezontól pedig immáron vezetőedzőként irányítja a Falcót. A szerbiai születésű szakember is felelevenítette, hogy miként szokták tölteni az ünnepeket és milyen hagyományok kapcsolódnak a karácsonyhoz déli szomszédainknál.
Koronavírus: duplájára hízott a leggazdagabbak vagyona
A világ tíz leggazdagabb embere köszöni szépen, a pandémia alatt megduplázta vagyonát – írja a Guardian.
Közterület-felügyelet: érzik a polgárok bizalmát
Ágoston Sándor 2020. szeptember elsejétől látja el a Közterület-felügyelet irodavezetői feladatait. A december végi közgyűlésen számolt be a felügyelet azóta végzett munkájáról. Most lapunknak is elmondta a legfontosabb változásokat és legnagyobb eredményeket.
ENSZ: évek alatt gyógyulhat meg a munkaerőpiac
A koronavírus-válság továbbra is világszerte súlyos hatással van a munkahelyekre – közölte az ENSZ, arra figyelmeztetve, hogy évekig tarthat, amíg a munkaerőpiac újra eléri a járvány előtti szintet.
programajánló
1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240 >>>