2024.06.17., hétfő  •  Laura, Alida napja
Nyereményjáték: Nyerj egy cabriót!
A SZoESE lett a városi-városkörnyéki kosárlabda bajnok (képgalériával)

A Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség szombaton rendezte meg a városi-városkörnyéki bajnokság Final Fourját a Sugár úti kiscsarnokban. Az idei bajnok a fináléban a 9700.hu Ingatlaniroda csapatát felülmúló SZoESE lett, a bronzérmet pedig a Büki TK szerezte meg.

Szombathely városi-városkörnyéki kosárlabda bajnokság, 2023/24-es szezon, Final Four.  A 3. helyért: BC Olad-Büki TK 57-72 (25-12, 10-14, 12-17, 10-29). - Legjobb dobók: Szakály 17/9, Tiborc 15/6, Berghoffer 13., illetve Kriston 16/3, Fancsali 16/9, Katona 15. Az 1. helyért: SZoESE-9700.hu Ingatlaniroda 66-54 (17-14, 18-11, 12-12, 19-17). - Legjobb dobók: Gábor 20/9, Simon B. 13/3, Balogh Z. 10., illetve Mitterstiller 16/3, Mondl 14/9, Lukács T. 11.

A 2023/24-es pontvadászat végeredménye: 1., SZoESE, 2., 9700.hu Ingatlaniroda, 3., Büki TK, 4. BC Olad.

Fotók: Pataki Gergő