2022.09.26., hétfő  •  Jusztina napja

Sport

Haladás-Viktoria: vereség a tavalyi bronzérmes ellen
A szombathelyiek 3-0-ra maradtak alul hazai környezetben az MTK-val szemben.
Megyei I. osztály: a Répcelak nyerte a Vép elleni rangadót, kiszakította a gólzsákot a Sárvár
A Csepreg a Szentgotthárd, a Rábapaty pedig a Szarvaskend ellen tartotta otthon mindhárom bajnoki pontot.
SZKKA: remek játékkal győzelem a Tempo SE otthonában
A szombathelyiek végig vezetve 32-21-es idegenbeli sikert arattak az NB I/B-s bajnokság negyedik fordulójában.
A döntőben is diadalmaskodott a Falco, a szombathelyiek nyerték a Horváth Zoltán Emléktornát
A harmadik helyet magabiztos sikerrel a szerb KK Spartak Subotica szerezte meg.
XIII.Horváth Zoltán Emléktorna: magabiztosan nyert a Falco és a BC GGMT Viennával játssza a döntőt
A harmadik helyért a KK Spartak Subotica és az osztrák BBC Nord Dragonz Eisenstadt mérkőzik meg. A bronzcsata szombaton 16 órakor, míg a finálé 18 óra 30 perckor veszi kezdetét.
SZKKA-PEAC a Magyar Kupa 2. fordulójában
Az NB/I B újonca érkezik majd a vasi megyeszékhelyre, miután a szombathelyiek az első fordulóban búcsúztatták a Komárom gárdáját.
Megyei II. osztály, déli csoport: rangadót nyert Rumban a Csákánydoroszló, a Telekes szállította a forduló egyetlen hazai győzelmét
Az Egyházasrádóc szentpéterfai győzelmével már négy mérkőzés óta nem talált legyőzőre, de a Körmend, a Rábatótfalu, valamint a Nádasd is idegenben aratott sikert, utóbbi a 91. percben szerzett találattal. A Gyöngyöshermán és a Vasszécseny összecsapása négygólos döntetlennel végződött.
Streetball-verseny lesz a Fő téren szombaton: még lehet jelentkezni
A kosarasoké lesz a szombathelyi Fő tér szombaton: streetball-versenyt rendeznek a városközpontban, több kategóriában és korosztályban. Csütörtök éjfélig még jelentkezhetnek csapatok.
Haladás: Michal Hipp lett az edző, Mészöly Géza szakmai igazgatóként segíti a munkáját
Michal Hipp veszi át a Haladás irányítását, kedd délután már edzést is tart a csapatnak. A tréner számára nem ismeretlen a szombathelyi kispad, 2017. novembertől 2018. szeptemberig már vezette a vasi gárdát, közölte a zöld-fehérek hivatalos honalpja.
Pénteken pályán a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely!
Immár XIII. alkalommal rendezik meg a Horváth Zoltán kosárlabda emléktornát. A sárga-feketék a Suboticával meccselnek pénteken háromnegyed 8-tól az Aréna Savariában.
Megyei II. osztály, északi csoport: zsinórban harmadszor nyert a Gencsapáti és az Újperint is
A Lukácsháza továbbra is veretlen, ezúttal a Bobát győzte le hazai környezetben, de a Gérce is magabiztos sikerrel tartotta otthon a három pontot. Az Uraiújfalu és az Alsóújlak idegenben múlta felül ellenfelét, a Spari és a Szeleste pedig megosztozott a pontokon.
Hajrá, Nagy Lajos Gimnázium!
Ma reggel a Nagy Lajos Gimnázium férfi kosárlabdacsapata elindult a Belgrádban megrendezésre kerülő ISF Kosárlabda Iskolai Világbajnokságra, írja az iskola Facebook-oldala.
Futsal: nem bírt Izraellel a magyar válogatott az első világbajnoki selejtezőn
Turzó József együttese Szombathelyen, az Aréna Savariában lépett pályára és 2-2-es döntetlent ért el.
Magyar Kupa: A Honvéd lesz a Szombathelyi Haladás ellenfele
Hétfőn este tartották a Magyar Kupa sorsolását, a zöld-fehérek a legjobb 16 közé jutásért a fővárosi piros-feketékkel meccselnek. A találkozót a Rohonci úton rendezik.
SZKKA: A védekezés volt a siker titka
Sokáig szoros volt a vasárnap esti, SZKKA-Pénzügyőr NB/I B-s női kézilabda mérkőzés, ám a második félidő felétől elhúzott a házigazda, amely végül hat góllal (22-16) bizonyult jobbnak ellenfelénél.
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely: A sikertörténet folytatódik
Ismét a Vulcano Energia Kft. lesz a Falco KC névadó szponzora a soron következő bajnoki kiírásban. A klub és a cég vezetője hétfőn délután az Aréna Savaria VIP-termében ünnepélyes keretek között írta alá a szerződést. A rendezvényen részt vett dr. Nemény András, városunk polgármestere, valamint Tóth Kálmán, a csapat felügyelő bizottságának elnöke is.
Haladás-Viktoria: egygólos vereség az Astra otthonában
A szombathelyiek 1-0-ra maradtak alul üllői ellenfelükkel szemben.
Megyei I. osztály: idegenben nyert a Vasvár és a Jánosháza
A Rábapaty és a Répcelak a Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupa után a bajnokságban is összecsapott egymással, a találkozón nem született döntés, 1-1-re végeztek a csapatok.
SZKKA-siker: A második félidőben dőlt el a két pont
Kiélezett meccsen tartotta itthon a bajnoki pontokat az Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia NB/I B-s női kézicsapata vasárnap este az egyetemi csarnokban a Pénzügyőr ellen.
A szünetben: Putnok-Haladás  2-2
A szünetben: Putnok-Haladás 2-2
Negyvenöt perc után a zöld-fehérek 2-2-re állnak a Putnok vendégeként a Magyar Kupa legjobb 32 közé jutásért vívott küzdelemben. A mieink találatait Rácz Barnabás és Doktorics Áron szerezte.
programajánló
1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240 >>>