2021.10.22., péntek  •  Előd napja

Sport

Futsal: tovább menetel a Haladás, a TFSE ellen is begyűjtötte a három pontot
A Juanra-legénység fokozatosan őrölte fel ellenfelét, a második félidei rohamra pedig nem tudtak reagálni a fővárosiak.
Érvényesült a papírforma, vereséget szenvedett Győrben az SZKKA
A szombathelyiek becsülettel helytálltak, de kijött a két csapat közti különbség.
Újabb BL-meccs, újabb parádés siker: ezúttal a Rigát verte a Falco
A szombathelyiek egy küzdős, harcos mérkőzést húztak be, ezzel pedig továbbra is hibátlanok a nemzetközi porondon is.
Bajnokok Ligáját is megjárt orosz szélsővel erősített az SZKKA
Ekaterina Lubianaia mindent elkövet, hogy segítse újdonsült csapatát a célok elérésében.
Megyei II. osztály, északi csoport: nyert a Spari, idegenben tudott győzni a Gencsapáti és a Söpte
A Csepreg továbbra is megállíthatatlan, ezúttal az Uraiújfalu volt a szenvedő fél. Az Alsóújlak zsinórban harmadik győzelmét aratta, a Bozsok-Pecöl, valamint a Mersevát-Újperint összecsapás döntetlennel végződött.
Súlyemelés: junior országos bajnok lett Boros Viktória
A versenyzők kitettek magukért a szombathelyi viadalon, ahol tizennégy országos csúcs született.
Megyei II. déli csoport: magabiztosan nyert a Körmend, három ponttal távozott Rumból a Telekes
A tabella első öt helyezettje egyaránt diadalmaskodni tudott, így továbbra is nagy a harc a dobogós helyekért. Az Őriszentpéter hazai környezetben tudott győzni, míg a Telekes idegenben múlta felül a Rumot.
Megyei I. osztály: idegenben nyert a Táplán a Rábapaty ellen
A vendégek már az első félidőben háromgólos előnyre tettek szert, innen pedig nem volt visszaút a Rábapaty számára.
Megszakadt a sorozat, vereséget szenvedett Soroksáron a Haladás
A szombathelyiek az első félidőben akár el is dönthették volna a három pont sorsát, a hazaiak azonban egy hosszabbításban megítélt büntetőnek köszönhetően megnyerték a találkozót.
Haladás-Viktória: ezúttal nem sikerült nyerni a zöld-fehér rangadón
A szombathelyiek a Simple Női Liga második körének első fordulójában 4-0-ás vereséget szenvedtek az ETO FC Győr otthonában.
Továbbra is megállíthatatlan a Falco, a Kaposvárt is legyőzték a sárga-feketék
A címvédő magabiztos sikerrel hangolt a jövő heti, VEF Riga elleni Bajnokok Ligája-összecsapásra.
Megyei I. osztály: A Vép nyerte forduló rangadóját, helycsere történt az élen
Tovább menetel a Haladás VSE-Zanati SE, az újoncot csupán három pont választja el a dobogós helyektől. A Kőszeg tíz emberrel dolgozta le kétgólos hátrányát, a Jánosháza pedig az utolsó percekben csikarta ki a győzelmet Szentgotthárdon. A Sárvár és a Király is magabiztosan nyert, amivel utóbbi a tabella élére ugrott. A Bük és az Egyházasrádóc összecsapása gól nélküli döntetlent hozott.
Futsal: idegenben győzte le a nagy rivális Berettyóújfalut a Haladás a forduló rangadóján
Továbbra is megállíthatatlan a szombathelyi együttes, amely magabiztosan, ötpontos előnnyel vezeti a tabellát.
Rangos állami elismerést vehetett át Ekler Luca
A szombathelyi paralimpiai bajnok a Magyar Érdemrend tisztikeresztje (polgári tagozat) kitüntetésben részesült.
Alaposan átszabályoznák a focimeccseket
A szünet 25 percesre növeléséről és az azokba beillesztett félidei showműsorok lehetőségéről is tárgyal a labdarúgás szabályalkotó testülete (IFAB) – írja az MTI.
Bemutatta új mezét a Falco
Immáron három csillag szerepel a sárga-feketék mezén.
Három szombathelyi asztaliteniszező újonc indul a Magyar Nemzetközi Bajnokságon
Nagy siker Szombathely városa és a Szombathelyi Asztalitenisz Kör számára, hogy a november 1-7-e között megrendezésre kerülő Magyar Nemzetközi Asztalitenisz Bajnokságon három újonc korú szombathelyi is indulhat, olvasható a város honlapján.
Falco: újabb erődemonstráció az Aréna Savariában, ezúttal a Nyíregyháza bánta
A sárga-feketék továbbra is remek formában kosárlabdáznak és őrzik százszázalékos mérlegüket.
Rossi: nem is vagyunk akkora idióták
A magyar labdarúgó-válogatott 1-1-es döntetlent játszott kedden az Eb-ezüstérmes angol csapat vendégeként a világbajnoki selejtezősorozat nyolcadik fordulójában, de bravúrja ellenére negyedik maradt a csoportjában.
Megyei II. osztály, déli csoport: potyogtak a gólok a 9. fordulóban
A Nádasd nyolc, a Szarvaskend hat találatot szerezve múlta felül ellenfelét. Magabiztosan tartotta otthon a három pontot a Csákánydoroszló és a Körmend is, a Vasszécseny, valamint a Szentpéterfa viszont idegenben tudott nyerni. Utóbbi ezzel pontszámban beérte az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó listavezetőt.
Márki-Zay Péter: „Még Dobrev Klárának is rám kell szavaznia, hogyha kormányzati pozíciót szeretne jövőre”
A miniszterelnök-jelölt sajtótájékoztatót tartott Szombathelyen.
Ruha nélkül vezetett a kamion elé hajtó sofőr, halottat találtak a férfi lakóhelyén
Egyelőre nem tudni, van-e összefüggés egy délelőtt felfedezett Veszprém megyei haláleset és a reggeli, nemeskeresztúri halálos közlekedési baleset között, de az eset furcsaságai miatt valószínűsíthető, hogy nem véletlen egybeesésről van szó.
Szeptemberi közgyűlés: ingatlanügyek és orvosi ügyelet
Módosítják az idei költségvetést, döntenek az önkormányzati tulajdonú gazdasági társaságok aktuális ügyeiről, és több rendeletet módosítanak a képviselők a ma 9 órakor kezdődő közgyűlésen. 15 napirendi pontot nyilvánosan, kettőt zárt ülésen tárgyalnak.
Dübörög az előválasztás második fordulója
Hétfőn majdnem 85 ezren, kedden 97 ezren tették le a voksukat Dobrev Klárára vagy Márki-Zay Péterre.
programajánló
1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240 >>>