Közélet

Czeglédy szállhat ringbe tavasszal
50,43 százalékkal Czeglédy Csaba nyerte az ellenzéki előválasztást Vas megye 1-es számú választókerületében. A Demokratikus Koalíció jelöltje 3837 szavazatot kapott, 176 vokssal előzte meg a második helyezett Ungár Pétert. Az eredmények szeptember 29-én, szerdán este váltak hivatalossá, nem sokkal ezután tettük fel kérdéseinket a győztesnek.
Visszajövök még egyszer én: ismét Szombathelyen járt Dobrev Klára
Karácsony Gergely visszalépésének napján (pénteken) ismét Szombathelyre látogatott Dobrev Klára, a DK miniszterelnök-jelöltje, aki az előválasztás első fordulójában - az egyéni jelöltként induló Czeglédy Csabához hasonlóan – győzött a Vas 01 nevet viselő választókerületben. Beszámoló, pár szubjektív gondolattal.

Orbán belenyúlna az uniós energiapolitikába
Magyarország álláspontja szerint az Európai Uniónak változtatnia kell az energiaárakkal kapcsolatos politikáján – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a szlovéniai Brdóban az európai uniós tagországok és a nyugat-balkáni térséget alkotó országok állam-, illetve kormányfőinek találkozóját megelőzően.

Vállalkozástámogató programot indít a Mastercard
A Mastercard a kisvállalkozások digitális átállásának segítésére elindított egy globális kezdeményezést, a Strive-ot, amely a kisvállalkozások pénzügyi ellenálló képességének erősítésére, valamint talpra állásuk és növekedésük támogatására összpontosít.
tematikus oldalak
legolvasottabbak
programajánló