Megyei II. osztály, északi csoport: a Kemenesmagasi és a Gencs is nyolcgólos összecsapáson tudott nyerni

A 29. forduló "slágereredménye" a 3-1 volt, a Lukácsháza, a Bozsok, valamint az Alsóújlak is ilyen arányú győzelmet aratott. Az Újperint a Spari ellen diadalmaskodott, a Boba Pecölből távozott három ponttal.

SCHOTT Lukácsháza SE - Gérce-Vásárosmiske KSE 3-1 (0-1)   Lukácsháza, vezette: Vass

Lukácsháza: Bán - Toldi, Horváth Sz. (Szentkúti, 80.), Gombás, Pungor, Döbör, Horváth M. (Tóth, 67.), Varga, Rozmán, Krancz (Gyüre, 80.), Bősze

Gérce-Vásárosmiske: Komáromi Z. - Lakatos, Lőrincz (Komáromi A., 70.), Pethő, Lerik, Mórocz, Major, Nunkovics, Kovács, Csonka, Kövesdi

Gólszerzők: Rozmán 2 (57., 94.),  Gombás 91., ill. Mórocz 17.

Kiállítva: Komáromi A. 92. (Gérce-Vásárosmiske)

A gércei ifi csapat jelesre vizsgázott, ugyanis sorfalat állt a bajnok lukácsházi ifi együttesnek. A hazai csapat remekül, veszélyesen kezdte a találkozót, a helyzetek azonban sorra kimaradtak, ez pedig megbosszulta magát, amikor az ellenfél az első adandó helyzetét gólra váltotta. A hazaiak továbbra is támadásban maradtak, mentek előre az egyenlítésért, ám vagy az utolsó passzokba, agy a befejezésbe hiba csúszott. A második játékrész ott folytatódott, ahol az első abbamaradt:  hazaiak egyenlítettek majd mentek, támadtak a győzelemért, míg a vendégek igyekeztek kontrákból veszélyesek lenni. Volt is lehetőségük eldönteni a meccset, ez nem sikerült, ami nem marad büntetlenül: a lukácsházi csapat a meccs végéhez közeledve mindent egy lapra feltéve rohamozott, a cseréiknek is köszönhetően a hosszabbításban két jogos büntetővel megfordította a találkozót a masszív gércei csapat ellen, és így három ponttal sikerült elköszönnie a szurkolóitól. A győzelem és a bozsoki csapat sikere pedig egy fordulóval a vége előtt a bronzérmet és a dobogó harmadik fokát jelentette a lukácsházi alakulatnak.

Pecöl SE - Boba SE 0-1 (0-1)  Pecöl, vezette: Elek

Pecöl: Kollarics - Szabó, Oszkó, Farkas (Pálfi, 82.), Hóbor, Boncz (Baranyai, 79.), Németh I., Somogyi (Szemes, 69.), Joó, Horváth, Németh Z.

Boba: Fábián - Magyar, Dornai, Binder, Fodor, Bugyi, Szigeti, László, Kozári, Prépost, Porkoláb (Müller, 93.)

Gólszerző: Bugyi 14.

Kiállítva: Kozári 50. (Boba)

Az alacsony szinvonalú mérkőzésen a hazai csapat nem élt a lehetőségekkel, a vendégek egy jogos büntetővel elvitték Pecölből a három bajnoki pontot.

Bozsoki SE - Uraiújfalu SE 3-1 (2-1)  Bozsok, vezette: Boda

Bozsok: Farkas - Bigner, Kratochwill, Pál (Hankó, 56.), Dévényi (Pónácz, 85.), Dobány (Szenteleki, 74.), Kovács, Szalai, Tompek, Kiss, Németh

Uraiújfalu: Horváth - Szabó M, Gallen, Szabó B., Burka (Pungor, 82.), Németh (Csete, 82.), Pungor, Kovács, Keszei, Simon, Agg (Kollárits, 52.)

Gólszerzők: Szalai 25., Kratochwill 42., Szenteleki 76., ill. Szabó M. 32.

Nagy elszántsággal készültek a bozsoki játékosok az utolsó hazai mérkőzésükre. A mérkőzés elején a vendégek letámadása okozott némi nehézséget a hazaiaknak, komoly vendéghelyzet maradt kihasználatlanul. A bozsokiak elsősorban pontrúgásokból veszélyeztettek, amiből meg is szerezték a vezetést. Gyorsan egalizált a vendég, amire ismét érkezett a válasz a félidő előtt. Mindkét gól tizenegyesből született. A második félidőben sem változott a játék képe, vendég dominancia, gólhelyzet nélkül, gyors hazai ellentámadások. A 76.percben aztán egy kontratámadás végén lezárta mérkőzést a Bozsok. Küzdeni akarásból a mai napon jelesre vizsgáztak és így megérdemelten fektették két vállra a jó erőkből álló Uraiújfalu csapatát. A Bozsoki Sportegyesület mielőbbi gyógyulást kíván az ifi mérkőzésen súlyosan megsérült Abért Dávidnak. A hazai csapatban mindenki jó teljesítményt nyújtott.

Alsóújlaki SC - Szeleste-Pósfa SE 3-1 (0-1)   Alsóújlak, vezette: Szabó III.

Alsóújlak: Gábor (Szőnye, 80.) - Kaposi, Hantó, Varga K. (Varga N., 24.), Papp (Nagy, 46.), Pados, Varga Á., Tóth (Toldi, 72.), Vasas (Elekes, 80.), Káldi, Varga R.

Szeleste-Pósfa: Kovács M. (Szentgyörgyvári, 46.) - Nardai, Horváth L., Maráczi (Horváth E., 72.), Horváth D. (Pethő, 62.), Fülöp, Riba, Molnár, Kovács T., Szele, Fehér

Gólszerzők: Varga R. 47., Nagy 60., Káldi 79., ill. Fehér 37.

A találkozón a vendégek mehettek előnnyel a szünetre, a fordulás után azonban háromszor tudott válaszolni az Alsóújlak, amely így otthon tartotta a bajnoki pontokat.

Kemenesmagasi FC - Sé Honvéd SE 5-3 (4-0)   Kemenesmagasi, vezette: Szabó I.

Kemenesmagasi: Papp - Molnár T. (Sebestyén, 75.), Molnár Zs. (Princzes, 78.), Horváth, Fülöp, Bándoli, Poós, Palotai, Csemer (Solymos, 75.), Király (Viszked, 84.), Peresznyei

Sé: Botz - Séfer, Romsics, Kovács (Örkényi, 46.), Werderits, Muzsai (Pados, 46.), Halmos, Nemes, Fichtacher (Kiss Márton, 61.), Kiss Máté, Uri

Gólszerzők: Horváth 14., Bándoli 21., Király 41., Palotai 43., Peresznyei 87., ill. Nemes 73., Kiss Máté 75., Séfer 92.

A 4-0-s első játékrész után hatalmas feltámadást, huszáros hajrát produkált a Sé, a győzelemnek viszont mégis a Kemenesmagasi örülhetett.

Újperinti SE - Elektromol Spari FC 5-0 (1-0)   Nárai, vezette: Koronczai

Újperint: Szlámer - Fliegler, Kovács Zs. (Nyári, 46.), Hazafi, Hujber (Varga, 63.), Baranyai (Kovács G., 63.), Tamás (Péter, 46.), Czingráber, Kiss (Francia, 46.), Szabó, Szalay

Spari: Pungor - Varsányi, Jónás, Pados, Láda, Németh, Sipos, Schmidt, Kovács (Milecz, 46.), Barbalits, Bolfán

Gólszerzők: Szalay 30., Nyári 54., Péter 63., Czingráber 69., Péter 83.

A már bajnok újperintiek kapott gól nélküli, magabiztos sikert arattak.

Gencsapáti KSE - CONOIL Mersevát SE 7-1 (2-0)   Gencsapáti, vezette: Sebesi

Gencsapáti: Horváth - Kovács, Jónás (Sulyok, 70.), Soldatenko (Németh, 85.), Fülöp (Dancs, 59.), Bokor, Tóth, Egyed (Lőrincz, 59.), Roshko, Pochernin (Varga, 46.), Skrapits

Mersevát: Patyi - Gönye (Orbán, 63.), Dénes (Takács M., 63.), Pethő, Kulman (Szalai-Golda, 86.), Horváth, Nagy, Barabás, Homlok, Takács B., Döbröntei

Gólszerzők: Soldatenko 2 (3., 15.), Kovács 50., Roshko 59., Varga 66., Dancs 75., Skrapits 83., ill. Horváth 69.

A hazaiaknak mindenképpen pontot kellett ahhoz szerezni, hogy bebiztosítsák második helyüket a bajnokságban. Jól is kezdődött számukra a találkozó, már az elején nagy nyomás nehezedett a vendégekre, ennek következtékben pedig a 15. percben 2-0-ra vezetett a Gencsapáti. A házigazda a mérkőzés egészét tekintve magabiztos játékkal, megérdemelten győzte le a Mersevát csapatát és szerezte meg az egész évi teljesítményt nézve megérdemelten az ezüstérmet. A Gencsapáti KSE gratulál a bajnok Újperintnek és harmadik helyezett Lukácsházának.

A csoport állása az alábbi linkre kattintva tekinthető meg.