Megyei II. osztály, déli csoport - potyogtak a gólok a negyedik forduló találkozóin

A Viszák tizenegy gólos mérkőzésen verte a Bajánsenyét, de a Tanakajd és a Gyöngyöshermán is ötig jutott. A hibátlan Táplánt a nyeretlen Őriszentpéter verte. A Nádasd továbbra is kapott gól nélkül és veretlenül menetel.

Tanakajd TC – Csákánydoroszló KSE 5-1 (3-1) Tanakajd, vezette: Papp

Tanakajd: Marcz L. – Svób, Könczöl, Kovács, Kölkedi, Marcz G. (Fábián 67.), Pál, Mészáros, Kalmár (Varga 80.), Filakovszky, Marcz M. (Preiczer 61.)

Csákánydoroszló: Szőke – Danyi (Meskó 46.), Draskovics, Dedics, Pesti, Makai, Horváth Á. (Lónai 69.), Kolosits, Horváth P., Biczó (Urbán 46.), Kis-Nemes

Gólszerzők: Kalmár 3 (5., 9., 78.), Marcz G. 37., Fábián 81., ill. Makai 46.
Kiállítva: Draskovics 83. (Csákánydoroszló)

A nagy szívvel és lelkesedéssel játszó hazai csapat remek játékkal rukkolt elő, minden csapatrészben felülmúlta a Csákánydoroszlót, és teljesen megérdemelten gyűjtötte be a három pontot. Az egész csapat kiválóan futballozott, mindenki hozzátette a magáét a bajnokesélyes elleni győzelemhez – fogalmazott Kölkedi Bálint

TUTITEXTIL-Körmend VSE – Gyöngyöshermán 1-5 (0-1) SZSE   Körmend, vezette: Kondor

Körmend: Sály – Sipos, Velekei, Nagy (Simon 46.), Horváth Á., Törő, Tomasics (Pelok 80.), Szatmáry (Németh 67.), Petrovics, Horváth A., Szakasics

Gyöngyöshermán: Geicsnek – Szilvágyi, Horváth, Geosits, Kis, Hegedűs (Goda 72.), Szabó, Borbás, Bazsó, Kondor (Szűcs 88.), Balázs (Péntek 58.)

Gólszerzők: Horváth Á. 84., ill. Hegedűs 3 (10, 61., 65.), Péntek 2 (87., 93.)

A hazai együttesnek nem úgy sikerült a mérkőzés, ahogy szerették volna, fegyelmezetlenül, sok hibával játszottak, ezt pedig megbüntette a Gyöngyöshermán, így elvitte a három pontot Körmendről.

Club Walnut Nádasd – Rábatótfalui SE 1-0 (0-0)   Nádasd, vezette: Molnár

Nádasd: Rejtli – Varga, Pálmai, Zsoldos (Gerencsér 60.), Kalamár, Meskó M. (Kádár 83.), Tuboly, Németh Bo., Szabó, Németh Be. (Szabó 73.), Meskó E.

Rábatótfalu: Gongola – Keresztúri (Ropos 73.), Papfalvi, Kovács, Szakács, Domján, Sütő, Kóczán (Erős 67.), Náricza, Takács, Horváth

Gólszerzők: Meskó M. 81.

Küzdelmes mérkőzésen, a rengeteg helyzetet kidolgozó hazai csapat megérdemelten tartotta otthon a három pontot a jó erőkből álló vendég együttes ellen.

Jáki SE – Felsőcsatári KSK 0-1 (0-0)  Ják, vezette: Horváth

Ják: GRABARICS (Tama 60.) – Riegler, Tóta R., Bihun, NEUBAUER, Takács, Varga (Zsigmond 92.), Tóta Á., VIZSERÁLEK, Berkes, Horváth

Felsőcsatár: Tieber – Czlenner (Krancz K. 46.), Podlaviczki, Horváth L., Cobzaru (Takács 83.), Horváth Sz., Varga, Krancz Gy., Schmalzl (Cseri 46.), Szakály (Kopácsi 58.), Tóth (Bőhm 46.)

Gólszerzők: Cseri 53.

Először is szeretnék gratulálni a csapatomnak, az eddigi szezon legjobb teljesítményét nyújtották ma. Első félidőben sok helyzetünk volt, de sajnos nem sikerült gólra váltani. Második félidőben mindkettő csapatnak akadtak helyzetei, a vendégek azonban egy vitatott gól után megszerezték vezetést. Próbáltunk támadni utána, de sajnos nem jött össze az egyenlítés. – értékelt Bencsics Bálint, a hazaiak edzője.

Szentpéterfa – Petőfi SE Vasszécseny 3-1 (1-1)   Szentpéterfa, vezette: Derdák

Szentpéterfa: Papp – Török, Gaál Á. (Hoós B. 21.), Garger, Farkas, Wágner R (Horváth 64.) Wágner Sz. (Gaál R. 84.), Jurasits, Frányi (Udvardi 79.), Hoós, Wágner K.

Vasszécseny: Farkas – Horváth G. (Nemes 46.), Maczek, Viszked, Horváth Sz. (Gombkötő 50.), Kiss, Balikó, Varga, Pongrácz, Vadász (Zsolnai 57.), Vilics

Gólszerzők: Vadász 3., ill. Farkas 2 (43., 56), Frányi 58.

A mérkőzés elején tizenegyest kapott a vendégcsapat. A hazai kapus bravúrral védeni tudott, de a kipattanót a hálóba juttatta a vendégek támadója. A Szentpéterfát nem törte meg a kapott gól, egymás után dolgozta ki a veszélyes helyzeteket. Ennek eredményeként még a félidő előtt össze is jött az egyenlítés. A második játékrész is hazai fölénnyel folytatódott, és a kidolgozott helyzetekből kettőt értékesítettek is. A végeredmény így 3-1-es hazai győzelem lett. Megérdemelten tartotta otthon a három pontot a Szentpéterfa.

Őriszentpéter SE – Táplán SE 3-2 (1-1) Őriszentpéter, vezette: Gaál

Őriszentpéter: Horváth – Gaál, Őr, Horváth Cs., Sály, Mihályka, Embersics, Mihály, Szép, Tóth, Horváth A.

Táplán: Molnár – Balázs (Stieber 46.), Németh Sz., Borbás (Káldi 86.), Jáger, Szükösdi, Németh B., Schindler (Jantos 46.), Polgár (Rajzinger 46.), Seper, Horváth

Gólszerzők: Horváth A. 2 (4., 82.), Mihály 61., ill. Jáger 2 (25., 84.)

Gyors góllal kezdték a mérkőzést az őriszentpéteriek, ezután a vendégek átvették a játék irányítását, sok helyzetet alakítottak ki, ám csak egyet sikerült gólra váltaniuk. A félidei döntetlen a hazaikra nézve volt hízelgő. A második félidőben a kontrákra berendezkedő szentpéteriek elléptek két góllal, amire a vendégek csak egyszer tudtak válaszolni. Összességében a küzdésből jelesre vizsgázó hazaiak munkás győzelmet arattak a helyzeteikkel pazarlóan bánó vendégek ellen.

Viszák KSE – Bajánsenye SE 6-5 (3-0) Viszák, vezette: Busi

Viszák: Szabó – Tóth (Németh I. 53.), Novák, HORVÁTH (Lukácsi 84.), Elekes, Agg A., VASS, BICZÓ, NÉMETH A. (Agg. R. 81.), Dezső, Benkő

Bajánsenye: Kalamár – Bacsák, Fábián K., Koltai, Horváth B., Vörös (Horváth T. 77.), Kosár, Horváth Z., Fábián B., Kovács, Bakó

Gólszerzők: Novák 8., Biczó 2 (32., 38.), Dezső 62., Elekes 2 (71., 80.), ill. Fábián 2 (46., 93.), Bakó 48., Horváth Z. 52., Koltai 84.

Gólgazdag mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született a lelkesen és harcosan játszó, rendkívül szimpatikus vendégcsapat ellen.

A jegyzőkönyvek, valamint a tabella ide kattintva érhető el.

Borítókép: Farkas Tamás/Nádasd