2024.04.27., szombat  •  Zita napja
Megyei II. osztály, déli csoport: a Felsőcsatár és a Rum is nyolc gólig jutott

A Bajánsenye tíz találatot hozó mérkőzésen verte a Gyöngyöshermán-Szentkirályt, de a Rábatótfalu is gólzáporos találkozón aratott győzelmet a Körmenddel szemben. A Csákánydoroszló a Szentpéterfát, a Vasszécseny az Őriszentpétert győzte le 4-1-re, a Nádasd pedig az Egyházasrádócot múlta felül.

Gyöngyöshermán-Szentkirály SE - Bajánsenye SE 4-6 (1-1)  Szombathely, vezette: Füst

Gyöngyöshermán-Szentkirály: Olasz - Séfer, Bihun, Kis Z. (Horváth, 69.) , Hegedűs, Balázs (Németh, 57.) , Dénes (Kis L., 57.) , Kondor, Kopácsi, Bánhegyi, Nagy

Bajánsenye: Kalamár - Bagó (Koltai, 62.) , Bacsák, Hodács (Kovács I., 62.) , Kosár, Kovács V., Fábián, Horváth Z. (Vörös B., 46.) , Koczor (Vörös G., 89.) , Stunya, Horváth B.

Gólszerzők: Kopácsi 2 (23., 57.), Séfer 25., Németh 60., ill. Koczor 4 (12., 53., 80., 85.), Kosár 2 (45., 87.)

Rendkívül fordulatos és izgalmas mérkőzést vívtak a csapatok. Sajnos, a Gyöngyöshermánnak most sem sikerült kitalálni a hullámvölgyből, a hazaiak gratulálnak a bajánsenyei együttesnek, akik sportszerűen küzdöttek.

Horváth Ranch Kft. Nádasd - Egyházasrádóci SE 2-1 (0-0)  Nádasd, vezette: Héra

Nádasd: Rejtli - Péter, Zsoldos, Meskó M., Németh Bo., Mesics, Németh Be. (Szabó, 89.) , Meskó E., Balogh, Meskó Á., Gerencsér

Egyházasrádóc: Bali - Németh Martin, Merőtei (Zimonyi, 80.) , Krajczár, Fejes (Németh G., 62.) , Németh Marcell, Mészáros, Bányik, Varga M. (Varga Gy., 62.) , Filipovits, Varga Z.

Gólszerzők: Meskó E. 73., Németh Bo. 85., ill. Mészáros 58.

Kiállítva: Gerencsér 87. (Nádasd)

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott mezőnyben, a gólszerzéshez a hazai csapat állt közelebb. A második félidő első 15-20 percében a vendégek dominàltak, amely gólban is megmutatkozott, egy gólos előnyre tettek szert. A bekapott gól után a nádasdiaknak sikerült ritmust váltani és egalizálni, majd a győztes találatot is megszerezni. Összességében megérdemelten tartotta otthon a három pontot a hazai csapat a jól játszó, meglehetősen fiatal vendég együttessel szemben.

Pinkavölgye-Felsőcsatári KSK - Telekes MEDOSZ SE 8-3 (3-2)  Felsőcsatár, vezette: Monostori

Pinkavölgye-Felsőcsatár: Sásdi - Donadi, Horváth, Pehr, Krancz (Windisch, 55.) , Virág (Vajda, 76.) , Schmalzl, Böhm, Cseri, Hábetler, Krajczár

Telekes: Blaskovics - Dézsi, Németh T. (Szakter, 76.) , Németh M., Orsós, Czövek, Osvald, Kónya, Vincze, Görcsi, Nyári

Gólszerzők: Cseri 2 (1., 44.), Virág 20., Pehr 5 (55., 63., 70., 76., 89.), ill. Kónya M. 2 (18., 42.), Czövek 59.

A házigazda remek körülmények között, jól játszva, jó helyzetkihasználással aratott magabiztos győzelmet.

Tanakajd TC - Rum KSC 2-8 (1-4)  Tanakajd, vezette: Horváth

Tanakajd: Marcz L. - Hankó, Kölkedi, Marcz G., Orsós, Vámos, Hittaller A. (Hittaller M., 85.) , Marcz M., Preiczer, Nagy (Gombkötő, 59.) , Szalai

Rum: Miklós, Székely (Molnár, 82.) , Gyurkó A., Gyurkó B., Bíró, Kovács-Braun, Kovács B., Koronczai (Horváth T., 85.) , Rosta, Kalmár (Kovács Z., 19.) , Horváth Á.

Gólszerzők: Preiczer 15., Marcz M. 55., ill. Kalmár 11., Kovács-Braun 17., Koronczai 2 (21., 63.), Horváth Ádám 2 (38., 90.), Preiczer 63. (öngól), Bíró 89.

Kiállítva: Hankó 77. (Tanakajd)

A tabella harmadik helyén álló vendégek mindkét félidőben négyszer vették be ellenfelük kapuját és magabiztosan nyerték meg zsinórban harmadik mérkőzésüket.

Rábatótfalui SE - TUTITEXTIL-Körmend VSE 5-2 (0-0)  Rábatótfalu, vezette: Bíró

Rábatótfalu: Bánfi-Nagy - Soós, Lovenyák, Csákvári, Papp (Szakács, 92.) , Domján D., Sütő, Düh (Erős, 90.) , Kovács (Falb, 46.) , Domján B. (Akl, 68.) , Náricza

Körmend: Bérdi (Nagy, 65.)  - Papp, Horváth Á., Tóth (Kiss, 65.) , Meixner, Szatmáry, Horváth D., Petrovics, Kazinczki, Jóna, Vilics (Frühvirth, 56.)

Gólszerzők: Düh 51., Falb 67., Lovenyák 70., Papp 84., Soós 91., ill. Horváth Á. 46., Szatmáry 73.

Kiállítva: Kazinczki 87., Petrovics 92. (mindketten Körmend)

Az összecsapás összes találata a második félidőben esett, a házigazda a hajrában döntötte el végleg a három pont és a győzelem sorsát.

Petőfi SE Vasszécseny - Őriszentpéter 4-1 (2-0)  Vasszécseny, vezette: Koronczai

Vasszécseny: Székely - Dankó (Vidos, 46.) , Virág, Viszked B., Katona (Maczek, 73.) , Jéri, Viszked P., Bakonyi, Németh (Papp, 77.) , Pungor, Varga

Őriszentpéter: Szemán - Szabó D., Kósa, Sály, Szabó S., Horváth, Mihályka, Szalai, Mihály, Németh, Sebők

Gólszerzők: Dankó 3., Katona 14., Viszked 70., Pungor 85., ill. Kósa 83.

A gyors két hazai gól, túlságosan is megnyugtatta a hazai csapatot, így kényelmessé és lassúvá vált a játék. Sajnos ez a második félidőben is folytatódott. Összeségében megérdemelt hazai győzelem született, bár hozzá kell tenni, többször a hazai kapuson múlott, hogy nem lett szorosabb az eredmény.

Csákánydoroszlói KSE - Szentpéterfai SE 4-1 (1-1)  Csákánydoroszló, vezette: Boda

Csákánydoroszló: Tóth (Csáky, 82.)  - Sáfár, Török, Makai, Pandur (Urbán, 73.) , Dedics (Draskovics, 78.) , Sárközi (Biczó, 73.) , Albert, Márton, Takács, Németh (Gérnyi, 78.)

Szentpéterfa: Páll B. - Török R. (Nagy, 60.) , Pataki, Gaál Á., Skrapits D., Garger (Major, 70.) , Török A. (Páll Sz., 46.) , Homor, Gaál R., Geosits, Skrapits I.

Gólszerzők: Makai 4., Pandur 50., Dedics 55., Török 69., ill. Skrapits D. 38.

A Csákánydoroszló továbbra is megállíthatatlanul robog tovább, a csapat zsinórban 12. győzelmet aratta a Szentpéterfa ellen, ezzel pedig továbbra is hibátlanul vezeti a tabellát.

A csoport állása az alábbi linkre kattintva tekinthető meg.