Megyei I. osztály: Szoros mérkőzésen győzte le a Csepreg a Szarvaskendet a 6. fordulóból elhalasztott mérkőzésen

A kupaküzdelmek miatt szerdára halasztott mérkőzésen kétgólos hátrányból ugyan még fel tudott állni a Szarvaskend, a mérkőzés végi adok-kapokból azonban a Csepreg jött ki jobban, és a 77. percben szerzett találattal eldöntötte a találkozót.

Lorry GM Kft Szarvaskend - Csepregi Sport Egyesület 2-3 (1-2) Szarvaskend, vezette: Szabó III. Zoltán

Szarvaskend: Esztergályos - Velekei, Nagy (Somogyi 18.), Tóth G., Csillag, Jóna, Németh, Csenterics (Tóth A. 55.), Földes, Smolczer, Kopfer

Vezetőedző: Tóth Gábor

Csepreg: Taródi - Kótai,Steiner M., Tájmel, Baranyai (Nika 80.), Pócza, Kovács (Büki 55.), Merk, Lukács, Steiner C.(Nagy 83.), Németh (Steiner Zs. 65.)

Vezetőedző: Steiner Zsolt

Gólszerzők: Velekei 42., Jóna 47., ill. Merk 11., Lukács 36.,  Pócza 77.

Mivel a Szarvaskend az előző hétvégén a MOL Magyar Kupa főtábláján volt érdekelt, a Csepreg elleni találkozójukat egy későbbi időpontban, szerda délután rendezték meg. A vendégek agilisabban, aktívabban kezdték a találkozót, aminek köszönhetően a 36. percre már kétgólos előnyre tettek szert. A hazaiaknak még a szünet előtt sikerült szépíteniük, így 1-2-es csepregi vezetéssel mehettek az öltözőbe a csapatok. A második felvonás jól indult a szarvaskendieknek, Jóna révén két perc elteltével sikerült egyenlíteni, majd továbbra is támadásban maradtak a fordítás reményében. A Csepreg, miután átvészelte a kritikus időszakot, ki tudott jönni a szorításból, és igazi ki-ki mérkőzés alakult ki, amely Pócza 77. percben szerzett találatával dőlt el, így Steiner Zsolt együttese elvitte a három pontot a Szarvaskend otthonából.

Mindkét alakulatra nehéz találkozó vár a pontvadászat 7. fordulójában. A Szarvaskend a Jánosháza vendége lesz, a Csepreg pedig a hétvégén szintén kupamérkőzést játszó Sárvár együttesét fogadja.