2024.04.27., szombat  •  Zita napja
Megyei I. osztály - Már nem hibátlan a Vép, nyert az Egyházasrádóc és a Sárvár is

Három találkozóval zárult vasárnap a megyei I. osztály 7. fordulója. A Király némi meglepetésre elvette a Vép veretlenségét, az Egyházasrádóc és a Sárvár viszont magabiztos győzelmet aratott.

Vép VSE - Király SE 0-2 (0-1)  Vép, vezette: Sebesi

Vép: Pajor - Kovács, Varga O. (Cseresznyák 80.), Viszket (Wágner 24.), Török (Szijártó 80.), Szilvás, Illés (Berta 80.), Varga B., Takács Á., Takács M. (Pogácsás 82.), Balikó

Vezetőedző: Török Richárd

Király: Tóth (Bencze 46.) - Takács, Kalmár, Kudron (Nyári 66.), Hertelendi (Lakosi 76.), Kiss, Fábián (Kondákor 66.), Devecseri, Halmosi, Subicz, Kovács (Sásdi 88.)

Gólszerzők: Kudron 33., Subicz 77.

Színvonalas és izgalmas mérkőzésnek ígérkezett az éllovas Vép, valamint a Magyar Kupában a bravúrhoz nagyon közel álló Király SE összecsapása. Az ezer sebből vérző hazaiak mezőnyben ugyan egyenrangú partnerei voltak a Király együttesének, azonban két elkerülhető gólt is kaptak, így a vendégek elvitték a három pontot és elvették a listavezető Vép veretlenségét.

Egyházasrádóci SE - Büki TK 3-1 (0-1)  Egyházasrádóc, vezette: Talabér

Egyházasrádóc: Bali - PÉTER, LÁSZLÓ, Vilics, Molnár L., LUKÁCS (Báger 87.), Molnár I. (KARDOS 46.), Mészáros (Máté 91.), Horváth (Bakos Cs. 75.), BAKOS D., Krajczár

Vezetőedző: Lukács Ede

Bük: Kamondi - Kovács Ri, Czingráber, (Kónya 70.) Kovács Ro., Wágner, Kovács Z., Orbán, Tóth, SCHIMMER, Taródi, Tar (Komjáthy 67.)

Vezetőedző: Marton Róbert

Gólszerzők: Lukács 57., Kardos 2 (74., 77.), ill. Wágner 34

A mérkőzés elején főként a mezőnyben folyt a játék, nem estek egymásnak a csapatok. A hazaiak fokozatosan vették át a játék irányítását, több helyzetet is kidolgoztak, egy pontrúgás után azonban mégis a vendégek szereztek vezetést, és előnnyel mehettek a szünetre. A második félidőben más felfogású Egyházasrádócót láthattak a nézők, aminek meg is lett az eredménye, Lukács Tihamér és Kardos Ádám vezérletével a hazai csapat megfordította a találkozót és 3-1 arányban győzni tudott.

Csepregi Sport Egyesület - Sárvár FC 0-4 (0-1)  Csepreg, vezette: Szvorda

Csepreg: Taródi - Kótai, Steiner M., Tájmel, Büki (Kovács 46.), Baranyai (Horváth 85.), Pócza, Merk, Lukács, Steiner C.(Bánhidi 74.), Németh

Vezetőedző: Steiner Zsolt

Sárvár: Viganó - Péter (Tóth 61.), Horváth K.(Szabó 46.), Nagy, Potyi, Czöndör (Kovács 74.), Fider, Horváth A., Vajda (Csákvári 46.), Lempeg, Marsai (Varga 83.)

Vezetőedző: Kovács Balázs

Gólszerzők: Nagy 23., Szabó 2 (54., 83.), Horváth A. 67.

A Csepreg együttese a hétközi Szarvaskend elleni győzelem után ezúttal a Kovács Balázs vezette Sárvár együttesét látta vendégül a bajnokság 7. fordulójában. Az első félidőben sikerült megvalósítania a hazaiaknak, amit a mérkőzés előtt elterveztek, a Sárvár a meddő mezőnyfölény ellenére nem igazán találta rést a pajzson. Egy pontrúgás után aztán megtört a jég és Nagy Dániel találatával megszerezte a vezetést a vendég együttes. A második félidőben még nagyobb erőket mozgósított a Csepreg az egyenlítés érdekében, a Sárvár azonban a hazai hibákat kihasználva újabb három gólt szerzett és 0-4 arányban megnyerte a találkozót. Az eredmény ellenére a Csepreg egyáltalán nem vallott szégyent, a játék képe alapján nem érdemelt négygólos vereséget Steiner Zsolt együttese.

A teljes eredménysort, valamint a tabellát ide kattintva tekintheti meg.

Fotó: Egyházasrádóci Sportegyesület/Facebook