2024.05.20., hétfő  •  Bernát, Felícia napja
Vármegyei I. osztály: szarvaskendi és celldömölki győzelem a vasárnapi napon

Előbbi a Büköt, utóbbi pedig a Táplán együttesét múlta felül.

A 14. forduló küzdelmeiből szombaton hat mérkőzést már lejátszottak, két találkozó viszont maradt a vasárnapi "étlapra" is. A Szarvaskend a Bük együttesét látta vendégül, míg a Táplán a Celldömölköt fogadta.

Tannenbaum Kft. Szarvaskend SE - Büki TK 4-2 (4-0)    Szarvaskend, vezette: Marácz

Szarvaskend: Esztergályos - Velekei L. (Nagy, 76.), Velekei B., Csillag, Németh (Jóna, 55.), Tuboly, Földes, Kopfer, Wolf, Tóth, Törő

Bük: Kamondi - Fehér (Kiss, 76.), Tóth B., Bősze, Tóth K. (Szilágyi, 46.), Németh, Szabó, Tóth R. (Oláh, 46.), Simon, Czingráber, Puskás

Gólszerzők: Tuboly 19., Velekei L. 22., Velekei B. 29., Csillag 39., ill. Németh 2 (55., 83.)

A szarvaskendiek nagyjából negyedóra elteltével vették fel a ritmusát, utána pedig még az első játékrészben négy gólt szerezve el is döntötték a három pont sorsát. A bükiek a második félidei teljesítményükért minden dicséretet megérdemelnek, egy percig sem adták fel és kétszer is betaláltak, a hazai győzelem azonban így sem forgott veszélyben.

Vasi Bádogos Kft. Táplán SE - CVSE-Vulkánfürdő 2-5 (2-2)     Táplánszentkereszt, vezette: Mórocz

Táplán: Gyécsek - Polyák, Déri, Gombos, Rosner, Dvorschák (Németh, 46.), De Paula, Fazekas, Gyurcsányi (Polgár, 46.), Kiss (Fürdős, 61.), Markó

CVSE: Tóth (Hujbert, 89.) - Marsai, Enyingi, Göntér, Szuh, Gaál (Zsoldos D., 80.), Zsoldos P., Keszei T., Czinder (Huszár, 62.), Berecz (Lőrincz, 80.), Keszei R.

Gólszerzők: De Paula 12., Kiss 45., ill. Marsai 2 (30., 57.), Berecz 40., Keszei T. 2 (77., 87.)

A félidőben sérülés miatt két meghatározó játékosukat is elveszítettek a hazaiak, majd nem sokkal a fordulás után ismét cserélni kényszerültek, így a második játékrész alapján megérdemelten nyert a Celldömölk.

A tabella állása, valamint a forduló teljes eredménysora ide kattintva érhető el.

Savaria Fórum 33. évfolyam 19. szám - 2024.05.17.