2024.04.28., vasárnap  •  Valéria napja
NB III: pont nélkül maradt a bajnokesélyes Veszprém ellen a Haladás az őszi szezonzárón

A szünetben még 1-1 állt az eredményjelzőn, a második félidőben azonban még kétszer betaláltak a vendégek és így 3-1-es győzelmet arattak.

NB III. ÉSZAK-NYUGATI CSOPORT 17. FORDULÓ

SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE - VSC 2015 VESZPRÉM 1-3 (1-1)

Haladás: Pataki M. - Horváth M., Kovács B., Németh M. - Buzás L., Árvay D. (Hende M., 65.) Ferencz Z., Czuczi P. (Vígh P., 65.) - Szabó M. (Tóth M., 57.) Szenczi B., Pap M.

Edző: Szenczi Imre

Veszprém: Kovács Ma. - Zachán P., Kószás K., Major N. (Petres M., 92.), Tömösvári B. (Kun B., 63.), Somogyi R., Bartusz D. (Szabó K., 86.), Volter P. (Kovács Má., 63.), Baldauf K., Dömötör M., Krebsz M.

Edző: Pető Tamás

Gólszerzők: Ferencz Z., 44., ill. Major N. 2 (38., 56.), Kun B. 74.

Kiállítva: Szenczi Imre 85. (Haladás)

Idei utolsó tétmérkőzését játszotta a Haladás VSE NB III-as labdarúgó-csapata, amely a bajnoki címért harcoló Veszprémet fogadta. Az első játékrész végéhez közeledve a veszprémiek szereztek vezetést, Ferencz Zoltán azonban még a szünet előtt egalizálni tudott, így 1-1-ről folytathatták a csapatok. A második etap kezdete után nem sokkal Major Norbert megszerezte második találatát is, majd a 74. percben Kun Bertalan is eredményes volt, így az összecsapás a vendégek 3-1-es győzelmével ért véget.

"Az első félidőben a Veszprém dominált, több helyzetük is volt, a szerencsének köszönhetően lett egyenlő a félidő. Sokkal több lehetősége volt a vendég csapatnak. A második játékrész már kigyenlítettebb volt, de a pontszerzés így is a bravúr kategóriába tartozott volna" - értékelt Szenczi Imre.

Fotó: Haladás VSE felnőtt labdarúgó csapat szurkolói oldal