Megyei II. osztály, déli csoport: a Göngyöshermán-Szentkirály, a Körmend, valamint a Szentpéterfa is hátrányból tudott nyerni

A Táplán hét, a Vasszécseny öt találatot szerezve gyűjtötte be a három pontot, de a Tanakajd is nagyon magabiztos győzelmet könyvelhetett el.

Gyöngyöshermán - SZSE - Csákánydoroszló KSE 2-1 (0-1)  Szombathely, vezette: Sebesi

Gyöngyöshermán-SZSE: Geicsnek - Möslinger (Illés 49.) , Horváth, Bihun, Dalmi, Kis, Hegedűs (Németh R. 75.) , Szabó (Balázs 59.) , Németh Sz., Bazsó, Kopácsi

Csákánydoroszló KSE: Baba (Dévai 83.)  - Danyi, Kis-Nemes, Draskovics (Biczó 73.) , Dedics, Pesti, Makai, Horváth, Takács, Albert, Sárközi (Lónai 79.)

Gólszerzők: Kopácsi 61., Bazsó 93., ill. Draskovics 24.

Kiállítva: Dalmi 68. (Gyöngyöshermán-SZSE)

Az első félidőben nem találta magát a hazai gárda, a vendégek meggyőző játékkal rukkoltak elő. A fordulás után aztán magára talált a házigazda, amelynek egy nagyon küzdős, kiváló játékvezetés mellett zajló mérkőzésen sikerült otthon tartani a három pontot egy sportszerű ellenféllel szemben.

Tanakajd TC - Bajánsenye SE 4-1 (1-1)  Tanakajd, vezette: Kondor

Tanakajd TC: Filakovszky - Svób L. - Könczöl Sz. (Kiricsi 75.) , Kölkedi, Marcz G., Mészáros (Tóth 63.) , Kalmár, Marcz M., Kovács, Könczöl B. (Varga 66.) , Preiczer

Bajánsenye SE: Kalamár - Bacsák, Koltai, Szabó, Mihály, Kosár, Bakó, Fábián B., Kovács (Luter 76.) , Fábián K., Horváth

Gólszerzők: Marcz M. 4., Svób L. 46., Könczöl B. 48., Kalmár 92., ill. Mihály 13.

A bajnokesélyes tanakajdiak számára remekül indult a találkozó, már a negyedik percben náluk volt az előny. A gyorsan bekapott gól után viszont nem sokáig tétlenkedett a Bajánsenye, Mihály találatával nem sokkal később már egyenlő volt az állás. A fordulás után aztán az első játékrészben fásultan, nem kellően felpörögve futballozó hazaiak összekapták magukat, mindjárt a félidő elején kétgólos előnyre tettek szert, innen pedig nem volt visszaút a vendégek számára. A Tanakajd ezt követően is rengeteg helyzetet, ziccert dolgozott ki, amelyekből még egyet tudott értékesíteni, így alakult ki a 4-1-es végeredmény.

TUTITEXTIL-Körmend VSE - Rábatótfalui SE 2-1 (0-1)  Körmend-Horvátnádalja, vezette: Kedves

TUTITEXTIL-Körmend VSE: Sály - Sipos (Szatmáry 85.) , Velekei, Simon (Horváth Á. 60.) , Horváth D., PETROVICS, Sákovits, Horváth A., VILICS, Szabó, Szakasics

Rábatótfalui SE: Szukics - Kovács, Szakács, Domján (Csákvári 35.) , Sütő, Laczó, Düh, Sipos (Kocsis 63.) , Papfalvi, Csenterics (Hegyi 70.) , Horváth

Gólszerzők: Sipos 65., Horváth D. 80., ill. Csenterics 19.

Meglehetősen zord időjárási körülmények között fogadta a Körmend együttese a Rábatótfalut. A kiváló formában lévő hazaiak jó játékkal, megérdemelten gyűjtötték be a három pontot.

Viszák KSE - Táplán SE 1-7 (0-3)  Viszák, vezette: Farkas

Viszák KSE: Tarafás - Tóth, Benkő, Novák, Horváth, Agg A., Vass, Biczó, Németh A., Dezső, Agg R. (Németh I. 73.)

Táplán SE: Molnár - Stieber, Karda, Vidák, Borbás (Jantos 64.) , Balázs (Káldi 70.) , Németh, Polyák, Polgár, Horváth, Versegi (Rajzinger 38.)

Gólszerzők: Horváth 76., ill. Horváth 5., Vidák 3 (34., 43., 72.), Rajzinger 66., Polyák 81., Jantos 86.

A helyzeteit könyörtelenül kihasználó Táplán megérdemelten nyert a lehetőségek sokaságát elpuskázó hazaiak ellen, így a végeredmény nem igazán tükrözi a mérkőzésen látottakat. A Viszák csapata sok sikert kíván a táplániaknak a bajnokság hátralévő részéhez.

Őriszentpéter SE - Petőfi SE Vasszécseny  0-5 (0-1)  Őriszentpéter, vezette: Marácz

Őriszentpéter SE: Horváth K. - Gaál (Rozsnyai 62.) , Rados, Ozsváth, Horváth Cs., Horváth R., Sály, Kulcsár, Tóth, Szép, Horváth A.

Petőfi SE Vasszécseny: Pungor - Joó, Szalai, Kiss K. (Kiss P. 80.) , Viszked, Kiss B., Sási, Gombkötő (Zsolnai 56.) , Varga, Vadász, Németh

Gólszerzők: Viszked 43., Kiss K. 48., Sásdi 80., Vadász 2 (84., 87.)

Kora tavaszi, napsütéses időben indult a vasszécsenyiek őrségi vendégjátéka. Az első félidő teljesen kiegyenlített játékot hozott a mezőnyben, a kapuk is felváltva forogtak veszélyben. A félidő hajrájában egy jól eltalált átlövéssel a vendégek jutottak előnyhöz, amit gyorsan kiegyenlíthettek volna a szentpéteriek, ám nagy helyzetben hibáztak. A második játékrész elején gyors találattal duplázták meg előnyüket a vasszécsenyiek. A félidő derekán, az előző mérközésekhez hasonlóan ismét sérülés miatt cserélni kényszerülő hazaiak ezúttal csak 65 percig voltak egyenrangú ellenfelei a frissebb vendégeknek, akik a hajrában könnyedén biztosították be a sikerüket a kitámadó, elfáradó őriszentpéteri játékosokkal szemben. Összességében a Vasszécseny győzelme teljesen megérdemelt, az öt gólos különbség viszont kicsit túlzó a játék összképe alapján.

Szentpéterfa - Felsőcsatári KSK 4-3 (1-2)   Szentpéterfa, vezette: Polgár

Szentpéterfa: Páll - Török, Wágner (Udvardi 78.) , Horváth (Keringer 92.) , Garger, Farkas (Jurasits 91.) , Gaál, Hoós B., Frányi, Hoós Á., Mersits (Skrapits 70.)

Felsőcsatári KSK: Tieber B. - Horváth, Cobzaru, Pehr (Szakály 55.) , Krancz K., Krancz Gy., Schmalzl (Czlenner 81.) , Tieber J., Böhm, Cseri, Varga

Gólszerzők: Horváth 24., Wágner 56., Farkas 2 (84., 90.), ill. Cobzaru 3 (11., 37., 63.)

A rangadón mindkét együttes rendkívül motiváltan futballozott, a gólgazdag mérkőzésen azonban a hazai alakulatnak sikerült begyűjtenie a három pontot.

A csoport állása ide kattintva érhető el.