Haladás: döntetlen a Szeged ellen a szezonnyitón

Gól nélküli döntetlent játszott a Szombathelyi Haladás a Szegeddel vasárnap délután. A zöld-fehéreknél ezen a mérkőzésen mutatkozott be a kispadon Mátyus János, a decemberben kinevezett új vezetőedző.

A Haladás a Verpecz – Schimmer, Jagodics, Devecseri, Németh Milán, – Tóth D. (Tóth B.) Holdampf, Szekér (Kiss B.), Bosnjak – Rácz, Szalay (Tóth-Gábor) összetételben szerepeltek, és akár már a 2. percben megszerezhették volna a vezetést Szalay révén, ám a fiatal támadó elrontotta a ziccert.

Komolyabb lehetőség nem adódott az első játékrészben, jobbára a vendégek birtokolták a labdát.

A szünet után a Haladás váltott, átvette a kezdeményezést, de igazi helyzetet nem tudtak kialakítani a szegediek kapuja előtt. Maradt a 0–0, a második játékrész alapján a zöld-fehérek közelebb álltak a győzelemhez.

Fotó: Mészáros D. Zsolt.