2024.04.29., hétfő  •  Péter napja
A helyzetkihasználáson múlt

Bosszantó döntetlent játszott vasárnap este a Szombathelyi Haladás. A zöld-fehérek az első félidőben lefocizták ellenfelüket, gólból azonban csak egyet szereztek, és a ráadásban a házigazda is betalált. Alekszandar Jovics így értékelt a lefújás után

A Siófok-Szombathelyi Haladás (1-1) lefújáása után a zöld-fehérek trénere így nylatkozott az nso.hu-nak.

– Az első félidőben kontroll alatt tartottuk a mérkőzést. Kiválóan járattuk a labdát, sok helyzetet alakítottunk ki, de sajnos nem sikerült nagyobb előnyt szereznünk, míg az ellenfél a végén egy szép góllal egyenlített. A második félidő első tíz percében uraltuk a játékot, viszont a meccs utolsó felében problémáink akadtak az ellenfél hosszú labdáival.

(Fotó: Nagy Jácint/archív)