Megyei II. osztály, északi csoport: idegenben verte a Gérce az Uraiújfalut, hatgólos döntetlent játszott a Bozsok és az Alsóújlak

A Pecöl hazai környezetben folytatta sormintáját, a Sé is otthon tartotta a három bajnoki pontot, a Gencsapáti és az Újperint vendégként tudott nyerni.

Boba SE - Gencsapáti KSE 1-2 (0-2)  Boba, vezette: Pintér

Boba: Fábián - Magyar, Pityer, Dornai, Binder, Fodor, Szigeti, Balogh, Bugyi (Porkoláb, 83.), Dákai, Prépost (Kozári, 67.)

Gencsapáti: Horváth - Kovács, Sulyok (Tóth, 88.), Varga (Pochernin, 46.), Soldatenko, Dancs, Bokor (Skrapits, 69.), Egyed (Jónás, 69.), Roshko, Lőrincz, Janek

Gólszerzők: Bugyi 61., ill. Soldatenko 31., Dancs 43.

Kiállítva: Dákai 31., Magyar 55., Dornai 86. (mind Boba)

A három hazai piros lapot is hozó találkozón egygólos vendég siker született.

Kemenesalja FC - Újperinti SE 2-6 (1-2)  Vönöck, vezette: Szabó

Kemenesalja: Hujbert - Németh, Szakál, Őri (Pethő, 63.), Géczi, Czöndör, Horváth (Szücs, 17.), Erdélyi, Vajda (Bodor, 66.), Varga, Ölbei

Újperint: Szlámer - Kovács Zs., Baranyai K. (Kiss, 70.), Viszket (Kovács G., 70.), Varga (Czingráber, 63.), Egyed (Baranyai N., 63.), Horváth, Hegedűs (Hazafi, 70.), Tóth, Tamás. Szalay

Gólszerzők: Czöndör 32., Erdélyi 80., ill. Tamás 26., Egyed 2 (28., 47.), Viszket 58., Baranyai K. 67., Kiss 78.

A listavezető a második játékrészben döntötte el a három pont sorsát és végül 6-2 arányban múlta felül a vönöcki csapatot.

Sé Honvéd SE - CONOIL Merseváti SE 4-1 (3-1)  Sé, vezette: Elek

Sé: Földi - Szalay, Séfer, Kovács, Werderits, Muzsai (Kiss Márton, 46.), Halmos, Nemes (Farkas, 46.), Fichtacher (Kiss Mihály 67.), Kiss Máté, Uri (Rada, 76.)

Mersevát: Patyi - Nagy, Dénes, Pethő (Csótár, 41.), Csite, Horváth, Orbán, Takács M. (Szalai-Golda, 62.), Homlok, Takács B., Döbröntei

Gólszerzők: Werderits 2 (7.,16.), Kiss Máté 2 (28., 85.), ill. Séfer 45. (öngól)

A hazai alakulatnak volt elszámolni valója az örök mumusnak számító ellenfelével szemben, ugyanis az eddigi csatáikból általában a merseiek kerültek ki győztesen. Ennek megfelelően a hazaiak nagy lendülettel kezdték a találkozót, sorjáztak a helyzetek, érett a gól. Az első negyedórában gyors egymásutánban kétszer is rezdült a vendégek hálója, sőt hamarosan már három volt közte, így már ekkor eldőlni látszott a találkozó. Ezt követően a séiek a jobbnál-jobb lehetőségeiket kihagyták, míg a saját kapujukba betaláltak, így maradt izgalom a második félidőre is. Mindenki arra számított, hogy folytatódik a hazai offenzíva, ám nem így történt. Ugyanis a hazaiak játéka kényelmessé vált, sok volt a pontatlanság és bizony a vendégek is el-el értek a hazai kapuig. Aztán a félidő második felében volt egy negyedóra, amit megnyomott a vendéglátó és végleg lezárta a találkozót. Összességében jó játékvezetés mellett a hazaiak játéka elmaradt az elmúlt hetekben mutatottól, de így is biztos győzelmet arattak a szimpatikus vendégek felett.

Szeleste-Pósfa SE - SCHOTT Lukácsháza SE 0-4 (0-2)  Szeleste, vezette: Horváth

Szeleste-Pósfa: Szentgyörgyvári - Nardai, Maráczi, Fülöp, Molnár, Horváth E. (Horváth D., 20.), Kovács T., Fehér (Horváth L., 46.), Kovács R., Horváth R., Földi (Marton, 59.)

Lukácsháza: Bán (Gácsi, 84.) - Bolfán, Toldi, Gombás, Pungor, Döbör (Krancz, 73.), Szűcs (Szentkúti, 79.), Csuka, Rozmán, Dr. László (Tóth, 73.), Bősze

Gólszerzők: Bősze 35., Bolfán 45., Rozmán 61., Tóth 86.

A többet futó, jobban játszó csapat nyerte a mérkőzést.

Uraiújfalu SE - Gérce-Vásárosmiske KSE 0-3 (0-0)  Uraiújfalu, vezette: Szabó

Uraiújfalu: Horváth - Szabó M., Gáspár (Vörös, 63.), Gallen, Szabó B., Németh, Pungor, Kovács (Czenki, 63.), Keszei (Csete, 72.), Simon (Burka, 59.), Agg

Gérce-Vásárosmiske: Fehér (Komáromi Z., 86.) - Lakatos, Máthé (Sebestyén, 80.), László, Pethő (Kiss, 84.), Lerik (Komáromi A., 84.), Major, Nunkovics, Kovács, Csonka, Kövesdi

Gólszerzők: Lerik 53., Pethő 2 (58., 65.)

Kiállítva: Vörös 82. (Uraiújfalu)

Az első játékrészben az Uraiújfalu nem tudta kihasználni az előtte adódó lehetőségeket, a játékrész végén pedig a hazai beszámoló szerint egy némán maradt síp fordulópontot jelentett a végkimenetel szempontjából. A fordulás után a Gérce kíméletlenül megbüntette a házigazda megingásait és végül megérdemelt győzelmet aratott.

Pecöl SE - Kemenesmagasi FC 4-1 (2-1)  Pecöl, vezette: Busi

Pecöl: Kollarics - Szabó, Orsós, Gyürü, Farkas (Oszkó, 55.), Kiss (Boncz, 55.), Hóbor (Németh I., 81.), Kasza P., Joó, Németh Z. (Svób, 81.), Kasza K. (Szemes, 77.)

Kemenesmagasi: Papp - Molnár Zs., Horváth, Fülöp, Holdosi (Princzes, 63.), Poós, Palotai, Csemer, Peresznyei, Viszked, Molnár T.

Gólszerzők: Farkas 2 (6., 16.), Kasza K. 53., Gyürü 87., ill. Csemer 31.

Szép időben, jól előkészített pályán futhattak ki a csapatok. A találkozó a hazaiak számára indult jobban, az első negyedóra után már 2-0-ra vezettek. Végig a pecöliek irányították a játékot, nem forgott veszélyben a győzelmük. Megérdemelt pecöli siker született.

Bozsoki SE - Alsóújlaki SC 3-3 (1-1)  Bozsok, vezette: Németh

Bozsok: Szenteleki - Bigner, Kratochwill, Kalmár, DOBÁNY, Pál (Németh, 65.), Dévényi, Hankó, Szalai, Tompek, Kiss

Alsóújlak: Gábor - Kaposi, Pados (Káldi I., 56.), Vasas (Rónafalvi, 74.), Varga Á., Varga N., Káldi M., Ódor, Kántor (Papp, 87.), Hancz (Farkas, 56.), Varga R.

Gólszerzők: Dobány 2 (6., 74.), Kalmár 54., ill. Hancz 16., Varga R. 70., Kaposi 84.

Azonos pontszàmmal álló csapatok találkozójára került sor. Gyors góllal kezdett a Bozsok, amire hamar érkezett is a vendég vàlasz. A szünetig nem változott az eredmény, kimaradtak a hazai lehetőségek. A második félidőben két alkalommal is megszerezte a vezetést a vendéglátó, de az alsóújlaki pontrúgásokat nem tudták hatástalanítani a bozsokiak. A kitűnő játékvezetés mellett, így hiába sikerült megszerezni háromszor is a vezetést a hazaiaknak, elvitt egy pontot a vendég csapat.

A csoport állása az alábbi linkre kattintva tekinthető meg.