Megyei II. osztály, déli csoport: magabiztosan nyert a Csákánydoroszló, a Nádasd, valamint a Szentpéterfa is

A Csákánydoroszló és a Rum továbbra is őrzi hibátlan mérlegét, de Nádasd sem talált eddig legyőzőre. A Telekes zsinórban második mérkőzésén gyűjtötte be a három pontot, mint ahogy a Körmend is felfelé ívelő pályán van az első fordulóban elszenvedett vereségét követően. A Felsőcsatár és a Bajánsenye nem bírt egymással.

TUTITEXTIL Körmend VSE - Gyöngyöshermán-Szentkirály SE 1-0 (1-0)  Körmend-Horvátnádalja, vezette: Imre

Körmend: Sály - Velekei, Popovics (Szatmáry 88.) , Törő, Meixner, Horváth, Petrovics, Sákovits, Kazinczki, Vilics, Szakasics

Gyöngyöshermán-Szentkirály: Geicsnek - Németh, Kis, Kopácsi (Nagy 66.) , Szabó, Hegedűs (Péntek 92.) , Dénes, Bakos, Horváth, Bihun, Séfer

Gólszerző: Popovics 38.

Kiállítva: Szakasics 63. (Körmend)

A hazaiak ezen a napon nem jeleskedtek a helyzetkihasználásban, emiatt görcsösen játszottak, ám így is három ponttal gazdagodtak.

Tanakajd TC - Szentpéterfai SE 1-5 (0-1)  Tanakajd, vezette: Szabó I.

Tanakajd: Marcz L. - Svób, Kovács, Kölkedi, Marcz G., Neubauer, Pál, Kalmár, Filakovszky, Marcz M., Könczöl

Szentpéterfa: Páll - Török, Wágner K., Horváth (Baranyai 89.) , Skrapits (Udvardi 87.) , Farkas, Wágner R., Jurasits, Frányi, Hoós, Mersits (Wágner Sz. 75.)

Gólszerzők: Kölkedi 68., ill. Horváth 3 (23., 80., 86.), Skrapits 61., Udvardi 89.

A Tanakajd és a Szentpéterfa összecsapásán a végjátékba 2-1-es vendég vezetéssel érkeztek a csapatok, az események pedig ezután pörögtek csak fel igazán: a szentpéterfaiak kilenc perc leforgása alatt háromszor vették be ellenfelük kapuját, bebiztosítva ezzel győzelmüket.

Csákánydoroszlói KSE - Lorry GM Kft. Szarvaskend 6-1 (1-0)  Csákánydoroszló, vezette: Boda

Csákánydoroszló: Baba - Takács (Gérnyi 84.) , Draskovics (Pesti 86.) , Dedics, Urbán (Lónai 81.) , Makai, Kósa (Dihen 73,) , Pandur, Kolosits (Márton 79.) , Albert, Sárközi

Szarvaskend: Esztergályos - Velekei, Nagy Ádám (Somogyi 57.) , Tóth, Csillag, Jóna, Németh, Nagy Ádám, Kis-Nemes (Szakály 70.) , Kopfre, Wolf (Elekes 57.)

Gólszerzők: Kolosits 40., Takács 47., Kósa 52., Draskovics 2 (56., 72.), Lónai 90., ill. Jóna 65.

A veretlen Csákánydoroszló ezúttal sem hibázott és magabiztos győzelmet aratott a Szarvaskend ellen.

Hováth Ranch Kft. Nádasd - Őriszentpéter SE  5-1 (2-1)  Nádasd, vezette: Busi

Nádasd: Rejtli (Doktor 76.)  - Pálmai, Varga M., Kalamár, Meskó, Tuboly, Németh Bo., Burka (Varga K. 53.) , Németh Be., Csenterics (Horváth 83.) , Gerencsér (Szabó 65.)

Őriszentpéter: Tarafás - Szabó (Embersics 57.) , Kaszás, Németh, Sály, Farkas, Mihályka, Kulcsár, Horváth, Tamaskó, Szép

Gólszerzők: Gerencsér 26., Kulcsár 30. (öngól), Németh Be. 88., Tuboly 2 (93., 94.), ill. Farkas 23.

Nagy elánnal kezdte a mérkőzést a hazai csapat, sorra dolgozta ki a helyzeteit, majd egy távoli lövésből megszerezte a vezetést a vendég együttes. A hazaiaknak még a félidő előtt sikerült fordítani. A meccs további részében a mezőnyben őrölték egymást a felek; egészen a 88. percig, ahol sikerült begyötörni a harmadik gólt, majd még kettőt, kialakítva ezzel az 5-1-es végeredményt. Dicséret illeti az Őriszentpéter csapatát, rendkívül motiváltan focizva végig megnehezítette a hazaiak dolgàt. Az eredmény nem tükrözi a játék képét.

Petőfi SE Vasszécseny - Rum KSC 1-3 (0-1)  Vasszécseny, vezette: Mónos

Vasszécseny: Pungor - Joó, Szalay (Zsolnai 78.) , Kiss (Fritz 54.) , Bori (Maczek 78.) , Orsós, Balikó, Sásdi, Gombkötő (Viszked 58.) , Varga, Vadász

Rum: Busi - Székely, Pupp (Koronczai 81.) , Horváth T., Tárkányi, Preiczer, Molnár, Szalai (Rövid 93.) , Leitgeb, Horváth Á., Pásti

Gólszerzők: Sásdi 53., ill. Székely 31., Horváth Á. 2 (61., 71.)

A nyáron átalakult hazai csapat egyelőre hullámzó formát mutat. A rumiak jobban kihasználták a lehetőségeiket,igy megérdemelten vitték el a három pontot.

Pinkavölgye-Felsőcsatári KSK - Bajánsenye SE 1-1 (1-1)  Felsőcsatár, vezette: Harcsár

Pinkavölgye-Felsőcsatár: Szabó - Czlenner (Simon 55.) , Podlaviczki (Horváth M. 75.) , Horváth L., Horváth Sz., Pehr, Kopácsi (Sipos 38.) , Böhm, Cseri, Terentii (Windisch 65.) , Krancz (Schmalzl 46.)

Bajánsenye: Kalamár - Bacsák, Kucsera, Koltai (Simon 70.) , Horváth B., Hodács, Kosár, Horváth Z., Kovács, Mihály, Bakó

Gólszerzők: Bakó 7. (öngól), ill. Kosár 42.

A találkozó 1-1-es végeredménye már az első játékrészben kialakult. A hazaiak egy öngólnak köszönhetően jutottak vezetéshez, amikor még tíz perc sem telt el a mérkőzésből, közvetlenül a szünet előtt azonban érkezett az egyenlítés vendég részről, amely végül pontosztozkodást jelentett.

Telekes MEDOSZ SE - Rábatótfalui SE 1-0 (1-0)  Telekes, vezette: Ódor

Telekes: Tóth T. - Pénzes, Németh T. (Szakter 81.) , Blaskovics (Horváth 60.) , Czövek (Görcsi P. 73.) , Osvald, Kónya, Vincze (Büki 87.) , Tóth N. (NémethM. 60.) , Szakos, Görcsi D.

Rábatótfalu: Szukics - Náricza, Gallai, Domján, Sütő, Szakács, Kóczán L. (Németh 77.) , Sulics, Keresztúri, Kóczán P. (Kovács 63.) , Horváth

Gólszerző: Czövek 42.

Fiatal bírákkal, rendkívül korrekt játékvezetés mellett, rendkívül sportszerű mérkőzést játszottak egymással a csapatok a nagy melegben. A találkozóra igencsak szép számú közönség volt kíváncsi, ami rendkívül örömteli volt. A vezetést egy higgadt megoldásnak köszönhetően a hazai együttes szerezte meg az első félidő végén. A szünet után is inkább mezőnyben folyt a játék, a küzdelem dominált a pályán. A Rábatótfalu nagy erőfeszítéseket mozgósított az egyenlítésért, a Telekes kontrái azonban nagyon ültek, könnyen növelhette is volna előnyét a hazai csapat. Ez nem történt meg, ám mivel már újabb találat nem született, a házigazda gyűjtötte be a három pontot, amely a helyzetek alapján megérdemelt.