Megyei II. osztály, déli csoport: két mérkőzésen is 13 gól esett az utolsó fordulóban

Ezt leszámítva is potyogtak a találatok, a Körmend, valamint a Vasszécseny is hétgólos mérkőzésen tudott nyerni. A Szentpéterfa a Rábatótfalut, a Felsőcsatár a Tanakajdot győzte le.

Bajánsenye SE - Csákánydoroszló KSE 4-9 (0-1)   Bajánsenye, vezette: Monostori

Bajánsenye: Kalamár - Bacsák, Kucsera, Koltai, Horváth B., Luter, Kosár, Fábián, Horváth Z., Simon, Vörös

Csákánydoroszló: Dévai - Danyi, Kis-Nemes (Heigli 66.) , Draskovics, Makai, Horváth Á., Urbán, Horváth D. (Dedics 19.) , Takács, Albert, Sárközi

Gólszerzők: Koltai 52., Fábián 60., Horváth Z. 84., Kosár 89., ill. Albert 2 (30., 82.), Draskovics 3 (47., 50., 64.), Urbán 3 (57., 77., 92.), Makai 66.

A több meghatározó játékosát is nélkülözni kényszerülő hazaiak kissé enerváltan, fásultan futballoztak, ez pedig a csákánydoroszlóiak győzelmét eredményezte.

Club Walnut Nádasd - Viszák KSE 12-1 (9-0)   Nádasd, vezette: Ódor

Nádasd: Rejtli (Doktor 47.)  - Varga, Pálmai, Csenterics, Kalamár, Meskó M., Tuboly, Németh Bo. (Szabó 47.) , Burka (Kádár 61.) , Németh Be. (Gorza 46.) , Gerencsér

Viszák: Tarafás - Tóth, Benkő A., Horváth J., Németh I. (Vajda 80.) , Horváth B. (Orbán 80.) , Agg, Németh A., Pomper (Herczeg 67.) , Seres, Benkő M. (Sipos 67.)

Gólszerzők: Meskó M. 7. (3., 23., 25., 31., 39., 43., 59.), Benkő A. 2 (14., 87., öngól), Gerencsér 2 (20., 29.), Gorza 52., ill, Horváth J. 74.

A Nádasdnak egy ezer sebből vérző, ám rendkívül szimpatikus csapat ellen sikerült győzelmet aratnia a sportszerű mérkőzésen. A csapat a győzelmet a szurkolóknak, támogatókknak ajánlja. Külön gratuláció jár a klubtól Meskó Márknak a hét gólhoz, valamint a gólkirályi címhez, a csapatnak pedig az egész éves teljesítményhez.

Felsőcsatári KSK - Tanakajd TC 2-1 (1-1)   Felsőcsatár, vezette: Sály

Felsőcsatár: Moór - Czlenner, Simon, Horváth L., Böhm, Kopácsi, Schmalzl, Tieber (Horváth Sz. 13.) , Cseri, Varga, Windisch

Tanakajd: Marcz L. - Svób, Kölkedi, Marcz G., Süle (Kovács 66.) , Pál, Kalmár, Filakovszky, Marcz M. (Mészáros 71.) , Könczöl (Varga 66.) , Kis

Gólszerzők: Cseri 33., Horváth Sz. 82., ill. Kalmár 24.

A dobogóért szinte a bajnokság végéig harcban lévő Tanakajd látogatott Felsőcsatárra. A vendégeknek a vezetést is sikerült megszerezniük, ám szűk tíz perccel később egyenlíteni, a hajrában pedig fordítani tudott a hazai alakulat, amely így begyűjtötte a három pontot.

Petőfi SE Vasszécseny - Gyöngyöshermán-SZSE 4-3 (2-1)   Vasszécseny, vezette: Monostori

Vasszécseny: Farkas - Joó, Horváth, Kiss K. (Viszked 53.) , Kiss B. (Kontics 60.) , Németh (Vilics 78.) , Orsós (Szalai 65.) , Balikó (Kiss P. 58.) , Sásdi, Varga, Vadász

Gyöngyöshermán-SZSE: Geicsnek - Horváth (Péntek 69.) , Bihun, Dalmi, Kis (Goda 86.) , Hegedűs (Orbán 46.) , Németh, Dénes, Kondor, Illés, Balázs (Németh 64.)

Gólszerzők: Horváth 2 (13., 19.), Orsós 34., Vadász 82., ill. Németh 2 (36,. 52.), Kondor 54.

A hazai csapat harminc perc alatt eldönthette volna a találkozó sorsát, a vendégek viszont a második félidő elején hamar ledolgozták kétgólos hátrányukat. A 84. perc azonban meghozta a győztes vasszécsenyi gólt, amelynek köszönhetően megérdemelt győzelmet aratott a házigazda.

Táplán SE - TUTITEXTIL-Körmend VSE 3-4 (0-3)   Táplánszentkereszt, vezette: Bíró

Táplánszentkereszt: Molnár - Stieber, Balázs (Káldi 66.) , Rajzinger, Jantos, Farkas, Polyák, Polgár, Mikovics, Horváth, Versegi (Németh 71.)

Körmend: Sály - Sipos, Papp (Horváth D. 93.) , Horváth Á., Meixner (Szakonyi 64.) , Törő, Szatmáry (Körmendi 76.) , Petrovics, Sákovits, Vilics, Szabó

Gólszerzők: Versegi 61., Farkas 80., Polyák 94., ill. Sipos 1., Szatmáry 24., Meixner 44., Vilics 62.

Kiállítva: Horváth 15. (Táplánszentkereszt), ill. Petrovics 78. (Körmend)

A győzelem ugyan nem sikerült a Táplánnak az utolsó fordulóban a remek játékerőt képviselő Körmend ellen, a bajnoki cím megszerzése viszont igen. A hazaiak szeretnének köszönetet mondani mindenkinek, aki bármilyen módon is segítette abban a csapatot, hogy megszerezze az aranyérmet.

Szentpéterfa - Rábatótfalui SE 5-2 (2-0)   Szentpéterfa, vezette: Szabó III.

Szentpéterfa: Páll - Wágner K., Horváth, Skrapits (Mersits 46.) , Garger, Farkas, Wágner R. (Udvardi 62.) , Wágner Sz. (Hoós 46.) , Jurasits, Frányi, Keringer (Gaál 20.)

Rábatótfalu: Szukics - Keresztúri, Náricza, Kovács (Sipos 55.) , Szakács, Domján Do., Sütő, Domján Dá., Düh, Horváth (Bouti 79.) , Csenterics

Gólszerzők: Wágner K. 15., Horváth 2 (23., 52.), Farkas 2 (67,. 77.), ill. Csenterics 2 (77., 90.)

Kiállítva: Sütő 84. (Rábatótfalu)

Jól kezdett a Szentpéterfa, amely egy szép távoli lövéssel a vezetést is megszerezte a 15. percben. Az előnyt még a szünet előtt sikerült megdupláznia a házigazdának, a fordulás után pedig újabb három alkalommal tudták bevenni ellenfelük kapuját. A találkozó 5-2-es végeredményt és szép hazai sikert hozott, Keringer Zsolt így győzelemmel búcsúzhatott az együttestől.

A csoport végeredménye ide kattintva tekinthető meg.