Megyei I. osztály: hatgólos mérkőzésen győzte le a Vép a Táplánt

Lüktető, jó iramú, magas színvonalú futballt hozott a 12. forduló egyetlen vasárnapi összecsapása.

Egyetlen mérkőzést rendeztek vasárnap a megyei I. osztályú bajnokságban, a Táplánszentkereszt együttese a Vép gárdáját fogadta.

Vasi Bádogos Kft. Táplán SE - Vép VSE 2-4 (0-1)  Táplánszentkereszt, vezette: Héra

Táplán: Gyécsek - Mercs (Fürdős, 85.) , Vidák, Farkas, Gyurcsányi (Gombos, 54.) , Dala (Neudl, 78.) , Huszár, Manganelli, Polgár, Rosner, Markó

Edző: Borbás János

Vép: Bezdi B. - Németh, Szalai R. (Balikó, 85.) , Szalay (Kiss, 46.) , Bezdi Sz. (Berta, 85.) , Niksz (Pogácsás, 85.) , Illés (Szijártó, 82.) , Szalai M., Szendrődi, Czeglédi, Takács

Edző: Simon Miklós

Gólszerzők: Vidák 2 (70., 91.), ill. Niksz 2 (15., 75.), Illés 81., Bezdi Sz. 84.

A találkozón a Vép szerezte meg a vezetést, amit meg is őrzött az első félidőben, a kimondottan jól futballozó hazaiak csak kapufáig jutottak. A második félidő első részében is támadásban maradt a Táplán, sokat birtokolta a labdát és sikerült is kiegyenlítenie. A hazaiak mentek előre a győzelemért, a vendégek viszont kíméletlenül kihasználták a kontráikat, így elvitték a pontokat. Jó mérkőzést játszottak a felek, méltó hírverése volt az amatőr futballnak. További pozitívum a játékvezető teljesítménye, aki nem akart főszereplő lenni, hagyta a csapatokat futballozni, engedte a folyamatos játékot, amikor szükség volt rá, akkor lépett előre, ezáltal nyújtott kiemelkedőt.

A tabella, valamint a forduló teljes eredménysora az alábbi linkre kattintva tekinthető meg.