2024.04.26., péntek  •  Ervin napja
Megyei I. osztály: egy hazai, valamint egy vendég győzelem a 18. forduló vasárnapi mérkőzésein

A Táplán a Kőszeg ellen folytatta tavaszi győzelmi sorozatát, a Vasvár pedig két vereség után tudott nyerni a Rábapaty otthonában.

Vasárnap is pattogott a labda megyei pályákon, két mérkőzéssel folytatódtak az I. osztály küzdelmei. A Táplán a Kőszeg gárdáját fogadta, míg a Rábapaty a Vasvárt látta vendégül.

Vasi Bádogos Kft. Táplán SE - Kőszegi Lóránt FC 5-1 (3-1)   Táplánszentkereszt, vezette: Németh

Táplán: Gyécsek - VIDÁK, Horváth, FARKAS, Manganelli Zs. (Németh T. 92.) , Gyurcsányi (Somlai 86.) , Huszár, MANGANELLI A., Polgár, Markó, Németh B. (Varga 71.)

Edző: Borbás János

Kőszeg: Németh M. - Lintner, Kovács, Szabella, Németh O., Prán (Molnár 29.) , Rákhely, Szűcs, Kiss, Fehér (Őri 81.) , Rácz

Edző: Őri Gábor

Gólszerzők: Vidák 2 (20., 90.), Németh B. 2 (23., 41.), Manganelli A. 53., ill. Kovács 32.

A hazaiak végig kézben tartották, irányították a mérkőzést, s magabiztosan gyűjtötték be a három pontot.

Rábapatyi KSK - Vasvár VSE 2-3 (1-3)  Rábapaty, vezette: Harcsár

Rábapaty: Varga (Piros 54.)  - Horváth, Tóth, Vajda (Meicz 67.) , Csupor, Illés, Csonka, Balhási, Németh, Könczöl, Király

Edző: Nagy Dániel

Vasvár: Tóth - Bíró, Varga, Horváth, Vincze, Fülöp (Elekes 72.) , Dávid, Réfi (Schermann 85.) , Pálla (Németh 90.) , Czövek (Berta 65.) , Márton

Edző: ifj. Sziffer István

Gólszerzők: Csonka 23., Csupor 61., ill. Fülöp 2 (6., 41.), Pálla 44.

Kiállítva: Horváth 90. (Vasvár)

A találkozót a vendégek kezdték jobban, akik a 6. percben egy távoli lövéssel a vezetést is megszerezték. A hazaiak nem estek össze a bekapott gól után, egy okos találattal pedig az egyenlítés is összejött számukra, ezt követően viszont két megingást is kihasznált a Vasvár, amely így 3-1-es vezetéssel mehetett a szünetre. A második játékrészben a Rábapaty erejéből csak a szépítésre futotta, a hazaiak így továbbra is várnak első tavaszi győzelmükre.

A tabella, valamint a forduló teljes eredménysora az alábbi linkre  kattintva tekinthető meg.