Megyei I. osztály: a hazai csapatok örülhettek a vasárnapi napon

A Táplán a Szentgotthárd, a Csepreg a Vép ellen tartotta otthon mindhárom pontot.

Két mérkőzést rendeztek vasárnap a megyei I. osztályú pontvadászatban. A Táplán a Szentgotthárd együttesét fogadta, a Csepreg pedig a Vép gárdája ellen szállt harcba a bajnoki pontokért.

Vasi Bádogos Kft. Táplán SE - Kiswire Szentgotthárdi VSE 2-0 (1-0) Táplánszentkereszt, vezette: Bíró

Táplán: Gyécsek - Varga D., Varga Gy. (Fürdős, 86.) , Mercs, Huszár (Gombos, 46.) , Polgár, Rosner, Markó (Varga M., 76.) , Varga R., Szakasics, Polyák

Edző: Borbás János

Szentgotthárd: Kapui - Sipos (Pável, 71.) , László, Osvald (Korpics, 63.) , Nagy, Takács, Dancsecz, Laczó, Holecz, Sulics, Bedi

Edző: Heiter László

Gólszerzők: Polyák 36., Mercs 60.

A két csapat találkozója gyászszünettel kezdődött, a jelenlévők Dr. Zsemberi György emlékének adóztak. Jó iramú, küzdelmes, helyenként kemény párharcokkal tarkított mérkőzést játszottak a felek. Az első félidőben maximálisan a hazaiak akarata érvényesült, a vendégek az utolsó negyed órában többször is veszélyeztettek, de a Táplán mindkét félidőben egy - egy gólt lőve magabiztosan tartotta otthon a három pontot.

Csepregi SE - Vép VSE 1-0 (0-0)   Csepreg, vezette: Árpád

Csepreg: Takács Kr. - Kótai, Kossuth, Nika M. (Sós, 83.) , Simon, Takács KE., Pócza (Németh, 59.) , Janzsó, Nika B., Lukács (Nika Á., 79.) , STEINER

Edző: Steiner Zsolt

Vép: Bezdi - Kiss (Tóth, 71.) , Czeglédi, Beke, Niksz, Illés, Szalai, Szekeres, Szendrődi, Dancs (Balikó, 46.) , Takács (Szijártó, 39.)

Edző: Simon Miklós

Gólszerző: Nika B. 53.

Tapogatózó játékkal indult a mérkőzés, főként mezőnyben gyűrték egymást a csapatok, helyzetekből a Csepregnek sikerült valamivel többet kidolgoznia. A fordulás után aztán a hazaiak megpróbáltak még nagyobb nyomást helyezni a vendégek kapujára, az 53. sikerült is betalálniuk, ez a gól pedig a megérdemelt győzelmet jelentette számukra.

A tabella, valamint a forduló teljes eredménysora az alábbi linkre kattintva tekinthető meg.