2024.07.27., szombat  •  Olga, Liliána napja
Kámon-Herény: Megújult az útszakasz

Új burkolatot kapott a Szt. Imre herceg útja Uzsoki és Rumi Rajki István utca közötti szakasza, tette közzé közösségi oldalán dr. László Győző alpolgármester, az 1-es számú választókörzet útfejlesztéseiért kinevezett polgármesteri megbízott.

Mint arról korábban beszámoltunk, a hét elején megkezdődött a munka a Szent Imre herceg utcában. Ma délelőtt arról posztolt dr. László Győző, hogy új burkolatot kapott a Szt. Imre herceg útja Uzsoki és Rumi Rajki István utca közötti szakasza.

Mint fogalmazott: "Megígértük, megcsináltuk! Éljen Szombathely!"

Savaria Fórum 33. évfolyam különszám - 2024.07.12.
Párizs 2024: Lemaradt a döntőről a 4x100 méteres női gyorsváltó
Nem jutott döntőbe a Senánszky Petra, Ábrahám Minna, Ugrai Panna, Pádár Nikolett összeállítású 4x100 méteres magyar női gyorsváltó a párizsi olimpiai medencés úszóversenyeinek szombati nyitónapján.
Párizs 2024: Vereséggel kezdett a férfi kézilabda-válogatott
A magyar válogatott 35-32-re kikapott az Afrika-bajnok Egyiptomtól a párizsi olimpia férfi kézilabdatornájának első fordulójában. Chema Rodríguez szövetségi kapitány együttese „beragadt a rajtnál”, az egyiptomiak gyorsan elhúztak, a félidő derekán már hét góllal vezettek, és 19-15-ös előnnyel mehettek a pihenőre. A 43. percben ugyan sikerült egyenlíteni, de innentől ismét az észak-afrikai válogatott volt eredményesebb és megérdemelten nyert 35-32-re.
Párizs 2024: A 16 közé jutott a párbajtőröző Muhari Eszter
Sikerrel vette az első akadályt a párizsi olimpia vívóversenyeinek első magyar szereplője: Muhari Eszter öttusos győzelemmel jutott a legjobb 16 közé női párbajtőrben.
Párizs 2024: Késely Ajna nem jutott döntőbe 400 méter gyorson
Késely Ajna nem jutott döntőbe 400 méter gyorson a párizsi olimpia medencés úszóversenyeinek szombati nyitónapján.
Párizs 2024: negyeddöntős az evezős Pétervári-Molnár Bendegúz
Harmadik helyen ért célba a férfi egypárevezősök szombati előfutamában a párizsi olimpián, ezzel negyeddöntőbe jutott.