km/óra
  2025.06.23., hétfő  •  Zoltán napja
Jovics: Megérdemelten győztünk

Jovics: Megérdemelten győztünk

A Szombathelyi Haladás folytatta remek sorozatát, a zöld-fehérek vasárnap délután Budafokon nyertek, ezzel feljöttek a 7. helyre.

Ismét nyert az NB/II-es bajnokságban a Szombathelyi Haladás. A mieink ezúttal Doktorics találatával diadalmaskodtak a Budafokon. A találkozó után Alekszandar Jovics, a vasiak vezetőedzője így értékelt az nso.hu-nak.
- Nem véletlenül áll előkelő helyen a tabellán a Budafok, azonban úgy gondolom, hogy a győzelmünk megérdemelt, mert az egész találkozót kontrolláltuk, emellett rengeteg helyzetet alakítottunk ki. Amiatt elégedetlen vagyok, hogy ezekből csak egyet használtunk ki, ám örülök, hogy megvan az első kapott gól nélküli sikerünk. A következő lépés az, hogy amikor vezetéshez jutunk, azután le  tudjuk zárni a mérkőzést! - mondta a tréner.

(Fotó: Nagy Jácint)

Savaria Fórum 34. évfolyam 14. szám - 2025.06.16.
Savaria Fórum 34. évfolyam 14. szám - 2025.06.16.
tematikus oldalak
legolvasottabbak
Huszonöt éve eltűnt fiatal férfi maradványit találhatták meg a Perint partján
Emberi maradványokra bukkanhatott csütörtökön Szombathelyen a rendőség a Perit patak medrénél végzett kutatás során: a 112Presss.hu úgy értesült, egy 2000-ben eltűnt, Káló becenévre hallgató férfi csontjait találhatták meg.
Felnőtt háziorvosi rendelés Szombathely 2024: az összes rendelési idő egy helyen
A felnőtt háziorvosi rendelés biztosítása Szombathelyen 2024-ben is marad önkormányzati feladat. Néhány helyen változik a rendelési idő, cikkünkben az összes városi felnőtt háziorvosi rendelővel kapcsolatos fontos információt megtalálja.
Isten éltesse, Kováts Adél!
Ma 63 esztendős. 1962. június 18-án született Kováts Adél Kossuth- és Jászai Mari-díjas magyar színésznő, színigazgató.
Bloomsday Szombathely 2025: Íme a teljes program!
Bloomsdayre fel! Kortárs alkotókkal, irodalommal, zenével és performanszokkal érkezik Szombathely egyedülálló kortárs összművészeti fesztiválja 2025. június 13. és 16. között a Leopold Bloom sétánnyá avanzsált Rákóczi Ferenc utcában. A négynapos rendezvényt dr. Nemény András polgármester, Ragnar Almqvist, Írország magyarországi nagykövete és Nádasdy Ádám nyelvész, költő, műfordító nyitja meg a Fő téri Joyce-szobornál, majd felvonják Bloomlandia zászlaját, és a porcukor-pecsételés, sörcsapolás sem marad el.
Szombathely Deák Ferenc utca 3. alatti gyermekorvosi rendelő - Dr. Gecse-Kálózi Patrícia rendelési idő
Dr. Gecse-Kálózi Patrícia gyermekorvos rendelési ideje 2024-ben március 1-től a Deák Ferenc utcai gyermekorvosi rendelőben, Szombathelyen.