km/óra
  2024.06.20., csütörtök  •  Rafael napja
Falco-Pécs, Körmend-Kaposvár a bajnoki nyitányon

Falco-Pécs, Körmend-Kaposvár a bajnoki nyitányon

Elkészült a Tippmix Férfi NB I A csoport 2023/2024-es alapszakaszának menetrendje, írja a hunbasket.hu.

A beszámoló szerint: "Az MKOSZ Versenyirodája elkészítette a Tippmix Férfi NB I A csoport most következő, 2023/2024-es alapszakaszának menetrendjét.
 
A mérkőzések pontos időpontjai a csapatok egyeztetései után válnak hivatalossá.
 
A bajnok Falco-Vulcano Energia KC Szombathely az újonc NKA Universitas Pécs ellen kezdi meg szereplését, döntöbeli ellenfele, az Arconic-Alba Fehérvár pedig a Budapesti Honvéd SE ellen lép majd pályára először - legalábbis az eredeti tervek szerint.
 
A Tippmix Férfi NB I A csoport alapszakaszának 2023/2024-es menetrendje
 
1. forduló
 
2023. szeptember 30., szombat
 
Falco KC Szombathely — NKA Universitas Pécs
Arconic-Alba Fehérvár — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Egis Körmend — Kometa Kaposvári KK
ZTE KK — SZTE-Szedeák
Szolnoki Olajbányász — Atomerőmű SE
DEAC — MVM-OSE Lions
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Sopron KC
 
 
2. forduló
 
2023. október 7., szombat
 
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Falco KC Szombathely
Kometa Kaposvári KK — NKA Universitas Pécs
SZTE-Szedeák — Arconic-Alba Fehérvár
Atomerőmű SE — Egis Körmend
MVM-OSE Lions — ZTE KK
Sopron KC — Szolnoki Olajbányász
DEAC — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
 
 
3. forduló
 
2023. október 14., szombat
 
Falco KC Szombathely — Kometa Kaposvári KK
Budapesti Honvéd Sportegyesület — SZTE-Szedeák
NKA Universitas Pécs — Atomerőmű SE
Arconic-Alba Fehérvár — MVM-OSE Lions
Egis Körmend — Sopron KC
ZTE KK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Szolnoki Olajbányász — DEAC
 
 
4. forduló
 
2023. október 21., szombat
 
SZTE-Szedeák — Falco KC Szombathely
Atomerőmű SE — Kometa Kaposvári KK
MVM-OSE Lions — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Sopron KC — NKA Universitas Pécs
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Arconic-Alba Fehérvár
DEAC — Egis Körmend
ZTE KK — Szolnoki Olajbányász
 
 
5. forduló
 
2023. október 28., szombat
 
Falco KC Szombathely — Atomerőmű SE
SZTE-Szedeák — MVM-OSE Lions
Kometa Kaposvári KK — Sopron KC
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
NKA Universitas Pécs — DEAC
Arconic-Alba Fehérvár — Szolnoki Olajbányász
Egis Körmend — ZTE KK
 
 
6. forduló
 
2023. november 4., szombat
 
MVM-OSE Lions — Falco KC Szombathely
Sopron KC — Atomerőmű SE
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — SZTE-Szedeák
DEAC — Kometa Kaposvári KK
Szolnoki Olajbányász — Budapesti Honvéd Sportegyesület
ZTE KK — NKA Universitas Pécs
Arconic-Alba Fehérvár — Egis Körmend
 
 
7. forduló
 
2023. november 11., szombat
 
Falco KC Szombathely — Sopron KC
MVM-OSE Lions — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Atomerőmű SE — DEAC
SZTE-Szedeák — Szolnoki Olajbányász
Kometa Kaposvári KK — ZTE KK
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Egis Körmend
NKA Universitas Pécs — Arconic-Alba Fehérvár
 
 
8. forduló
 
2023. november 18., szombat
 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét C— Falco KC Szombathely
DEAC — Sopron KC
Szolnoki Olajbányász — MVM-OSE Lions
ZTE KK — Atomerőmű SE
Egis Körmend — SZTE-Szedeák
Arconic-Alba Fehérvár — Kometa Kaposvári KK
NKA Universitas Pécs — Budapesti Honvéd Sportegyesület
 
 
9. forduló
 
2023. november 25., szombat
 
Falco KC Szombathely — DEAC
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Szolnoki Olajbányász
Sopron KC — ZTE KK
MVM-OSE Lions — Egis Körmend
Atomerőmű SE — Arconic-Alba Fehérvár
SZTE-Szedeák — NKA Universitas Pécs
Kometa Kaposvári KK — Budapesti Honvéd Sportegyesület
 
 
10. forduló
 
2023. december 2., szombat
 
Szolnoki Olajbányász — Falco KC Szombathely
ZTE KK — DEAC
Egis Körmend — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Arconic-Alba Fehérvár — Sopron KC
NKA Universitas Pécs — MVM-OSE Lions
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Atomerőmű SE
Kometa Kaposvári KK — SZTE-Szedeák
 
 
11. forduló
 
2023. december 9., szombat
 
Falco KC Szombathely — ZTE KK
Szolnoki Olajbányász — Egis Körmend
DEAC — Arconic-Alba Fehérvár
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — NKA Universitas Pécs
Sopron KC — Budapesti Honvéd Sportegyesület
MVM-OSE Lions — Kometa Kaposvári KK
Atomerőmű SE — SZTE-Szedeák
 
 
12. forduló
 
2023. december 16., szombat
 
Egis Körmend — Falco KC Szombathely
Arconic-Alba Fehérvár — ZTE KK
NKA Universitas Pécs — Szolnoki Olajbányász
Budapesti Honvéd Sportegyesület — DEAC
Kometa Kaposvári KK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
SZTE-Szedeák — Sopron KC
Atomerőmű SE — MVM-OSE Lions
 
 
13. forduló
 
2023. december 20., szerda
 
Falco KC Szombathely — Arconic-Alba Fehérvár
Egis Körmend — NKA Universitas Pécs
ZTE KK — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Szolnoki Olajbányász — Kometa Kaposvári KK
DEAC — SZTE-Szedeák
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Atomerőmű SE
Sopron KC — MVM-OSE Lions
 
 
14. forduló
 
2023. december 30., szombat
 
NKA Universitas Pécs — Falco KC Szombathely
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Arconic-Alba Fehérvár
Kometa Kaposvári KK — Egis Körmend
SZTE-Szedeák — ZTE KK
Atomerőmű SE — Szolnoki Olajbányász
MVM-OSE Lions — DEAC
Sopron KC — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
 
 
15. forduló
 
2024. január 6., szombat
 
Falco KC Szombathely — Budapesti Honvéd Sportegyesület
NKA Universitas Pécs — Kometa Kaposvári KK
Arconic-Alba Fehérvár — SZTE-Szedeák
Egis Körmend — Atomerőmű SE
ZTE KK — MVM-OSE Lions
Szolnoki Olajbányász — Sopron KC
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — DEAC
 
 
16. forduló
 
2024. január 13., szombat
 
Kometa Kaposvári KK — Falco KC Szombathely
SZTE-Szedeák — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Atomerőmű SE — NKA Universitas Pécs
MVM-OSE Lions — Arconic-Alba Fehérvár
Sopron KC — Egis Körmend
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — ZTE KK
DEAC — Szolnoki Olajbányász
 
 
17. forduló
 
2024. január 20., szombat
 
Falco KC Szombathely — SZTE-Szedeák
Kometa Kaposvári KK — Atomerőmű SE
Budapesti Honvéd Sportegyesület — MVM-OSE Lions
NKA Universitas Pécs — Sopron KC
Arconic-Alba Fehérvár — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Egis Körmend — DEAC
Szolnoki Olajbányász — ZTE KK
 
 
18. forduló
 
2024. január 27., szombat
 
Atomerőmű SE — Falco KC Szombathely
MVM-OSE Lions — SZTE-Szedeák
Sopron KC — Kometa Kaposvári KK
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Budapesti Honvéd Sportegyesület
DEAC — NKA Universitas Pécs
Szolnoki Olajbányász — Arconic-Alba Fehérvár
ZTE KK — Egis Körmend
 
 
19. forduló
 
2024. február 3., szombat
 
Falco KC Szombathely — MVM-OSE Lions
Atomerőmű SE — Sopron KC
SZTE-Szedeák — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Kometa Kaposvári KK — DEAC
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Szolnoki Olajbányász
NKA Universitas Pécs — ZTE KK
Egis Körmend — Arconic-Alba Fehérvár
 
 
20. forduló
 
2024. február 10., szombat
 
Sopron KC — Falco KC Szombathely
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — MVM-OSE Lions
DEAC — Atomerőmű SE
Szolnoki Olajbányász — SZTE-Szedeák
ZTE KK — Kometa Kaposvári KK
Egis Körmend — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Arconic-Alba Fehérvár — NKA Universitas Pécs
 
 
21. forduló
 
2024. február 14., szerda
 
Falco KC Szombathely — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Sopron KC — DEAC
MVM-OSE Lions — Szolnoki Olajbányász
Atomerőmű SE — ZTE KK
SZTE-Szedeák — Egis Körmend
Kometa Kaposvári KK — Arconic-Alba Fehérvár
Budapesti Honvéd Sportegyesület — NKA Universitas Pécs
 
 
22. forduló
 
2024. március 2., szombat
 
DEAC — Falco KC Szombathely
Szolnoki Olajbányász — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
ZTE KK — Sopron KC
Egis Körmend — MVM-OSE Lions
Arconic-Alba Fehérvár — Atomerőmű SE
NKA Universitas Pécs — SZTE-Szedeák
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Kometa Kaposvári KK
 
 
23. forduló
 
2024. március 9., szombat
 
Falco KC Szombathely — Szolnoki Olajbányász
DEAC — ZTE KK
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Egis Körmend
Sopron KC — Arconic-Alba Fehérvár
MVM-OSE Lions — NKA Universitas Pécs
Atomerőmű SE — Budapesti Honvéd Sportegyesület
SZTE-Szedeák — Kometa Kaposvári KK
 
 
24. forduló
 
2024. március 16., szombat
 
ZTE KK — Falco KC Szombathely
Egis Körmend — Szolnoki Olajbányász
Arconic-Alba Fehérvár — DEAC
NKA Universitas Pécs — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Sopron KC
Kometa Kaposvári KK — MVM-OSE Lions
SZTE-Szedeák — Atomerőmű SE
 
 
25. forduló
 
2024. március 23., szombat
 
Falco KC Szombathely — Egis Körmend
ZTE KK — Arconic-Alba Fehérvár
Szolnoki Olajbányász — NKA Universitas Pécs
DEAC — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Kometa Kaposvári KK
Sopron KC — SZTE-Szedeák
MVM-OSE Lions — Atomerőmű SE
 
 
26. forduló
 
2024. március 30., szombat
 
Arconic-Alba Fehérvár — Falco KC Szombathely
NKA Universitas Pécs — Egis Körmend
Budapesti Honvéd Sportegyesület — ZTE KK
Kometa Kaposvári KK — Szolnoki Olajbányász
SZTE-Szedeák — DEAC
Atomerőmű SE — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
MVM-OSE Lions — Sopron KC
 
 
 
 

Savaria Fórum 33. évfolyam 23. szám - 2024.06.14.
Savaria Fórum 33. évfolyam 23. szám - 2024.06.14.
Beszállsz? A Savaria Fórummal egy cabriót nyerhetsz!
tematikus oldalak
legolvasottabbak
Záporok és jégeső miatt adtak ki riasztást vármegyénkre is
Öt megyére adott ki figyelmeztetés zivatarok miatt szombaton a HungaroMet. Az előrejelzés szerint késő délutántól záporok alakulhatnak ki Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Vas, Veszprém és Zala megyében. Vasárnap pedig az északkeleti, keleti megyékben alakulhatnak ki zivatarok.
Minden idők legmagasbb vízszintjét várják a Rábán, óriási a készültség (képgaléria)
Továbbra is nagy a készültség Körmenden, rekord vízállással tetőzhet a Rába. A hidat lezárták, több folyómenti kiskert és a szabadidőközpont is víz alá került. Az eddigi 520 centiméter legmagasabb vízállásnál 20 centivel magasabb vízszintre számítanak.
Bloomsday 2024: az itt és most ünnepe
30. alkalommal ünnepli Szombathely városa, hogy James Joyce Ulyssesének főhősét, Leopold Bloomot szombathelyi származásúként írta bele a világirodalomba. Az idei, háromnapossá bővült ír–magyar fesztivál, a Bloomsday első napján már nyilvánvalóvá vált, hogy városunk minden idők legszínesebb kortárs művészeti fesztiválja vette kezdetét, melyen a magaskultúra és könnyedebb szórakozás egyaránt képviselteti magát.
Sorsolás: gazdára talált nyereményjátékunk fődíja, a FIAT kabrió
Közjegyző jelenlétében kedden délelőtt megtörtént a májusban indult nyereményjátékunk sorsolása és gazdára talált a FIAT 500-as kabrió.
A Pinka meghaladta a valaha mért legmagasabb vízszintet, a Rába tetőzött már
A vártnál alacsonyabb szinten tetőzött a Rába: az előre jelzett 530 helyett hétfőn este 9 órakor 477 centiméteres csúcsot mértek Körmendnél. A belvárosi hidat tegnap lezárták, ma reggel pedig újra megnyitották. A Pinka meghaladta a valaha mért legmagasabb vízszintet, felső folyásán elkezdődött az apadás, az alsó szakaszon még árad. A védekezési munkák zajlanak, nagy az összefogás a falvakban. Továbbra is több út járhatatlan a vármegyében.