km/óra
  2024.05.29., szerda  •  Magdolna napja
Nyereményjáték: Nyerj egy cabriót!
Élő tv-sportközvetítések: péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések: péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

május 19., péntek:
------------------
M4 Sport

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Puskás Akadémia FC
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-Vasas FC

Sport 1
20.30: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Monza
    
Sport 2
19.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Ausztria-Németország


Spíler 2
20.55: Labdarúgás, La Liga, Cádiz-Valladolid

Arena 4
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Wolfsburg

Match 4
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Monaco

 

május 20., szombat:
-------------------
M4 Sport

10.10: Ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, Baku - egyéni és csapat összetett döntő
14.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-ZTE FC
16.30: Díjugratás, Gróf Széchenyi István emlékverseny
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Debreceni VSC
20.00: U17-es labdarúgó Európa-bajnokság, Magyarország-Lengyelország

M4 Sport+
14.00 Ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, Baku - egyéni és csapat összetett döntő
17.50: Női kézilabda NB I, MTK Budapest-Győri AUDI ETO KC
19.55: Férfi kosárlabda NB I, döntő, 2. mérkőzés, Arconic-Alba Fehérvár - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
    
Sport 1
2.30: NBA, keleti elődöntő: Boston Celtics-Miami Heat
14.45: Labdarúgás, Serie A, Cremonese-Bologna
17.45: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Verona
20.30: Labdarúgás, Serie A, Milan-Sampdoria

Sport 2
11.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Egyesült Államok-Dánia
15.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Ausztria-Finnország
19.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Svédország-Franciaország

Eurosport 1
11.45: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz
19.30: Vitorlázás, Ocean Race Newport

Eurosport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, elődöntő
18.00: Gördeszka, World Series, Montpellier

Spíler 1
13.25: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Brentford
15.50: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Manchester United
18.25: Labdarúgás, Premier League, Nottingham-Arsenal

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Girona-Villarreal
16.10: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Celta Vigo
18.25: Labdarúgás, La Liga, Almeria-Mallorca
20.55: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Real Sociedad

Arena 4
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Bochum
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-RB Leipzig
20.45: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Olympique Marseille

Match 4
16.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Aston Villa
19.30: Autósport, NASCAR Truck Series

 

május 21., vasárnap:
--------------------

M4 Sport
14.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Kecskeméti TE
23.00: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Olaszország-Brazília

M4 Sport+
16.00: Díjugratás, Gróf Széchenyi István Emlékverseny
19.35: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga

Sport 1
2.30: NBA, nyugati elődöntő, Los Angeles Lakers-Denver Nuggets
12.15: Labdarúgás, Serie A, Lecce-Spezia
14.45: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Magyarország-Németország
18.00: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Internazionale
20.30: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Lazio

Sport 2
2.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Devin Haney-Vaszil Lomacsenko
8.15: Atlétika, Seiko Golden Grand Prix, Jokohama
14.00: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Flensburg
16.00: Kézilabda, Bundesliga, Hannover-RN Löwen
19.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Egyesült Államok-Franciaország
22.00: Baseball, MLB, San Diego Padres-Boston Red Sox

Eurosport 1
11.30: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 15. szakasz
19.30: Vitorlázás, Ocean Race Newport

Eurosport 2
13.00: Motokrossz, világbajnokság, Franciaország
16.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, döntő

Spíler 1
16.55: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Chelsea

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Valencia
16.10: Labdarúgás, La Liga, Elche-Atlético Madrid
18.25: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Sevilla
20.55: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-FC Barcelona

Arena 4
13.00: Labdarúgás, Skót bajnokság, Hibernian-Rangers
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-VfB Stuttgart
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Borussia Dortmund
19.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Borussia Mönchengladbach
23.30: Nascar, Cup Series

Match 4
14.30: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Leeds
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Lens
20.45: Labdarúgás, Ligue 1, Auxerre-PSG

 

Forrás: MTI

címkék
Nyereményjáték: nyerj egy kabriót!
Katasztrófavédelem álláshirdetés 2024
Savaria Fórum 33. évfolyam 20. szám - 2024.05.24.
Savaria Fórum 33. évfolyam 20. szám - 2024.05.24.
Beszállsz? A Savaria Fórummal egy cabriót nyerhetsz!
tematikus oldalak
legolvasottabbak
Vágányzár a Szombathely – Celldömölk, valamint Szombathely – Csorna vonalszakaszon
A Szombathely - Csorna állomások között végzett pályakarbantartási munkák miatt a vágányzárban érintett vonatok mentrendje az alábbiak szerint módosul:  
“Jancsó, nekem te vagy a Haladás…” - érzelmes posztban búcsúzik a zöld-fehér példakép
Jancsó András rúgott bombagólt az NB I-ben a Gerával, Bödével, Dibusszal felálló Fradinak az Üllőin, de pályafutása legmeghatározóbb pillanatai mégis idén történtek, és mindkettő a pályán kívül. Hosszú posztban reagál a Szombathelyi Haladás 28 éves, megkérdőjelezhetetlenül lokálpatrióta labdarúgója a csapattal történtekre.
Kedden két fontos szombathelyi vasúti átjárónál sem működnek majd a jelzőlámpák
Biztosítóberendezés fenntartási munkálatokat végez május 28-án kedden két forgalmas szombathelyi vasúti átjárónál is a GYSEV.
Ha jövő héten IC-vel készült Budapestre, ennek nem fog örülni
Vonatok helyett pótlóbuszok járnak hétfőtől Szombathely és Csorna között, pályakarbantartási munkák miatt.
Vármegyei I. osztály: lezárult a bajnokság, a Királyé lett az ezüstérem a Haladás mögött, a harmadik helyet a Vép szerezte meg
A Sárvár a hatalmas vihar, jégeső miatt találkozója nagy részét műfüvön játszotta és 0-0-ra végzett a Csákánydoroszlóval, de a Söpte és Szentgotthárd is megosztozott a pontokon. A Haladás gólzáporos mérkőzésen hozta el a három pontot Táplánból, míg a Körmend, a Vasvár és a Szarvaskend egyaránt három gólt szerezve nyert hazai környezetben.
legfrissebbek
Rendőrautónak hajtott Mercedesével, majd elmenekült az ittas sofőr
Szabálytalanul közlekedett az autójával a városban a sofőr, ezért állították meg a rendőrök azt a külföldi rendszámú Mercedest, amely pár pillanattal később nekihajtott az egyik rendőrautónak, majd elrobogott a helyszínről - írja a 112press.
Taggyűlést tartott a Szombathelyi Haladás Kft.
Az Illés Sport Alapítványt Halmai Gábor kuratóriumi elnök képviselte - adta hírül szerdán honlapján az Illés Akadémia.
Májusban is összeülnek a képviselők
Kilenc napirendi pontot nyilvánosan, további kettőt zárt ajtók mögött tárgyalnak a képviselők a májusi közgyűlésen. Beszámoló hangzik el az idei út- és járdafelújítási programról, és első alkalommal módosítják az idei költségvetést. A csütörtökön 9 órakor kezdődő ülést élőben követhetik folyamatosan frissülő cikkünkben, a Szombathelyi Televízió műsorán és Facebook-oldalán.
Szociális témákban ütköztette véleményét három képviselőjelölt a Szombathelyi Televízió stúdiójában
Pénzbeli támogatások, önkormányzati bérlakás rendszer, hajléktalan- és idősellátás - szociális témákban ütköztette véleményét három képviselőjelölt a Szombathelyi Televízió stúdiójában hétfőn. A vitát dr. Czeglédy Csaba, a Szociális és Lakás Bizottság elnöke, független képviselőjelölt kezdeményezte, mellette Danka Lajos, a Mi Hazánk polgármester- és képviselőjelöltje, valamint dr. László Győző alpolgármester, az Éljen Szombathely képviselőjelöltje foglalt helyet.
Benke és Krivacsevics távozik a Falcótól
Távozik a magyar bajnok Falco-Vulcano Energia KC Szombathely férfi kosárlabdacsapatától a válogatott Benke Szilárd és Krivacsevics Márkó.