
Szemtanúkat keres a vasi rendőrség
A Körmendi Rendőrkapitányság cserbenhagyás vétség gyanúja miatt büntetőeljárást folytat ismeretlen tettessel szemben. Az adatok szerint 2025. április 3-án 11 óra 10 perc körül egy ez idáig ismeretlen személy által vezetett, ismeretlen rendszámú, fehér személygépkocsi közlekedett a 8-as főúton Rönökön az Alkotmány utcában Szentgotthárd irányából Vasszentmihály felé. Az autó az Alkotmány utca 97. szám előtt áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol egy Seat típusú gépkocsit vezető nőnek az ütközés elkerülése végett jobbra kellett kormányoznia autóját, melynek következtében a vízelvezető árokba csapódott. Az eset során anyagi kár keletkezett.
A körülmények teljes körű tisztázása érdekében kérjük, hogy aki látta a balesetet, jelentkezzen személyesen a Körmendi Rendőrkapitányságon vagy telefonon a nap 24 órájában elérhető, 06/94/414-040-es számon, illetve a Telefontanú ingyenes, 06/80/555-111-es zöldszámán vagy a 112-es központi segélyhívón!

A projekt az Európai Unió társfinanszírozásával, az Európai Parlament kommunikáció területére vonatkozó támogatási programja keretében valósult meg. Előkészítésében az Európai Parlament nem vett részt, és semmilyen felelősséget vagy kötelezettséget nem vállal a projekt keretében nyilvánosságra hozott információkért és álláspontokért, amelyekért kizárólag a szerzők, a megkérdezett személyek, a program szerkesztői és terjesztői felelősek az alkalmazandó jognak megfelelően. Az Európai Parlament nem felel a projekt megvalósításából esetlegesen származó közvetlen vagy közvetett károkért sem.