2024.04.19., péntek  •  Emma napja
Megyei II. osztály, északi csoport - a Söpte szállította az egyetlen idegenbeli győzelmet, és a tabella élére állt

Három mérkőzés is döntetlenre végződött, többek között a Bozsok sem bírt hazai pályán a Kemenesaljával. A Söpte viszont győzött, így átvette a vezetést a bajnoki tabellán. A Gérce, a Pecöl, valamint a Sitke mérkőzésén is potyogtak a gólok.

Bozsoki SE - Kemenesalja Futball Club 0-0  Bozsok, vezette: Papp

Bozsok: Miklós - Kaposi (Kalmár 60.), Kratochwill, Nagy, JAGODICS,  Pál (Németh 17.), Dévényi, Kovács (Bigner 82.), Szalai, Kiss, MARTI

Kemenesalja: Bakos - Belegrai, Iván, Őri, Dobson, Czöndör (Bodor 83.), Pethő, Erdélyi, Ölbei, Varga (Szakály 65.), Bándoli (Szakál 52.)

Az elmúlt hetek jó és eredményes játéka ezúttal elmaradt a Bozsoki csapattól. A hazaiakból hiányzott az átütőerő, igy megérdemelten távozott egy ponttal a Kemenesalja.

Szeleste-Pósfa SE - Uraiújfalu SE  2-1 (1-1)   Szeleste, vezette: Polgár

Szeleste: Kovács M. - Tóth, Pomper, Fülöp, Földi, Riba, Kovács V., Szabó, Varga, Kovács A., Trittremmel

Uraiújfalu: Horváth - Szabó, Varga, Gallen A., Pungor N.(Pungor Sz. 66.), Farkas A.(Agg 66.), Gallen I., Simon (Gáspár 27.), Kollárits, Németh, Koronczai

Gólszerzők: Szabó 17., Riba 60., ill. Farkas A. 26.

Kiállítva: Pomper 71. (Szeleste)

A hazai csapatnak nem csak az ellenféllel kellett megküzdenie, ennek ellenére megérdemelten gyűjtötte be a három pontot. A Szeleste igazi csapatként játszott, mindenki hozzátette a magáét a győzelemhez.

Conoil Merseváti SE - ÖTE Ikervár FC 2-2 (0-1)

Mersevát: PATYI - Nagy Á. (Nagy T. 53.), HORVÁTH, Dénes, Sebestény, Czupor, Orbán, Marsai, Gáncs, Gönye B. (Gönye G. 65.), Molnár

Ikervár: Takács - Németh D., Németh M.(Bészély 13.), Hullmann (Asztalos N. 75.), Dobson, Asztalos R., Vincze Z., Vincze T., Kósi, Varga, Németh R.

Gólszerzők: Sebestyén 75., Nagy T. 85., ill. Dobson 20., Varga 58.

A hazaiak hiába dolgoztak ki az egész mérkőzésen számos veszélyes helyzetet, csupán az utolsó negyedórában sikerült belőlük kettőt gólra váltani, így örülhettek az otthon tartott egy pontnak. Küzdelmes, hajtós mérkőzést láthatott a kilátogató közönség.

Pecöl KMSE - Ölbő Községi SE 7-1 (3-0) Pecöl, vezette: Szabó

Pecöl: Takács - Pálfi (Németh I.76.), Kurucz, Szemes Z., Varsányi (Mészáros 80.), Oszkó (Szemes D. 65,), Farkas A., Hóbor, Farkas E., Illés, Horváth (Németh Á. 71.)

Ölbő: Nagy (Homlok 88.) - Kovács, Tóth, Szele, Sipos, Simon, Baksay (Ádám 76.), Csizmazia, Vasadi, Bárdosi (Sági Kiss 46.) Palaczky

Gólszerzők: Hóbor 2 (2., 74.), Farkas E. 2 (15., 82.), Farkas A. 2 (36., 62.), Varsányi  64., ill. Vasadi 56.

A Pecöl ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott egy rendkívül sportszerű és szimpatikus Ölbő ellen kiváló játékvezetés mellett.

Sitke KKSE - Alsóújlaki Sport Club 5-3 (4-2) Sitke, vezette: Szabó I. Zoltán

Sitke: Viczmándi - Imre, Bagoly G., Papp (Kiss 68.), Poós, Tóbiás (Hantó 70.), Sulyok, Kelemen, Horváth B., Bagoly A. (Szita 50.), Horváth G.(Pénzes 80.)

Alsóújlak: Rózsa (Gábor 46.) - Gampel, Varga K. (Kaposi 17.), Pados, Varga Á.(Ország 80.), Varga N., Farkas (Papp 88.), Ódor, Hancz (Kántor 86.), Nagy, Varga R.

Gólszerzők: Papp 2 (9., 38.) Horváth B. 17., Kelemen 44., Kiss 83., ill. Varga R. 2 (3., 32.), Pados 53.

Küzdelmes, közepes színvonalú gólgazdag mérkőzést láthattak a sitkei pályára kilátogató szurkolók. A hazaiak fegyelmezett, egységes csapat benyomását keltve megérdemelt győzelmet arattak a végig jól küzdő vendégegyüttes felett.

Honvéd Sé SE - Zanati KSE-Halasás VSE 4-4 (2-4)  Sé, vezette: Boda

Sé: Földi - Varga (Muzsai 76.), Séfer, Haraszti, Werderits, Farkas, Fichtacher, Bonchis, Soós (Bogyai 52.), Romsics, Kámán

Zanati KSE-HVSE: Szentgyörgyvári - Tamás (Szabó 83.), Gyurácz (Horváth G. 78.), Machinek, Maráczi (Kiss 63.), Németh G., Varga, Németh E.(Horváth M. 83.), Janek, Perger, Bódi (Edelényi 78.)

Gólszerzők: Werderits 2 (3., 13.), Romsics 50., Haraszti 75., ill. Bódi 4., Tamás 8., Németh G. 24., Varga 33.

A hazai csapat továbbra is ezer sebből vérzik, de a rendelkezésre álló játékosok igyekeztek kellően felpörögni a rangadónak beharangozott mérkőzésre. A kilátogató nézőknek nem kellett csalódniuk, hiszen az első perctől kezdve egymásnak estek a csapatok. Ez a gyors gólváltásban is megmutatkozott, az első negyedóra végére már négy gól esett egyenlő elosztásban. A folytatásban is maradt az öldöklő iram, a hazai csapat felvette a kesztyűt, bírta a Haladás fiataljai által diktált tempót. Aztán egy figyelmetlenséget kihasználva, majd egy bombagóllal mégis a vendégek mentek kétgólos előnnyel szünetre. A második félidőt a séiek nyitották egy látványos góllal. Továbbra is támadásban maradtak, a mérkőzés lendülete ezután is megmaradt. Ebben az időszakban a vendéglátó játszott fölényben, több gólt is szerezhetett volna. Végül egy szép támadás után jött az egyenlítés. Az utolsó negyedórában mindkét csapat eldönthette volna a találkozót, sőt a vendégek a hosszabbításban büntetőhöz jutottak, amit a hazai kapuvédő bravúrral védett. Egy végig élvezetes, magas színvonalú mérkőzésen maradt a döntetlen, mely a találkozó összképét tekintve igazságos eredmény.

Elektromol Spari FC - Söpte Sport Egyesület 0-2 (0-1) Szombathely, vezette: Farkas

Elektromol Spari: Gyetvay - Neubauer (Nyári 56.), Baranyai, Schmidt, Pulai, Grubick (Barbalits 82.), Kovács, Fritz, Horváth, Németh V., Németh R.

Söpte: Szalay - Mester (Németh G. 71.), Kovács, Pusker (Pungor 53.), Léhmann, Vámos, Varga, Kálmán (Németh B. 61.), Takács, Pereszteghy (Molnár 27.), Iker (Kertes 46.)

Gólszerzők: Pusker 3., Varga 80.

Kiegyenlített mérkőzést játszott egymással a két csapat, a Spari mezőnyben teljesen egyenrangú ellenfele volt a söptei együttesnek. A vendégek jobban használták ki az előttük adódó lehetőségeket, és három ponttal távoztak.

Gérce-Vásárosmiske KSE - Gencsapáti KSE 6-3 (5-2)  Gérce, vezette: Marácz

Gérce-Vásárosmiske: Fehér - Komáromi (Glavánovics 81.), Tóth, Németh (Csonka 60.), Máthé, László, Major, Mórocz (Lerik 86.), Pethő, Nunkovics, Kovács (Kövesdi 60.)

Gencsapáti: Horváth Gy. - Petrőczi, Egyed, Janzsó, Dancs (Horváth Á.74.), Fogl, Varga Ri. (Németh 85.), Csonka, Bokor (Varga Ro. 66.), Lőrincz (Tóth 70.), Szigetvári

Gólszerzők: Major 6., Pethő 2 (28., 33.), Nunkovics 3 (35., 44., 65.), ill. Németh 15. (öngól), Fogl 25., Szigetvári 54.

A Gérce igazi gólzáporos találkozón tudott nyerni a Gencsapáti otthonában, így zsinórban harmadik győzelmével feljött a tabella 5. helyére.

A tabella ide kattintva tekinthető meg

Fotó: Bozsoki SE/Facebook

Szombaton elstartol a Spartan, itt vannak a részletek
Április 13-án, szombaton Szombathelyre érkezik a Spartan, a világ egyik legnépszerűbb akadályfutó versenysorozata. Több ezer magyar és nemzetközi versenyzőt várnak a szervezők. Épülnek a látványos akadálypályák, melyek csak arra várnak, hogy szombat reggel nyolc órakor elstartoljanak a versenyzők. Szólunk előre, hogy több utcában is forgalomkorlátozás lesz.