2024.04.24., szerda  •  György napja
Megyei I. osztály, vasárnapi játéknap - fölényes vépi siker, ötöt rúgott az Egyházasrádóc

Nagyon magabiztosan szerezte meg harmadik győzelmét is a Vép. A Szentgotthárd 1-3-ról állt fel, az Egyházasrádóc mérkőzését már a 3. percben félbe kellett szakítani, a folytatásban aztán esélyt sem adtak a Répcelaknak. A Lukácsháza Vasvárról vitte el a három pontot.

Szentgotthárdi VSE – Jánosháza VSE 3-3 (1-2) Szentgotthárd, vezette: Kondor T.

Szentgotthárd: Kapui – Támis, Balázs, Kovács, Osvald, DÜH (Papp 69.), Danczecz (Vadász 77.), MAJCZÁN, Sulics (Korpics 62.), TULOK, Könye (DANCSECS 60.)

Jánosháza: Pethő – Szabó, Závecz, Huszár, Virág, Palkovits, Németh (Fenyő 85.), Niksz, Szép (Vágusz 79.), Nagy, Balázsi

Gólszerzők: Düh 20., Dancsecs 69., Tulok 91., ill. Huszár 24., Németh 35., Virág 49.

Egy jó képességű Jánosháza látogatott a harmadik fordulóban Szentgotthárdra. Ennek ellenére nem illetődtek meg a hazaiak, egy jól eltalált lövéssel sikerült is megszerezniük a vezetést. A Jánosháza a bekapott gól ellenére nem adta fel, és még a szünet előtt megfordított a mérkőzést. A szünet után sem vettek vissza a vendégek, növelni is tudták az előnyüket, a szentgotthárdi küzdésnek, lelkesedésnek azonban egyenlítés lett az eredménye, így 3-3-as döntetlennel ért véget a mérkőzés.

Vép VSE – Lorry GM Kft Szarvaskend  6-1 (4-0) Vép, 200 néző  vezette: Horváth P.

Vép: Bezdi B. (Molnár 80.) – DANCS, Kovács, VISZKET, SZALAI (Török 71.) BEZDI SZ. (Pajor 80.), Balikó D., Illés (Takács 64.), Varga, Dala, Balikó M.

Szarvaskend: Gáspár – Velekei, Tóth G., Tóth A. (Nagy 65.), Csillag, Jóna, Németh (Csenterics 72.), Földes, Smolczer (Herczeg 61.), Görcsi, Kopfer

Gólszerzők: Szalai 3 (18., 36., 64.), Illés 33., Bezdi Sz. 41, Balikó D. 68., ill. Jóna 55.

Jól kezdte a mérkőzést a hazai együttes, meddő mezőnyfölényben játszottak, és folyamatosan veszélyeztették a szarvaskendi kaput. A rengeteg kidolgozott helyzetből már az első félidőben sikerült négyet értékesíteni, majd a második játékrészben még kétszer mattolták a vendég védelmet. A Szarvaskendtől csak szépítő találatra futotta, a Vép megérdemelten győzött a szimpatikusan és lelkesen játszó vendégek ellen.

Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE – Schott Lukácsháza SE 0-3 (0-0) Vasvár, vezette: Bedi T.

Vasvár: Tóth – Bíró, Varga (Elekes 38.), Horváth, Berta, Vincze, Réfi, Sinkó (Kósa 70.), Kálin, Márton (Robán 38.), Schermann

Lukácsháza: Horváth – Bolfán, Szentkúti, Komálovics (Gugcsó 72.), Gombás, Varga, Lengyel (Osztrosits 66.), Szalai, Bősze, László, Horváth (Dan 46.)

Gólszerzők: Varga 54., László 83., Osztrosits 92.

Az egész mérkőzés folyamán jobban játszott, és több helyzetet is dolgozott ki a vendégcsapat, amelyből a végére hármat értékesített is. Az első ugyan vitatható volt, de összességében teljesen megérdemelten nyert a Lukácsháza együttese.

Egyházasrádóci SE – Répcelaki SE  5-0 (4-0) Egyházasrádóc, 200 néző, vezette: Sebesi P.

Egyházasrádóc: Bali – Bakos D.(Bakos Cs. 69.), Péter, László, Vilics, Molnár L., Mészáros, Horváth (Balogh 70.), Kazinczki (Kovács 62.), Krajczár (Paksi 62.), Molnár I.(Kardos 64.)

Répcelak: Németh – Tóth Do., De Paula (Verasztó 58.), Baranyai, Tóth Dá., Tokaji, Sipos, Horváth, Rácz, Havasi (Bényei 42.), Prystupa (Németh 54.)

Gólszerzők: Péter 2 ( 20., 45.), Vilics 25., Kazinczki 27., Kardos 86.

A mérkőzést a harmadik percben az időjárási körülmények miatt félbe kellett szakítani. A folytatásból a hazaiak jöttek ki jobban, és magabiztos játékkal fölényes győzelmet arattak a Répcelak ellen.

Fotó: Répcelak/Facebook