.jpg)
Ismét szarvast gázolt az IC - ezúttal a Szombathelyről induló Bakony IC dőlt ki
Hétfő reggel a Szombathelyről 4:41-kor Ajkán át a főváros felé indult Bakony InterCity Vép és Porpác között elütött egy szarvast - adta hírül hétfő hajnalban a MÁV Inform.
- A Szombathely–Boba szakaszról a főváros felé utazók a következő személyvonattal vagy a következő Bakony InterCityvel (IC 909) utazhatnak.
- A Devecserről utazók a következő Göcsej InterCityvel (IC 959) utazhatnak (menetrenden felül megáll).
- A fennakadás az Ajkáról induló pótlóbuszt és a Veszprémből induló vonatrészt (IC 919) nem érinti.
Fotó: Nagy Jácint





A projekt az Európai Unió társfinanszírozásával, az Európai Parlament kommunikáció területére vonatkozó támogatási programja keretében valósult meg. Előkészítésében az Európai Parlament nem vett részt, és semmilyen felelősséget vagy kötelezettséget nem vállal a projekt keretében nyilvánosságra hozott információkért és álláspontokért, amelyekért kizárólag a szerzők, a megkérdezett személyek, a program szerkesztői és terjesztői felelősek az alkalmazandó jognak megfelelően. Az Európai Parlament nem felel a projekt megvalósításából esetlegesen származó közvetlen vagy közvetett károkért sem.