km/óra
  2025.07.11., péntek  •  Nóra, Lili napja
Fénysorompót döntött az Alfa Romeo, az autót hátrahagyva lelépett a sofőr Szombathelyen

Fénysorompót döntött az Alfa Romeo, az autót hátrahagyva lelépett a sofőr Szombathelyen

Valószínűleg komoly oka lehetett a távozásra az autó vezetőjének, hiszen az általa vezetett Alfa Romeót is a helyszínen hagyta. Büntetőeljárás indult ellene.

 

A 112Press azt írja, nem tudja, történt-e személyi sérülés a hétfőn reggel történt balesetben – az erre vonatkozó kérdésükre nem kaptak választ. Az autó légzsákjai kinyíltak az ütközéskor. A sofőr az Ipari úton közlekedett, amikor az autójával eddig tisztázatlan okból nekihajtott egy fénysorompónak, ami ettől kidőlt. Információik szerint az autó vezetője ezt követően az Alfa Romeo hátrahagyásával távozott.


- A Szombathelyi Rendőrkapitányság a helyszíni szemle lefolytatását követően büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit – adott szűkszavú választ a kérdéseikre Cser Zsófia rendőr százados, a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

 

Fotó: Tánczos Mihály/112Press

Savaria Fórum 34. évfolyam 15. szám - 2025.06.30.
Savaria Fórum 34. évfolyam 15. szám - 2025.06.30.
tematikus oldalak
legfrissebbek
Szorgoskodnak nyáron a Herényi Kezek
Nyári szünetre vonult a Herényi Kulturális és Sport Egyesület, ugyanakkor lelkes önkéntesekkel összefogva komoly felújítási, karbantartási munkálatokba kezdtek a Herényiek Házában. Ablakmosás, gyomtalanítás, festés és takarítás zajlik, a közösség ezzel járul hozzá a Béke téri épület megújulásához.
Közösségi lekvárfőzés: élménynap a szombathelyi piacon 
Közösségi lekvárfőzéssel ünnepelte pénteken az 50 éves Vásárcsarnok a nyári gyümölcsszezont a „Gyümölcsöző Közösség” elnevezésű esemény során 500 kisüveges lekvár készült el. 
Új parkolóhelyeket létesítenek a Derkovitson
A Váci Mihány utcai új, antigoritos parkoló munkálatairól Horváth Soma alpolgármester, a városrész önkormányzati képviselője számolt be pénteki videójában.
Programajánló – Szombathely: zenés családi piknik, tárlatvezetések és koncertek
A július 12-ei és 13-ai hétvégén sem kell unatkozniuk a Szombathelyen élőknek, többféle programlehetőséget kínálnak a szervezők. A jövő hét is tartogat érdekességeket.
Megvan, ki lesz a Haladás ellenfele a MOL Magyar Kupában
A Magyar Labdarúgó-szövetség Versenybizottsága elkészítette a MOL Magyar Kupa 2025/2026-os évi kiírása első fordulójának sorsolását. A kupa ezen szakaszában az NB III-as, illetve az alacsonyabb osztályokból jogosultságot nyerő csapatok szerepelnek - olvasható a Szombathelyi Haladás bejegyzésében.